Oferta Edukacyjna
2017/2018
REKRUTACJA

SPORT

SUKCESY








Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO w Bytomiu jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2017".

Liczba odwiedzonych podstron
od 12 grudnia 2011 r.






Logo szkoły





+ Lista

Szybkie wyszukiwanie:


Pokaż cały spis


Klasa a 1946

1.Barska Irena
2.Biały Mieczysław
3.Buszczak Józefa
4.Czerwińska Maria
5.Dabulewicz Leszek
6.Ekes Danuta
7.Franczak Wiesław
8.Frankowski Andrzej
9.Frycz Jerzy
10.Garbaj Zbigniew
11.Gąsior Maria
12.Kijowska Zdzisława
13.Kolano Witold
14.Kuraś Krystyna
15.Kwiatkowska Jadwiga
16.Mścichowski Antoni
17.Reichbach Juda
18.Siedlecki Ryszard
19.Sikora Włodzimierz
20.Słodzczyk Zbigniew
21.Stopczyński Jan
22.Sztajnert Halina
23.Tarnawiecka Kazimiera
24.Tatara Jerzy
25.Tomaszewski Adam
26.Wajda Jerzy
27.Wrzał Józef
28.Wyszadko Leszek

Klasa a 1947

1.Biestek Włodzimierz
2.Dworczyk Wojciech
3.Gonciarz Tadeusz
4.Goszcz Jerzy
5.Hordecki Józef
6.Kowalczyk Janusz
7.Książek Stanisław
8.Palimąka Leszek
9.Rączka Stanisław
10.Rudkowski Zbigniew
11.Szerba Jan
12.Tutaj Mieczysław
13.Witczak Witold

Klasa b 1947

1.Biliński Edward
2.Choma Jacenty
3.Cygan Zbigniew
4.Czerner Olgierd
5.Dudziński Zbigniew
6.Ferduła Cezary
7.Filar Leszek
8.Gadomski Andrzej
9.Ginda Romuald
10.Gołębiowski Leonard
11.Helski Bogusław
12.Jakubowicz Andrzej
13.Kędzierzawski Janusz
14.Klof Edward
15.Koliński Ryszard
16.Kupczyk Mieczysław
17.Kusiak Mieczysław
18.Mikoszewski Jerzy
19.Musiał Zdzisław
20.Nicieja Zbigniew
21.Podolańczyk Zdzisław
22.Przystajko Bolesław
23.Sikora Jan
24.Skoczek Andrzej
25.Szydłowki Zbigniew
26.Tataj Jan
27.Uszyński Kazimierz
28.Zajączkowski Ludwik
29.Zamichowski Karol
30.Żółtański Kazimierz

Klasa a 1948

1.Bajcar Ryszard
2.Briksi Tadeusz
3.Czekański Leopold
4.Czubak Antoni
5.Drabik Bernard
6.Dukat Stanisław
7.Fuiński Zbigniew
8.Halicki Henryk
9.Irzykowski Adam
10.Jabłoński Józef
11.Kisier Ryszard
12.Kondrat Zdzisław
13.Kotkowski Wojciech
14.Kotwica Bogusław
15.Kotwica Stanisław
16.Krzeszewski Wiesław
17.Linder Zenon
18.Lis Wiesław
19.Łuczak Zygmunt
20.Malinowski Jerzy
21.Motyka Jerzy
22.Niewolański Ryszard
23.Osicki Tadeusz
24.Osuch Stanisław
25.Pawłowicz Augustyn
26.Słota Jan
27.Smoleń Henryk
28.Steiner Tadeusz
29.Suliński Adam
30.Tymowski Jerzy
31.Warzecha Ireneusz
32.Węglowski Stanisław
33.Zamichowski Kazimierz

Klasa a 1949

1.Bajor Stefan
2.Biały Ryszard
3.Borowiec Henryk
4.Cempulik Marian
5.Cempulik Wawrzyniec
6.Dejas Donat
7.Denk Julian
8.Fagas Zygmunt
9.Gomółka Kazimierz
10.Hotewicz Marian
11.Koziarski Andrzej
12.Kryszczuk Romuald
13.Kurzrok Edward
14.Kwiatkowski Jan
15.Leszczyński Michał
16.Lubaszka Zygmunt
17.Łada Tadeusz
18.Łapa Marian
19.Malczycki Wiktor
20.Maurycy Zdzisław
21.Melion Jan
22.Rączka Zygmunt
23.Rozewicz Józef
24.Serla Stanisław
25.Stachurski Zbigniew
26.Stech Witold
27.Sykora Jacek
28.Szajner Jan
29.Szczerbiński Zdzisław
30.Ufnalewski Jerzy
31.Wajda Włodzimierz
32.Wałach Zbigniew

Klasa a 1950

1.Bajor Józef
2.Biskupek Bogdan
3.Cieśla Władysław
4.Czech Brunon
5.Garbusiński Wiesław
6.Horodyński Jerzy
7.Kołakowski Marian
8.Lończyk Eugeniusz
9.Lubas Ernest
10.Matusiak Zdzisław
11.Mielnicki Józef
12.Mikołajek Zdzisław
13.Mrowiec Stanisław
14.Nawrot Jerzy
15.Niesporek Achilles
16.Niewiarowski Jędrzej
17.Nitka Zbigniew
18.Nowicki Zygmunt
19.Papaj Józef
20.Pawlik Stanisław
21.Piekło Roman
22.Podstawek Zygmunt
23.Rupik Rudolf
24.Skorus Jerzy
25.Skwara Janusz
26.Słowik Mieczysław
27.Studnicki Stanisław
28.Supernak Jerzy
29.Szwertfeger Jan
30.Tabaka Eugeniusz
31.Walas Edward
32.Wolski Ryszard
33.Żurawski Piotr

Klasa b 1950

1.Adamiec Jerzy
2.Bętkowski Andrzej
3.Białasik Gerard
4.Białek Janusz
5.Braziewicz Stanisław
6.Cordier Jerzy
7.Grzybowski Mirosław
8.Gutowski Witold
9.Iwaniszyn Józef
10.Kastyak Lesław
11.Krasowski Dionizy
12.Krupa Zygmunt
13.Kusz Norbert
14.Kuśnierz Jerzy
15.Lebek Sędzisław
16.Lew Henryk
17.Łydka Zbigniew
18.Nogacki Ryszard
19.Nowek Włodzimierz
20.Pawlik Jan
21.Rosnowski Witold
22.Siwek Władysław
23.Sobianowski Daniel
24.Topa Stefan
25.Witek Czesław
26.Wójcik Jerzy
27.Wrzyszek Józef
28.Wyciszczok Stanisław
29.Zakrzewski Lech
30.Zambrzycki Jan
31.Zych Tadeusz

Klasa a 1951

1.Adamus Janusz
2.Borowski Zygmunt
3.Bukajło Jerzy
4.Dutka Jerzy
5.Gadomski Jerzy
6.Gonciarz Zbigniew
7.Haas Kazimierz
8.Jurkowski Leopold
9.Kasprzyk Sławomir
10.Kolanowski Stanisław
11.Kolanowski Jarosław
12.Kurzyca Bernard
13.Łucek Tadeusz
14.Magiera Herbert
15.Marczak Adam
16.Markowski Krzysztof
17.Mieszko Jan
18.Posochowski Antoni
19.Późniak Jerzy
20.Rączka Jerzy
21.Sałabun Jerzy
22.Sołtysek Andrzej
23.Surma Jerzy
24.Telka Andrzej

