IV Liceum Ogólnokształcące

im. Bolesława Chrobrego

w Bytomiu

pl. gen. W. Sikorskiego 1

41-902 Bytom

tel. 032 281-41-93

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

EPUAPKontakt
A+ R A-

Terminy

Zgodnie z terminarzem postępowania rekrutacyjnego poszczególne części rekrutacji odbędą się w następujących terminach:

 

  1. od 17 maja do 21 czerwca 2021 do godz. 15.00 kandydat składa wniosek o przyjęcie do szkoły (podpisany przez co najmniej jednego rodzica/prawnego opiekuna) Kandydat decydujący się na wybór większej liczby oddziałów w szkole we wniosku wskazuje wszystkie oddziały, którymi jest zainteresowany,

   

  1. od 25 czerwca do 14 lipca 2021 r. do godz. 15.00 kandydat uzupełnia wniosek o przyjęcie do szkoły o :

     -  świadectwo ukończenia szkoły podstawowej,

     - zaświadczenie o wyniku egzaminu ósmoklasisty

     -  kwestionariusz kandydata wraz z załącznikiem,

     - potwierdzenie zapoznania się z Regulaminem przyjęć do klasy pierwszej - dokumenty do pobrania dostępne w zakładce    rekrutacja na stronie  4lo.bytom.pl

   

          DOKUMENTY NALEŻY SPAKOWAĆ DO KOPERTY FORMATU A4

   

  Kandydat winien samodzielnie wpisać do systemu (na stronie https://slaskie.edu.com.pl/) oceny uzyskane w szkole podstawowej z poszczególnych przedmiotów oraz wyniki egzaminu ósmoklasisty. Komisja rekrutacyjna dokonuje weryfikacji wpisanych wyników.

   

  1. Do 21 lipca 2021r. nastąpi weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej i dokumentów potwierdzających spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

   

  1. 22 lipca 2021 r. – ma miejsce ogłoszenie przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych do szkoły.

   

  1. od 23 lipca do 30 lipca 2021r. godz. 15.00 – rodzic kandydata potwierdza wolę uczęszczania do  szkoły w postaci przedłożenia oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej  i oryginału zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty, o  ile nie zostały one złożone w uzupełnieniu wniosku o przyjęcie do szkoły (§16 pkt 2)

   

  DOKUMENTY NALEŻY SPAKOWAĆ DO KOPERTY FORMATU A4

   

  1. Od 23 lipca do 28 lipca 2021 r. następuje odbiór przez kandydatów niezakwalifikowanych złożonych dokumentów.

   

  1. 2 sierpnia do godz. 14.00  r. – podanie do publicznej wiadomości listy przyjętych i nieprzyjętych do szkoły,

   

Covid-19

Image COVID-19

Współpraca