IV Liceum Ogólnokształcące

im. Bolesława Chrobrego

w Bytomiu

pl. gen. W. Sikorskiego 1

41-902 Bytom

tel. 032 281-41-93

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Kontakt
Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
A+ R A-
< >

Projekty

Konkursy

Tresura łosi

Wycieczki

Dyrektor Szkoły - mgr Bożena Balcerak

Wicedyrektor Szkoły - mgr Agnieszka Solecka

mgr Judyta Szcząchor

Dyżury pedagoga

poniedziałek 13.30 -16.30

wtorek 7.00 - 11.00

środa 10.00 - 12.00

czwartek 7.00 -10.00

piątek 7.00 - 15.00

mgr Ilona Paciuch

dyżur psychologa

wtorek 11.15 - 15.15

Iwona Maniura

Sekretariat szkoły czynny pn-pt w godz. 7.30-15.00

Wolontariusze z AIESEC w IV LO

Po feriach zimowych gościli w naszej szkole młodzi wolontariusze z międzynarodowej organizacji AIESEC: Clara z Argentyny i Seif z Algierii. Przez trzy tygodnie prowadzili zajęcia po angielsku i hiszpańsku z młodzieżą z Sikoraka. Wykorzystali swój pobyt w Polsce również na zwiedzanie, odbyła się m.in. wspólna wycieczka do kopalni srebra w Tarnowskich Górach.

Więcej

Wyróżnienie dla Ady Haller

Uczennica klasy III B zdobyła wyróżnienie w wojewódzkim konkursie na najlepszą prezentację "Podróże po Portugalii" organizowanym przez Wydział Filologiczny Uniwersytetu Śląskiego w ramach obchodów pierwszej edycji Luzofonii - święta kultury i języka portugalskiego. Adzie serdecznie gratulujemy!

Więcej

Wizyta w Euro-Centrum

4. marca 2020 klasa 2 B pojechała na wycieczkę do Parku Naukowo-Technologicznego Euro-Centrum w Katowicach Ligocie. Uczniowie zapoznali się z funkcjonowaniem budynku pasywnego, zwiedzając jego zaplecze technologiczne oraz zobaczyli tzw. "sztuczne słońce", na którym testowane są nowoczesne panele solarne. Grupie towarzyszyły prof. Kaluba-Dytkowska i prof. Wilk.

Więcej

Poliglota 2020

Uczennice Adrianna Bogacz z III D oraz Oktawia Bytomska z III C reprezentowały szkołę w wojewódzkim konkursie językowym "I Ty możesz zostać Poliglotą 2020", pisząc test z dwóch języków: angielskiego i hiszpańskiego w Dąbrowie Górniczej 25 lutego br.

Więcej

Koronawirus w natarciu

Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego

dla dyrektorów przedszkoli, szkół i placówek oświatowych

w związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem

Więcej

Wycieczka narciarska

 

Uczniowie naszej szkoły w piątek (21.02) mieli okazję podziwiać Wisłę z nieco innej perspektywy niż zwykle, a co ważniejsze - doświadczyli prawdziwej zimy! Wycieczkę narciarską możemy więc uważać za udaną!

Więcej

Konkurs plastyczny

Uczennice naszej szkoły: Weronika Błocińska, Wiktoria Piotrowska, Julia Zaborowska i Justyna Karwiec wzięły udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym TĘCZA i otrzymały dyplomy uznania, natomiast talent Julii Kurowskiej został dostrzeżony w szczególny sposób, bo wyróżniony dyplomem za "wykonanie znakomitej pracy". Wszystkim uczestniczkom konkursu serdecznie gratulujemy! 
 

Więcej

Mistrzowstwa Bytomia w siatkówce dziewcząt

13 grudnia 2019 roku odbył się finał Mistrzostw Bytomia w siatkówce dziewcząt, w którym udział wzięły siatkarki naszej szkoły. Skład tworzyły: Sylwia Pakuła, Michelle Reiss, Kinga Kalinowska, Natalia Orzeszek, Martyna Nastula, Katarzyna Borek, Julia Gwóźdź, Vanessa Matyja, Emilia Brzozowska oraz Ewelina Grabska. To nie był pechowy piątek. Po zawziętej rywalizacji nasze siatkarki drugi raz z rzędu zostały Mistrzyniami Bytomia! Niebawem przed nimi zawody rejonowe. Gratulujemy!