Klasa b 1951

1.Angres Herbert
2.Bach Tadeusz
3.Bruniany Franciszka
4.Czerniecki Stefan
5.Gosiewski Mierosław
6.Kordeusz Wacław
7.Olejniczak Barbara
8.Olszewski Roman
9.Parcińska Iwona
10.Petrykiewicz Tadeusz
11.Picyszyn Ryszard
12.Podkański Lech
13.Popenda Zbigniew
14.Prochotta Karol
15.Refcio Józefa
16.Seńczuk Janusz
17.Szarzyński Ryszard
18.Śpiewok Ernest
19.Zając Antoni

Klasa c 1951

1.Chojnacka Emilia
2.Cibis Jerzy
3.Cichończyk Józef
4.Grajewski Henryk
5.Grzyb Ludwik
6.Janicki Feliks
7.Jaskułowski Edward
8.Kacy Piotr
9.Kilka Zbigniew
10.Krajewski Jerzy
11.Kurowski Zygmunt
12.Langner Marian
13.Linka Jerzy
14.Milczarek Donat
15.Opałko Natalia
16.Purski Roman
17.Radzikowski Zbigniew
18.Rogalski Witold
19.Skarysz Jan
20.Szkaradnik Leszek
21.Turzański Jerzy
22.Wilczańska Danuta
23.Wiszniewski Janusz
24.Zalewska Anna
25.Ziemek Józef

Klasa d 1951

1.Chirowski Cherubin
2.Garbusiński Andrzej
3.Glasner Jerzy
4.Grażyński Józef
5.Grochal Andrzej
6.Grospicz Henryk
7.Janus Arkadiusz
8.Kilka Bogusław
9.Koperski Józef
10.Kruk Leszek
11.Kulicz Adam
12.Latussek Alfred
13.Moszko Herbert
14.Orłów Wacław
15.Pajonczek Jan
16.Pawłowicz Jerzy
17.Pilch-Kowalczyk Jerzy
18.Podkański Jerzy
19.Rutkowski Andrzej
20.Szczerbiński Ryszard
21.Warakomski Artur
22.Wiktor Zdzisława
23.Zając Czesław

Klasa e 1951

1.Błaszczyk Henryk
2.Chrobocińska Zofia
3.Dżus Robert
4.Górniak Józef
5.Groszko Marian
6.Grzegorzewski Tadeusz
7.Gulka Stanisław
8.Jóźków Zdzisław
9.Kołt Kazimierz
10.Kościelna Stefania
11.Kwasik Romuald
12.Lesik Alfons
13.Nowak Wiesław
14.Przedmojska Adela
15.Przedmojski Zenon
16.Rumin Zygmunt
17.Rylewski Romuald
18.Serafin Zofia
19.Sobotnicka Alicja
20.Sobuś Maria
21.Solarczyk Irena
22.Sołkowiak Walerian
23.Trocka Danuta
24.Uram Janina
25.Wąsowski Ryszard
26.Werys Ryszard
27.Zbierzchowska Krystyna

Klasa a 1952

1.Boryka Leszek
2.Gagatek Włodzimierz
3.Gorski Alojzy
4.Grądzki Witold
5.Gryta Gerard
6.Guziur Zbigniew
7.Hoffman Tadeusz
8.Josch Jerzy
9.Kasprowski Jerzy
10.Kortyka Alfred
11.Krawczyk Franciszek
12.Ledwoń Konrad
13.Łapka Zbigniew
14.Michalak Stanisław
15.Moś Jan
16.Nazar Zdzisław
17.Orzechowski Adam
18.Paul Krzysztof
19.Siegel Kurt
20.Skowronek Franciszek
21.Słowik Tadeusz
22.Szczerba Bertold
23.Szczerski Ryszard
24.Szymroszczyk Jerzy
25.Świerzy Arno
26.Ulfig Gabriela

Klasa b 1952

1.Bahrij Zbigniew
2.Bardecki Jan
3.Drezner Paweł
4.Feliks Edward
5.Fichna Janina
6.Kruk Mieczysław
7.Rylewski Eugeniusz
8.Siemieniec Eugeniusz
9.Skibiński Feliks
10.Słowik Otto
11.Sroka Zbigniew
12.Szwimer Witold
13.Teodorowicz Jerzy
14.Toboła Janusz
15.Urbański Romuald
16.Wittek Lotar
17.Zachaczewski Jerzy

Klasa c 1952

1.Chadała Edward
2.Chierowski Stefan
3.Czyżewski Czesław
4.Ejsymont Jan
5.Falkus Ireneusz
6.Gondek Edward
7.Grajewski Adam
8.Hołoś Edmund
9.Jóźwik Michał
10.Karasiński Antoni
11.Kosiek Antoni
12.Kruszyński Jan
13.Matejczyk Franciszek
14.Pagacz Stanisław
15.Redkiewicz Zbigniew
16.Warchoł Janusz

Klasa a 1953

1.Baborski Andrzej
2.Bogdanów Henryk
3.Chojnacka Bożena
4.Czarny Anna
5.Greń Henryk
6.Kędzierzawski Mieczysław
7.Klepacki Janusz
8.Koperski Mieczysław
9.Lisiecki Jerzy
10.Łazowski Franciszek
11.Łuczkiewicz Adam
12.Michalska Krystyna
13.Mozoła Roman
14.Nogacki Zbigniew
15.Sitnik Mieczysław
16.Solga Horst
17.Szala Jan
18.Teluk Krystyna
19.Tyburski Henryk
20.Zaleski Marek
21.Zawadzka Marta

Klasa b 1953

1.Bałyk Marian
2.Bill Lidia
3.Brzeżek Helmut
4.Górny Norbert
5.Iżyk Józef
6.Jankowski Adam
7.Jóźków Lesław
8.Kamiński Maciej
9.Kempiński Kazimierz
10.Kochanowski Bogdan
11.Korbel Henryk
12.Kozaczewski Franciszek
13.Kwasiński Ryszard
14.Kwaśny Jan
15.Ładarew Ewa
16.Łebkowska Zofia
17.Łyszczyk Janusz
18.Maciejewski Wiktor
19.Muller Piotr
20.Nowak Zygmunt
21.Oczkowicz Piotr
22.Olejniczak Aleksandra
23.Orłowska Halina
24.Pilip Anna
25.Późniak Halina
26.Stach Joachim
27.Szymocha Wanda
28.Udała Tadeusz
29.Żwir Stanisław

Klasa a 1954

1.Bieniek Barbara
2.Czerwińska Barbara
3.Dabiński Andrzej
4.Filipek Urszula
5.Floreńska Urszula
6.Janu Łucja
7.Kossowska Barbara
8.Krzyszewska Zdzisława
9.Łaźniowski Edward
10.Maruszczyk Konrad
11.Matys Krystyna
12.Mikołajczyk Janina
13.Misiewicz Halina
14.Odoj Wilfryda
15.Olszewska Helena
16.Pańków Aleksander
17.Paul Marek
18.Przedpełska Maria
19.Skalski Kazimierz
20.Sroślak Regina
21.Stangret Henryk
22.Szumilas Stanisław
23.Szumski Ryszard

