IV Liceum Ogólnokształcące

im. Bolesława Chrobrego

w Bytomiu

pl. gen. W. Sikorskiego 1

41-902 Bytom

tel. 032 281-41-93

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Kontakt
A+ R A-

POMOC DLA ADY!

Absolwentka naszej szkoły 26-letnia Adriana Rozner w marcu tego roku cudem uniknęła śmierci w wypadku samochodowym. Niestety w wyniku wypadku straciła połowę kości czaszki, utraciła władzę w kończynach i mowę. Szansą na powrót Adriany do sprawności jest kosztująca ok. 20 tys. złotych miesięcznie rehabilitacja i leczenie, bez których 26-latka na zawsze zostanie przykuta do łóżka. Liczy się czas!
Aby pomóc Adrianie, możesz przekazać dowolną kwotę pieniędzy na konto Fundacji TriVita:
 
Santander Bank Polska SA (dawniej Bank Zachodni WBK SA) nr: 79 1090 1740 0000 0001 3704 1368
 
Tytuł przelewu: Dla Adriany Rozner
 
Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy!

Sukces Maćka!

  • Kategoria: wiadomości
  • Opublikowano: piątek, 17 maja 2019 06:59
  • Super User
  • Odsłony: 241

Uczeń klasy 2d Maciej Jędrak zdobył prestiżowe wyróżnienie Polskiego Towarzystwa Materiałoznawczego za wygłoszenie referatu i publikację naukową nt. "Materiały i Technologie XXI wieku". Gratulujemy!

Maciek wziął udział w "II Konkursie Wiedzy o Inżynierii Materiałowej" pod patronatem Polskiego Towarzystwa Materiałowego". Pisząc referat na temat inteligentnych materiałów zakwalifikował się do finału, w którym przedstawił przygotowaną przez siebie prezentację i odpowiedział na pytania komisji konkursowej. Za swoją pracę przyznano mu dwa wyróżnienia a referat został opublikowany w materiałach Międzynarodowej Studenckiej Sesji Naukowej "Materiały i Technologie XXI wieku".

Współpraca