IV Liceum Ogólnokształcące

im. Bolesława Chrobrego

w Bytomiu

pl. gen. W. Sikorskiego 1

41-902 Bytom

tel. 032 281-41-93

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Kontakt
A+ R A-

POMOC DLA ADY!

Absolwentka naszej szkoły 26-letnia Adriana Rozner w marcu tego roku cudem uniknęła śmierci w wypadku samochodowym. Niestety w wyniku wypadku straciła połowę kości czaszki, utraciła władzę w kończynach i mowę. Szansą na powrót Adriany do sprawności jest kosztująca ok. 20 tys. złotych miesięcznie rehabilitacja i leczenie, bez których 26-latka na zawsze zostanie przykuta do łóżka. Liczy się czas!
Aby pomóc Adrianie, możesz przekazać dowolną kwotę pieniędzy na konto Fundacji TriVita:
 
Santander Bank Polska SA (dawniej Bank Zachodni WBK SA) nr: 79 1090 1740 0000 0001 3704 1368
 
Tytuł przelewu: Dla Adriany Rozner
 
Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy!

Finansowanie Stowarzyszenia

Inicjatywa lokalna jest realizowana w ramach projektu pilotażowego pn. „Bytom Odnowa – innowacyjne projekty mieszkaniowe i rozwój inicjatyw społecznych”, dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej, w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014 – 2020, w ramach zdania pt:

 

„Prowadzenie w 2018 roku stałego punktu informacyjnego dla obszaru rewitalizacji oraz działań doradczych i szkoleniowych dla interesariuszy rewitalizacji i wybór Operatora Konkursu na mikrodotacje w ramach funduszu regrantingowego”

Aktywny Sikorak

Aktywny SIKORAK

 

W ramach zadania publicznego pn. „Bytomski Fundusz Regrantingowy”, będącego częścią Programu  „Bytom Odnowa – innowacyjne projekty mieszkaniowe
i rozwój inicjatyw społecznych”, którego Operatorem jest Fundacja „Inicjatywa”, Stowarzyszenie Sikorak,  działające przy naszej szkole, zrealizowało w ostatnim czasie kilka przedsięwzięć.

Czytaj więcej: Aktywny Sikorak

Współpraca