Klasa b 1954

1.Babiejczuk Janusz
2.Bieniek Bogusław
3.Dziniak Romana
4.Graca Andrzej
5.Grodzicka Genowefa
6.Grodzka Danuta
7.Grzybowska Jadwiga
8.Janoszka Edward
9.Janoszka Henryk
10.Jędrzejczyk Mierosława
11.Kowalik Anna
12.Krasowski Zbigniew
13.Łapan Bogdana
14.Markwica Jerzy
15.Niewiadomski Andrzej
16.Nowak Maria
17.Pasich Zofia
18.Pelc Jerzy
19.Rojkowska Janina
20.Słowiński Jan
21.Strzeszewski Michał
22.Szukała Józef
23.Weiner Ernest
24.Wyzgał Krystyna
25.Żurek Czesława

Klasa c 1954

1.Ciombor Hanna
2.Garlicki Janusz
3.Gołąb Maria
4.Grobelna Helena
5.Honeiser Zbigniew
6.Jedlińska Danuta
7.Jońca Maria
8.Kacy Jan
9.Kaczyńska Irena
10.Krasnopolski Wiesław
11.Ludwik Andrzej
12.Masek Stefan
13.Matyja Halina
14.Mularz Anna
15.Pater Janusz
16.Podkańska Anna
17.Redkiewicz Agnieszka
18.Rogowski Leszek
19.Rzeźniczek Krystyna
20.Skrzynkowski Bruno
21.Skrzypiec Herbert
22.Stępień Tadeusz
23.Wnuk Anastazja
24.Zgrzebniak Tadeusz

Klasa d 1954

1.Brodziński Zbigniew
2.Idzik Danuta
3.Kamińska Barbara
4.Kopczyńska Danuta
5.Kulpok Teresa
6.Marzec Danuta
7.Paczoski Aleksander
8.Polaszek Elżbieta
9.Serbeńska Barbara
10.Trombik Jerzy

Klasa a 1955

1.Bąk Benedykt
2.Bednarczyk Zofia
3.Block Marian
4.Czarniak Krystyna
5.Gallus Manfred
6.Góra Ruta
7.Jaremkiewicz Marceli
8.Kwiatkowski Stanisław
9.Mazurek Krystyna
10.Olszańska Jadwiga
11.Opałka Alina
12.Pasternak Maria
13.Paściak Barbara
14.Pawlas Jerzy
15.Pelc Tadeusz
16.Petrykiewiecz Barbara
17.Piętka Urszula
18.Pluskwa Stanisław
19.Płonka Robert
20.Proczkowski Adam
21.Rembisz Bogumiła
22.Rojek Edmund
23.Settnik Jan
24.Smętek Zygmunt
25.Sonsalla Anna
26.Stankiewicz Ewa
27.Stopa Anna
28.Supernak Ireneusz
29.Szlajcher Romana
30.Trybuła Andrzej
31.Wirzman Edward
32.Wojtkunat Irena
33.Zawadzka Ludmiła
34.Żydek Joanna

Klasa b 1955

1.Barwicka Barbara
2.Bojanowska Weronika
3.Bujakowski Kazimierz
4.Cichoński Ryszard
5.Czyż Krystyna
6.Danielec Danuta
7.Galicka Barbara
8.Gargul Grażyna
9.Golla Jan
10.Hołowiecki Jerzy
11.Hulok Jadwiga
12.Jabłczyńska Eugenia
13.Kołakowska Elżbieta
14.Kołder Stanisława
15.Kujawska Stanisława
16.Kuklińska Zofia
17.Lasota Wiesława
18.Lubieniecki Bogusław
19.Łapuszek Wiesława
20.Łucyk Wacław
21.Maroszek Wanda
22.Michel Zygmunt
23.Moryl Barbara
24.Opałko Elżbieta
25.Pieczka Aleksandra
26.Radejowska Barbara
27.Regeńczuk Lesław
28.Stępień Stefan
29.Strachota Romuald
30.Strzelecki Andrzej
31.Teluk Jerzy
32.Warczok Joanna
33.Wolny Helmut

Klasa c 1955

1.Andryszak Walter
2.Biela Waldemar
3.Bittner Bożena
4.Bojko Teresa
5.Buczko Stanisław
6.Chrobak Bronisława
7.Cichy Roman
8.Dudek Jerzy
9.Fleischer Maksymilian
10.Horbaczyńska Gabriela
11.Kacy Henryk
12.Kasprzak Alfreda
13.Kiecka Czesław
14.Kłoszewska Lidia
15.Kołt Józef
16.Kordiuk Mieczysław
17.Krzemień Werner
18.Ladra Andrzej
19.Lempa Joanna
20.Makedoński Jerzy
21.Mebel Teresa
22.Miedzianowska Kamila
23.Moczek Konrad
24.Musiała Urszula
25.Petka Maria
26.Rosół Henryk
27.Rudnicki Zbigniew
28.Sikora Jan
29.Szubrowicz Irena
30.Wróblewski Janusz
31.Zaremba Magdalena
32.Żeglicki Jacek

Klasa a 1956

1.Bednarczyk Barbara
2.Bujak Ewa
3.Chudzik Andrzej
4.Czernik Andrzej
5.Dańda Zbigniew
6.Doktorowicz Anna
7.Dołobowski Zbigniew
8.Dreiband Nurith
9.Gaudnik Jadwiga
10.Gołąbek Edward
11.Gowik Kristel
12.Klimowicz Barbara
13.Kołder Janina
14.Korczak Kazimierz
15.Kowaliszyn Dymitr
16.Kruczkowska Anna
17.Mularz Maria
18.Nowak Cyprian
19.Pawełka Bolesław
20.Poprawa Teresa
21.Rusocki Andrzej
22.Samek Jerzy
23.Studzieniecka Krystyna
24.Teper Aleksandra
25.Turska Jadwiga
26.Tyburska Elżbieta
27.Wasilewski Stanisław
28.Węgrzyn Krystyna
29.Wilga Ludomir
30.Woźniak Marian
31.Zakrzewski Leonard
32.Zapytowski Bartosz

Klasa b 1956

1.Boroń Danuta
2.Brach Aureli
3.Czaja Marianna
4.Dziembała Faustyn
5.Fiszczenko Ludmiła
6.Franczyk Marianna
7.Jeleń Olgierd
8.Kamiński Wiktor
9.Kortus Danuta
10.Krett Aleksander
11.Maroszek Maria
12.Matuszkiewicz Ewa
13.Mazur Bolesław
14.Myrczik Józef
15.Nokielski Józef
16.Potkańska Aleksandra
17.Pszonka Anna
18.Rostek Irena
19.Sowińska Maria
20.Stasiok Joachim
21.Szaroma Elżbieta
22.Szlechter Marian
23.Ungier Rojza
24.Wielgolawski Tadeusz
25.Wilczyńska Olga
26.Wojciechowski Bogusław
27.Wojciński Robert

Klasa ?? 1957

1.Adamczyk Janina
2.Adamczyk Brygida
3.Adamus Grażyna
4.Antosiewicz Anna
5.Bartosiak Łucja
6.Briegel Sybila
7.Całka Halina
8.Chruściel Teresa
9.Cymek Teresa
10.Dawidowicz Ewa
11.Diakon Krystyna
12.Dudziński Ryszard
13.Dyląg Krystyna
14.Farfał Zofia
15.Ficek Janina
16.Gamrat Irena
17.Gazy Lidia
18.Grega Jerzy
19.Grochal Maria
20.Gruszecka Lucyna
21.Jankiewicz Bogumiła
22.Kaleta Eugeniusz
23.Kasprzyk Maria
24.Kazimierczuk Wanda
25.Kozak Andrzej
26.Kozłowski Wiesław
27.Kraus Antoni
28.Kruczkowska Ludmiła
29.Kryk Bogumił
30.Kud Adam
31.Kudela Aleksandra
32.Kulig Paulina
33.Kwasik Stanisława
34.Lidike Melania
35.Lisowska Barbara
36.Mally Jerzy
37.Matera Zygmunt
38.Matysek Adam
39.Michalewicz Zbigniew
40.Mierowska Magdalena
41.Mikoś Czesław
42.Moczurad Bożena
43.Mosingiewicz Bronisław
44.Musialski Andrzej
45.Nazarewicz Janusz
46.Pietruczuk Irena
47.Płachta Maria
48.Podzimska Joanna
49.Reinhard Jadwiga
50.Rembisz Andrzej
51.Rostek Helena
52.Rotzajd Marlena
53.Schmatera Olaf
54.Słaba Barbara
55.Sobotta Walter
56.Staniewska Aniela
57.Stankiewicz Adam
58.Suska Maria
59.Syczyk Ihor
60.Truchan Tadeusz
61.Wójcik Franciszek
62.Zams Stanisław

Klasa a 1958

1.Arendt Krystyna
2.Balisz Janusz
3.Borcz Janina
4.Bryłka Wiktoria
5.Grabowska Barbara
6.Hadasik Józef
7.Hoszowska Bożena
8.Jurkowski Krzysztof
9.Kwinto Renisław
10.Murgala Maria
11.Ostrowska Krystyna
12.Pozowska Krystyna
13.Przybyszewki Benon
14.Reguła Wanda
15.Roy Barbara
16.Rożek Krystyna
17.Rytel Teresa
18.Stryjecki Jerzy
19.Strzondała Wera
20.Szpilka Zdzisław
21.Wieczorek Anna
22.Wołek Waldemar
23.Wylenżek Janina

Klasa b 1958

1.Girzejowski Andrzej
2.Jendruch Wanda
3.Kaleciński Janusz
4.Knobloch Anna
5.Kocowska Barbara
6.Kokot Luiza
7.Król Krystyna
8.Olewicz Krystyna
9.Parlicki Wiesław
10.Pasternak Danuta
11.Pischka Alfred
12.Rojek Włodzimierz
13.Sadowski Ryszard
14.Sitnik Edward
15.Smolarczyk Maria
16.Sobczyk Anna
17.Śmiech Barbara
18.Wiersztort Mirosława
19.Wojtasiewicz Ewa

Klasa c 1958

1.Brinkman Klaus
2.Cielecka Halina
3.Gerczycka Maria
4.Herman Jadwiga
5.Itkowiak Irena
6.Jaworek Henryk
7.Krzyszewski Tadeusz
8.Kucharska Elżbieta
9.Kuczyński Andrzej
10.Kwietniowska Krystyna
11.Magierowski Jan
12.Michaliszyn Wiesława
13.Mizera Danuta
14.Mrozik Juta
15.Patej Jarosława
16.Pietras Teresa
17.Przedmojski Klaudiusz
18.Salwierz Witold
19.Skrzypczyk Józef
20.Słaboń Irena
21.Stangret Maria
22.Szczupak Irena
23.Szota Elżbieta
24.Tomaszewski Jan
25.Tunkel Eleonora
26.Żrałek Tadeusz

Klasa a 1959

1.Badura Róża
2.Dacio Mieczysław
3.Gimła Maria
4.Górecka Teresa
5.Grella Teresa
6.Hołowiecka Teresa
7.Jaszcz Zofia
8.Kaszyk Maria
9.Kata Bogumiła
10.Kozak Elżbieta
11.Łaszczyk Anna
12.Łukasz Anna
13.Morbitzer Małgorzata
14.Orońska Anna
15.Piotrowski Bogusław
16.Podkańska Maria
17.Podobiński Krzysztof
18.Romanowska Ewa
19.Sikora Eleonora
20.Solewska Barbara
21.Stachniewicz Barbara
22.Szczepański Andrzej
23.Szredel Jadwiga
24.Szulc Elżbieta
25.Tabaka Krzysztof
26.Teluk Irena
27.Trusz Maria
28.Truszko Lidia
29.Wagner Wacław
30.Wald Andrzej
31.Zyzak Jadwiga

Klasa b 1959

1.Borowik Barbara
2.Burak Edward
3.Dacy Zbigniew
4.Frejsztadt Marek
5.Haliszka Janusz
6.Hetmańczyk Elżbieta
7.Hołówka Waldemar
8.Humańska Jolanta
9.Kauba Elżbieta
10.Koncewicz Lucyna
11.Kulpanek Elżbieta
12.Lechocka Wanda
13.Łuk Marian
14.Ochłabiak Kalina
15.Pasiecznik Zofia
16.Prowizor Danuta
17.Ramotowska Maria
18.Syczyk Ligia
19.Turski Leszek
20.Wąsowicz Jerzy
21.Wilk Krzysztof
22.Wolfstein Elżbieta
23.Wolnicki Arkadiusz
24.Wróbel Joanna
25.Zimny Marian

Klasa c 1959

1.Beres Waldemar
2.Chłodnicka Danuta
3.Czajkowski Andrzej
4.Czerniewicz Andrzej
5.Doktór Wanda
6.Drobek Felicja
7.Dudek Teresa
8.Galicka Elżbieta
9.Girczys Ewa
10.Grądziel Władysław
11.Janicki Krzysztof
12.Kret Krystyna
13.Łukaszewska Janina
14.Migas Ryszard
15.Nowak Piotr
16.Onyśko Wanda
17.Operchalski Piotr
18.Pańków Teresa
19.Paraniak Wanda
20.Parasyn Krystyna
21.Pieprzyk Helena
22.Sadłoń Waldemar
23.Stech Zdzisława
24.Szaleniec Ryszard
25.Wasilewska Elżbieta
26.Wącholska Danuta
27.Wnuk Marek
28.Zagórski Janusz
29.Zylberman Michał

Klasa a 1960

1.Bojko Andrzej
2.Bromilska Krystyna
3.Bura Piotr
4.Cebryk Bogumiła
5.Cewe Bogumiła
6.Dereń Elżbieta
7.Dubel Elżbieta
8.Grabczyńska Urszula
9.Jabłońska Halina
10.Jańska Bożena
11.Jarawka Tadeusz
12.Jawna Helena
13.Junak Władysława
14.Kaczmarowska Irena
15.Kamińska Józefa
16.Kołodziejczyk Maria
17.Konstynowicz Zbigniew
18.Kozak Krystyna
19.Krupa Marek
20.Kurek Marcin
21.Lewndowska Ingeborga
22.Lorfing Teresa
23.Maczurad Grażyna
24.Markwica Henryk
25.Mizior Anna
26.Mocoła Andrzej
27.Oracz Maria
28.Osip Zygmunt
29.Patkowska Halina
30.Rogawski Aleksander
31.Rus Olga
32.Skalska Krystyna
33.Skolik Marianna
34.Sywula Halina
35.Szewczyk Alicja
36.Szewczyk Katarzyna
37.Tałaj Grażyna
38.Utikal Krystyna

Klasa b 1960

1.Babicka Barbara
2.Borecki Andrzej
3.Cebulski Edward
4.Dosiak Jerzy
5.Ettmayer Jerzy
6.Fajburg Jerzy
7.Feczko Jacek
8.Gibińska Marta
9.Grigorjew Jerzy
10.Hołowiecka Urszula
11.Kozłowski Ryszard
12.Mally Lesław
13.Mazur Zbigniew
14.Mglej Zofia
15.Nierada Zygmunt
16.Poloczek Barbara
17.Ponchyrz Urszula
18.Skaba Urszula
19.Sonelski Marian
20.Tajchman Maria
21.Tecl Danuta
22.Turska Barbara
23.Węgiel Maria
24.Wilczyńska Barbara
25.Wnuk Elżbieta
26.Wróblewska Maria
27.Zbroniec Krzysztof
28.Zdzierska Barbara
29.Zieliński Jacek

Klasa a 1961

1.Bargel Alicja
2.Białowąs Roman
3.Blarowski Rafał
4.Brylczak Krystyna
5.Czapla Janina
6.Demczyszyn Andrzej
7.Doktorwicz Marek
8.Furtan Janusz
9.Galicka Teresa
10.Gibiński Paweł
11.Hnatyna Danuta
12.Jaciuk Janusz
13.Jańczyk Irena
14.Joszko Piotr
15.Kobylińska Maria
16.Panic Werner
17.Podoba Jerzy
18.Poźniak Izabela
19.Rylska Maria
20.Samson Wilhelm
21.Sławiźska Luiza
22.Strzondała Jerzy
23.Sywula Barbara
24.Szczepański Jan
25.Szpinalski Andrzej
26.Szydłowska Danuta
27.Świerczyna Adam
28.Tumidajski Marek
29.Wąchalski Wojciech
30.Wilk Ewa

Klasa b 1961

1.Baran Arkadiusz
2.Chwalibóg Jan
3.Galon Andrzej
4.Gołabek Irena
5.Jańska Danuta
6.Kisielewski Leszek
7.Knebel Irena
8.Kozak Adam
9.Kozłowska Danuta
10.Kusz Heidemaria
11.Migoń Jacek
12.Niemas Alicja
13.Nowak Danuta
14.Pająk Urszula
15.Panowska Marta
16.Przybyła Barbara
17.Puchacz Piotr
18.Rafiński Jan
19.Sanecka Marianna
20.Siciński Maciej
21.Synowiec Krystyna
22.Szczechowski Krzysztof
23.Wojnarska Małgorzata
24.Woźniczka Wojciech
25.Zasławska Anna

Klasa a 1962

1.Ballenstedt Ewa
2.Boratyński Bogusław
3.Bromilski Stanisław
4.Franik Zygmunt
5.Funiok Zuzanna
6.Gromadowska Elżbieta
7.Jurkowski Edward
8.Kilmek Krzysztof
9.Kochanowski Janusz
10.Kondzioła Anna
11.Korczak Adam
12.Kramarz Teresa
13.Kubisty Marek
14.Kucharczyk Monika
15.Kuchciński Wojciech
16.Kuchciński Tadeusz
17.Kunze Piotr
18.Kuszlak Stanisław
19.Nikołajew Aleksander
20.Nowak Zbigniew
21.Paściak Wacław
22.Piekarczyk Maria
23.Podkański Jan
24.Przybyszewski Marian
25.Pukarowski Andrzej
26.Starzyńska Anna
27.Świerczyna Ewa
28.Tarnawiecka Elżbieta
29.Zbroniec Danuta
30.Zylberman Róża

Klasa b 1962

1.Baral Edward
2.Bieszcz Józefa
3.Bilicka Zyta
4.Bury Janusz
5.Fedorowicz Klaudia
6.Głębocki Witold
7.Guzikowski Jerzy
8.Herman Anna
9.Jarczyn Leon
10.Jarosz Lidia
11.Kitel Bernadeta
12.Klakla Bolesław
13.Kordeusz Janusz
14.Kościołowska Anna
15.Łuszczkiewicz Andrzej
16.Manaszczuk Maria
17.Nalaskowska Zofia
18.Odoj Piotr
19.Osdarty Marianna
20.Palichowska Jadwiga
21.Pietsh Maria
22.Raszczuk Danuta
23.Regeńczuk Janina
24.Sembol Henryk
25.Smoliński Jerzy
26.Starański Roman
27.Szymańska Maria
28.Targosz Andrzej
29.Wyderka Jerzy
30.Wysocka Elżbieta
31.Wyszka Irmgarda
32.Zachariasz Jan
33.Zwolińska Romana

Klasa c 1962

1.Bablok Krystyna
2.Biener Ludmiła
3.Borecka Barbara
4.Brzoska Joachim
5.Chycka Maria
6.Eckert Maciej
7.Jarząbek Joanna
8.Kacy Klaudiusz
9.Kaszuba Henryk
10.Kędzierska Elżbieta
11.Kirszniok Małgorzata
12.Knobloch Zbigniew
13.Lenart Renata
14.Maćków Janusz
15.Mrozik Andrzej
16.Pogoda Maria
17.Popiel Teresa
18.Radwański Edward
19.Redkiewicz Wilhelm
20.Robak Ewa
21.Ryba Janusz
22.Sobolewski Tadeusz
23.Szott Grażyna
24.Szuper Roman
25.Toporkiewicz Wanda
26.Widera Gizela
27.Wolawski Zbigniew
28.Wróbel Maria

Klasa a 1963

1.Beres Stanisław
2.Bernholc Bernard
3.Bilik Leszek
4.Bojko Wacław
5.Chylińska Marta
6.Czapska Zdzisława
7.Dragon Roman
8.Gebos Elżbieta
9.Grądziel Zbigniew
10.Grymel Monika
11.Jankowski Jan
12.Koj Iwona
13.Kuchcińska Alicja
14.Kulicka Alicja
15.Łabno Ewa
16.Mazurek Krystyna
17.Moczurad Wacław
18.Mokrzycka Maria
19.Pieczyrak Aldona
20.Pluta Janina
21.Podkański Stanisław
22.Prowizor Amalia
23.Ryba Ewa
24.Stradomska Bożena
25.Sumień Wojciech
26.Szewerda Ilona
27.Szweda Henryk
28.Szydłowska Stanisława
29.Wróblewska Barbara

Klasa b 1963

1.Bułakowski Zbigniew
2.Chojecka Mirosława
3.Hnat Jan
4.Kaziuk Halina
5.Kisperska Joanna
6.Kulesza Elżbieta
7.Kusztal Jan
8.Łebek Irena
9.Łodoś Jolanta
10.Misiaszek Barbara
11.Mosler Ewa
12.Olearnik Ewa
13.Palichowska Teresa
14.Posłuszny Antoni
15.Rębacz Roman
16.Sarek Antonina
17.Tarara Teresa
18.Urbanik Halina
19.Urbanowicz Danuta
20.Wałaszewska Aleksandra
21.Więcław Janina
22.Wilk Anna

Klasa c 1963

1.Altman Semion
2.Borkowiec Robert
3.Heber Krystyna
4.Horky Barbara
5.Januszkiewicz Anna
6.Knop Maria
7.Kociuba Jerzy
8.Krawczyk Janina
9.Kud Wiesław
10.Liniewiecka Małgorzata
11.Mach Krystyna
12.Madej Wacław
13.Migas Teresa
14.Niessner Adam
15.Nowak Andrzej
16.Rupik Edward
17.Schrager Anna
18.Solecka Barbara
19.Szydełko Danuta
20.Tołłoczko Tomasz
21.Turek Zbigniew
22.Tymowicz Wojciech
23.Winiarski Antoni
24.Witkowska Ewa
25.Zawadzki Włodzimierz

Klasa a 1964

1.Bielica Alicja
2.Cholewa Anna
3.Cywiński Wojciech
4.Czapla Marek
5.Czerniak Janusz
6.Djaków Barbara
7.Dziedzic Krystyna
8.Giżejewski Zbigniew
9.Hlousek Wiktor
10.Janicki Andrzej
11.Jarema Jacek
12.Jurkiewicz Wiesław
13.Kiser Stanisław
14.Klimczyk Jerzy
15.Konopnicki Marek
16.Korcz Halina
17.Kostkiewicz Elżbieta
18.Lewicka Grażyna
19.Nazarewicz Bogdan
20.Nowak Andrzej
21.Pawlińska Zofia
22.Sokołowski Piotr
23.Szlatiner Edward
24.Szymik Zofia
25.Tereszczak Czesław
26.Wiszniewski Jerzy
27.Wojtasiewicz Teresa
28.Wołoszyn Ryszard
29.Zacharski Michał
30.Zapart Ewa
31.Zwolińska Krystyna

Klasa b 1964

1.Bardan Lucyna
2.Bielczyk Aleksandra
3.Borecki Jerzy
4.Buczma Barbara
5.Burczyk Andrzej
6.Filuś Teresa
7.Friesel Eryka
8.Iwańciów Andrzej
9.Jawna Teresa
10.Kajda Henryk
11.Kanas Urszula
12.Kleinert Marian
13.Korc Henryk
14.Krotowska Zofia
15.Lamprecht Zofia
16.Laska Irena
17.Litwinowicz Teresa
18.Łozowska Maria
19.Nowakowska Urszula
20.Peteja Jerzy
21.Proske Regina
22.Rokita Krystyna
23.Smółko Wanda
24.Sowa Alina
25.Stanisławski Tomasz
26.Surma Andrzej
27.Szewczyk Maria
28.Wajler Winicjusz
29.Waligórska Jolanta
30.Warmiełło Irena
31.Wilczek Maria
32.Wolański Zdzisław
33.Wróbel Stefania
34.Wrzeszcz Bogusława
35.Zdebel Henryk
36.Zimna Danuta
37.Zioło Regina
38.Żuk Urszula

Klasa c 1964

1.Arbaszewska Elżbieta
2.Bujor Danuta
3.Burak Krystyna
4.Chałupka Barbara
5.Cieślik Joanna
6.Frydman Eugenia
7.Gambusz Weronika
8.Hadryś Antonina
9.Hołówka Zbigniew
10.Kasprzyk Teresa
11.Klej Krystyna
12.Kraus Anna
13.Król Jerzy
14.Kulka Jolanta
15.Kurbiel Krystyna
16.Kuska Lidia
17.Lechowicz Elżbieta
18.Liniewiecka Ewa
19.Losocka Maria
20.Mochlis Barbara
21.Moskwa Tadeusz
22.Mularz Danuta
23.Niewiadomski Krzysztof
24.Pineles Edward
25.Piskozub Ludmiła
26.Przybyła Gabriela
27.Pukiewicz Iwona
28.Robaszkiewicz Iwona
29.Rudnicki Krzysztof
30.Ruryk Kazimiera
31.Surmacz Kazimiera
32.Szlechter Roman
33.Szpernalowska Marta
34.Tajchman Adam

Klasa a 1965

1.Adamus Jerzy
2.Cholewa Wojciech
3.Cywiński Jacek
4.Frid Wiktor
5.Funiok Halina
6.Furmaniak Janusz
7.Gleb Lucyna
8.Grędowski Janusz
9.Jazowiecka Grażyna
10.Kammer Barbara
11.Koj Włodzimierz
12.Krzyścin Grażyna
13.Letzer Adam
14.Mach Beata
15.Mielczarek Barbara
16.Morawiec Maria
17.Osip Leonard
18.Pasternak Halina
19.Piekarczyk Halina
20.Płowy Wanda
21.Pszonka Ewa
22.Rejman Barbara
23.Sitarz Janina
24.Skibiński Andrzej
25.Sojka Bogusława
26.Stelmaszyńska Barbara
27.Wąsowicz Stefan
28.Zamorska Wiesława
29.Zylberman Adam
30.Żaba Maria

Klasa b 1965

1.Bobłotowska Urszula
2.Burczyk Halina
3.Czajkowska Barbara
4.Diankowska Maria
5.Flasz Danuta
6.Grabowska Rozalia
7.Gryglewski Andrzej
8.Hołowiecka Barbara
9.Iwaszko Halina
10.Kołodyński Janusz
11.Korski Konrad
12.Kotarba Maciej
13.Kucharska Regina
14.Kupiec Aleksandra
15.Marzewski Mieczysław
16.Moskal Kazimierz
17.Olszański Stanisław
18.Pałka Janusz
19.Patryka Janina
20.Pinkiewicz Andrzej
21.Pokojowczyk Jadwiga
22.Popiołek Helena
23.Rudkowska Krystyna
24.Stabik Danuta
25.Sworzeń Jadwiga
26.Szota Halina
27.Tereszczak Czesław
28.Tobór Marian
29.Wojciechowska Aniela
30.Zuziak Hanna

Klasa c 1965

1.Adamska Jadwiga
2.Antoniuk Klarysa
3.Borsuk Krystyna
4.Chromy Marek
5.Czerniewicz Jerzy
6.Dombek Genowefa
7.Gawlik Dorota
8.Głowacki Edward
9.Grigoriew Andrzej
10.Herdach Alicja
11.Kajda Henryk
12.Knobloch Wiesław
13.Koczaska Wanda
14.Kuchchciński Andrzej
15.Kuklińska Władysława
16.Kusztal Jerzy
17.Łukosz Zbigniew
18.Markowska Barbara
19.Michaliszyn Teresa
20.Musioł Marianna
21.Nowak Urszula
22.Nowok Maria
23.Paściak Aleksandra
24.Pawlus Ryszard
25.Pluterska Krystyna
26.Reich Barbara
27.Wenz Janusz
28.Wiśniewska Jadwiga
29.Ziemba Justyna

Klasa a 1966

1.Adamska Małgorzata
2.Bielica Joanna
3.Bombała Janusz
4.Czernik Maria
5.Danhoffer Wojciech
6.Fogel Krystyna
7.Herba Elżbieta
8.Hubicka Anna
9.Kasprzyk Andrzej
10.Kasztan Andrzej
11.Komornicki Władysław
12.Korzycki Jacek
13.Kryk Andrzej
14.Kuc Krystyna
15.Kuchcińska Anna
16.Laskowski Michał
17.Latonowicz Małgorzata
18.Lebiedzka Ewa
19.Łachtaj Wiesław
20.Łastowiecka Elżbieta
21.Makowski Wojciech
22.Nawrot Aleksandra
23.Oleś Janusz
24.Oracz Grażyna
25.Pleśniak Janusz
26.Reiser Julian
27.Sanecki Janusz
28.Skłodowska Joanna
29.Skrzypek Barbara
30.Slawska Krystyna
31.Stich Bolesław
32.Sywula Janusz
33.Weinsten Michalina
34.Wężowska Jadwiga
35.Zagrodzka Ewa
36.Zaleski Jan
37.Zapart Włodzimierz
38.Zawadzka Jolanta
39.Zawadzki Tadeusz

Klasa b 1966

1.Bober Piotr
2.Borecka Anna
3.Bugajski Witold
4.Chycki Antoni
5.Czerniak Jerzy
6.Czerniak Mirosław
7.Demczyszyn Ewa
8.Gacek Teresa
9.Gania Zofia
10.Ganszyniec Jerzy
11.Grabowski Andrzej
12.Jarema Barbara
13.Jendyk Piotr
14.Kaszuliński Janusz
15.Kazieczko Maria
16.Kolega Marian
17.Kozłowski Aleksander
18.Kozłowski Antoni
19.Kucharczyk Barbara
20.Kwapińska Jolanta
21.Łaszczyk Teresa
22.Łozowska Urszula
23.Marfiany Stanisław
24.Mazur Zofia
25.Nocuń Anna
26.Oroński Janusz
27.Osoba Jerzy
28.Paściak Małgorzata
29.Piechaczek Iwona
30.Pilikowska Janina
31.Pomietlorz Łucja
32.Preisner Andrzej
33.Rudnik Janina
34.Sitek Aniela
35.Sówka Jerzy
36.Strok Marek
37.Stypuła Danuta
38.Szczechowski Lech
39.Wójcicki Ryszard
40.Wróblewska Krystyna
41.Wysocka Lidia
42.Zamorski Zdzisław
43.Zebranowska Zofia

Klasa a 1967

1.Białas Zygmunt
2.Bryła Witold
3.Dutkiewicz Aldona
4.Dyszy Danuta
5.Flasz Jerzy
6.Gerhardt Andrzej
7.Gleb Zofia
8.Gołąbek Danuta
9.Gołosz Jerzy
10.Hendrysiak Maria
11.Huciński Tadeusz
12.Janyga Bernard
13.Jędruś Anna
14.Klimek Teresa
15.Konopka Joanna
16.Krzyścin Wiesław
17.Kuc Danuta
18.Ludyga Henryk
19.Miszczak Danuta
20.Mrozik Marta
21.Pasławski Krzysztof
22.Pierzak Jacek
23.Samson Piotr
24.Socik Iwona
25.Stypa Barbara
26.Sumień Maciej
27.Szewczyk Czesław
28.Szymańda Maria
29.Szywała Elżbieta
30.Trefon Urszula
31.Trojanowska Grażyna
32.Truś Zofia
33.Tyński Romuald
34.Wąsowicz Marek
35.Wesołowska Ewa
36.Zderkiewicz Andrzej
37.Zwonek Irena

Klasa b 1967

1.Bartosik Janusz
2.Biela Zofia
3.Brede Andrzej
4.Brzozowska Teresa
5.Burczyk Urszula
6.Folwarczny Janusz
7.Główka Weronika
8.Gowin Cecylia
9.Jasiński Andrzej
10.Jureczko Marian
11.Kieł Janina
12.Kieł Feliks
13.Korman Jerzy
14.Kostman Frimeta
15.Kotynia Jadwiga
16.Kubacz Ryszard
17.Kurpiel Krystyna
18.Mach Krystyna
19.Machaczka Krystyna
20.Majer Henryk
21.Namysło Stefania
22.Posłuszna Halina
23.Procek Halina
24.Różniewska Janina
25.Ryło Anna
26.Sawicki Andrzej
27.Schierer Zygmunt
28.Strączek Lucjan
29.Ślęk Ewa
30.Tyszkiewicz Mirosław
31.Wąsek Jerzy
32.Widłak Lucjan
33.Wilczyńska Ewa
34.Wiśnicki Jacek
35.Wiśniowski Andrzej
36.Witkowski Andrzej
37.Zagrodnik Jolanta
38.Źielińska Małgorzata

Klasa a 1968

1.Adrabińska Urszula
2.Bartyla Barbara
3.Bobrowski Andrzej
4.Bogdańska Teresa
5.Dosiak Witold
6.Dyczewska Bożena
7.Frid Anna
8.Frydman Ryszard
9.Garbusińska Danuta
10.Gorysz Bożena
11.Granszyniec Janina
12.Homel Jolanta
13.Jańska Grażyna
14.Knapik Zofia
15.Kolasa Małgorzata
16.Leja Anna
17.Malcharek Stefan
18.Marczyńska Maria
19.Matuszewski Krzysztof
20.Mikłaszewicz Maciej
21.Moździerz Marek
22.Mucek Beata
23.Niemiec Andrzej
24.Nieświatowska Barbara
25.Pagacz Grażyna
26.Patkowski Andrzej
27.Ples Janusz
28.Poniatowski Adam
29.Przybylak Ryszard
30.Rezler Jerzy
31.Słonecki Janusz
32.Sycyk Małgorzata
33.Szewczyk Ewa
34.Szuszkiewicz Alicja
35.Szyszka Anna
36.Świercz Ryszard
37.Święty Dorota
38.Urban Jolanta
39.Wiśniowska Sydonia
40.Zapart Janina

Klasa b 1968

1.Będkowska Teresa
2.Bużantowicz Barbara
3.Chmura Barbara
4.Cyburt Ryszard
5.Gajewska Urszula
6.Haber Aleksander
7.Hucińska Krystyna
8.Jakubowski Józef
9.Jałowiecki Wojciech
10.Jędrzej Urszula
11.Kamionka Urszula
12.Kampa Jan
13.Król Teresa
14.Kwiatkowska Elżbieta
15.Marczyńska Teresa
16.Mazur Krystyna
17.Mazurkiewicz Alicja
18.Mielnicka Jolanta
19.Nastuła Andrzej
20.Nowakowski Andrzej
21.Paluch Bożena
22.Pasternak Franciszek
23.Pogoda Lucjan
24.Przybyłka Danuta
25.Salbert Krystian
26.Soroka Danuta
27.Stachoń Andrzej
28.Stettinus Maria
29.Szafraniec Janina
30.Szpernalowski Andrzej
31.Świechowicz Jerzy
32.Turek Barbara
33.Wąsińska Irena
34.Wesołowska Anna
35.Węgrzyński Jacek

Klasa c 1968

1.Abramiec Danuta
2.Baraniok Krystyna
3.Bylica Marek
4.Gerhard Barbara
5.Gerlich Krystyna
6.Janicka Weronika
7.Janus Urszula
8.Janus Irena
9.Jastrzębska Bożena
10.Kapinos Celestyn
11.Klejnowski Jan
12.Komandowicz Zofia
13.Korczyńska Jadwiga
14.Kotara Stanisław
15.Krochmalik Elżbieta
16.Kuczmarz Irena
17.Kulik Brygida
18.Lachowicz Anna
19.Lipok Jadwiga
20.Morawska Barbara
21.Muszalik Brygida
22.Pankiewicz Halina
23.Piotrowska Krystyna
24.Popiołek Tadeusz
25.Sabalska Ewa
26.Słabicka Grażyna
27.Spyra Jolanta
28.Szalonek Jacek
29.Trutwin Piotr
30.Wybraćska Ewa
31.Zatorska Krystyna
32.Zbroniec Teresa
33.Zernik Eugeniusz

Klasa a 1969

1.Bombała Zbigniew
2.Burak Andrzej
3.Cieślik Bogumił
4.Czajkowski Andrzej
5.Ćwiertniak Bolesław
6.Franiel Jacek
7.Friesel Anna
8.Gomoliński Marek
9.Gorysz Grażyna
10.Iwanow Andrzej
11.Jańczyk Ryszard
12.Kaczmarczyk Renata
13.Król Joanna
14.Kulozik Maria
15.Lenarcik Arkadiusz
16.Luksander Anna
17.Łącka Katarzyna
18.Machura Maria
19.Popadiuk Anna
20.Rygol Krystian
21.Sołtowska Krystyna
22.Sowa Krzysztof
23.Stalska Grażyna
24.Stanko Barbara
25.Stańczyk Anna
26.Stich Jerzy
27.Szczepek Ewa
28.Szewczyk Krystyna
29.Szwed Jolanta
30.Wenz Elżbieta
31.Wołoszyński Kazimierz
32.Żelaśkiewicz Lidia

Klasa b 1969

1.Antoniszyn Krystyna
2.Bochenek Andrzej
3.Czaus Elżbieta
4.Dacy Bogusław
5.Domaracki Zdzisław
6.Gajos Grażyna
7.Gieroszek Tadeusz
8.Głogowski Krzysztof
9.Gutek Andrzej
10.Horoszko Zdzisława
11.Janysik Urszula
12.Kałuszka Maria
13.Koj Danuta
14.Krystek Jadwiga
15.Kurek Mariusz
16.Lechowicz Karol
17.Lubieniecka Wanda
18.Markiewicz Jolanta
19.Michalewicz Teresa
20.Michałowski Marek
21.Miechówka Jolanta
22.Mitas Ewa
23.Moszkowicz Barbara
24.Nowiński Marek
25.Onyśko Elżbieta
26.Pniewska Teresa
27.Sagan Kazimierz
28.Silkowska Urszula
29.Zientek Anna
30.Żrałek Lidia

Klasa c 1969

1.Bartosik Waldemar
2.Biedrzyńska Maria
3.Bromilska Maria
4.Cywiński Krzysztof
5.Czakon Izabela
6.Czepil Wiesława
7.Ćwirko-Godycka Grażyna
8.Dworzak Roman
9.Folwarczny Joanna
10.Friajfeld Ryszard
11.Gajda Ilona
12.Haller Michał
13.Jaremko Teresa
14.Kosprzyk Henryk
15.Kozakiewicz Ewa
16.Kramarczyk Ewa
17.Kromer Krystyna
18.Kuc Eugeniusz
19.Łabno Renata
20.Mróz Joanna
21.Musialik Barbara
22.Niemczyk Ewa
23.Nowak Teresa
24.Orzechowski Janusz
25.Pałkowska Elżbieta
26.Poniatowski Mieczysław
27.Rajca Urszula
28.Rotkegel Wanda
29.Słania Krzysztof
30.Smolorz Aniela
31.Staneczek Eugeniusz
32.Sztojko Krystyna
33.Wieczorek Andrzej
34.Więcek Sylwia
35.Zazdrożna Zofia

Klasa a 1970

1.Bedryj Jadwiga
2.Ferdynus Wanda
3.Hanusiak Teresa
4.Jeziorowska Urszula
5.Jóżwiak Irena
6.Klimański Ryszard
7.Knapczyk Maria
8.Konarski Zbigniew
9.Kowalik Teresa
10.Kraus Kazimiera
11.Krawczyk Róża
12.Kurpeta Wojciech
13.Lepak Cecylia
14.Macioszek Krystyna
15.Michalska Zenona
16.Morawiec Antonina
17.Pawlik Julia
18.Pikos Małgorzata
19.Potoczna Cecylia
20.Ptok Bronisława
21.Pyrkosz Ruta
22.Regiec Julianna
23.Sławicka Maria
24.Słota Irena
25.Szwed Zygmunt
26.Tymkiewicz Iliana
27.Ulrych Joanna
28.Wachowska Łucja
29.Zygmunt Lilianna

Klasa b 1970

1.Andrukiewicz Zdzisława
2.Baranowska Marianna
3.Błaszczyk Janina
4.Chinalska Kazimiera
5.Dolata Stanisław
6.Drzyzga Urszula
7.Flak Łucja
8.Galler Joanna
9.Gawliczek Janina
10.Ilorodecka Elżbieta
11.Krzan Elżbieta
12.Kulak Anna
13.Kwiatkowska Teresa
14.Łutowicz Krystyna
15.Malik Julia
16.Maniera Lidia
17.Marzela Sybilla
18.Matachowska Maria
19.Mnich Czesław
20.Myśler Zdzisława
21.Orendorz Janina
22.Osmala Aleksandra
23.Pietrzyk Kazimiera
24.Rogajło Jadwiga
25.Słota Irena
26.Sośniok Lieselota
27.Stasiurka Teodora
28.Szalich Władysław
29.Szczygłowski Ryszard
30.Szmigielski Jerzy
31.Świdzińska Eugenia
32.Thiel Manfred
33.Wawrzeńczyk Gertruda
34.Ziemnicki Jan
35.Zimolong Zbigniew
36.Zok Maria
37.Zowiślok Urszula

Klasa c ?1970

1.Dudek Danuta
2.Janicka Zofia
3.Jendrosz Renata
4.Kużmińska Krystyna
5.Witalis Lucyna
6.Zabor Halina
7.Zaleski Zbigniew

Klasa a 1971

1.Basista Tadeusz
2.Bereżnicka Ewa
3.Chempiński Tomasz
4.Czajczyk Aleksandra
5.Czajczyk Ewa
6.Foltyn Małgorzata
7.Jabłońska Ewa
8.Klimasiński Tomasz
9.Klimczyk Maria
10.Kobiela Jerzy
11.Krzyścin Barbara
12.Liniewiecki Jacek
13.Lubojański Alojzy
14.Łoj Renata
15.Łopieńska Teresa
16.Majka Witold
17.Mesjasz Jolanta
18.Miśko Krystyna
19.Moszkowicz Elżbieta
20.Niezabitowski Andrzej
21.Nowak Grażyna
22.Pochciał Jan
23.Stańczyk Irena
24.Szatkowska Anna
25.Szczygielski Wojciech
26.Tarnawska Bożena
27.Trybała Maria
28.Trybus Irena
29.Zamorski Wojciech
30.Ziarnik Barbara

Klasa b 1971

1.Beniowski Stanisław
2.Derkacz Ewa
3.Dębski Eugeniusz
4.Dziedzik Zbigniew
5.Giemza Dorota
6.Gostkowki Aleksander
7.Heldt Zygmunt
8.Jaszek Adam
9.Kopczyk Aldona
10.Kosok Urszula
11.Kostoń Rafał
12.Krzyżanowski Jacek
13.Lenczyk Ilona
14.Luksa Kornelia
15.Matiaszek Grażyna
16.Nowak Lilianna
17.Oborska Małgorzata
18.Opuchlik Lesław
19.Stokłosa Irena
20.Szajter Elżbieta
21.Sztajer Jadwiga
22.Trzaska Teresa
23.Zdebik Janusz
24.Żebrok Jan

Klasa c 1971

1.Bowdur Jan
2.Bugno Bogusław
3.Dembińska Anna
4.Gawlik Barbara
5.Głąb Danuta
6.Janik Jolanta
7.Kasprzyk Teresa
8.Kawka Danuta
9.Kosmicka Bogumiła
10.Kral Małgorzata
11.Kuś Henryk
12.Langford Józef
13.Lilian Eugeniusz
14.Mauer Barbara
15.Michalenko Barbara
16.Myśkow Zofia
17.Nawratowicz Piotr
18.Nowarra Jerzy
19.Polakowa Tatiana
20.Ptak Anna
21.Sroka Marzena
22.Stankiewicz Grażyna
23.Szajka Małgorzata
24.Walawski Waldemar
25.Witalis Lucyna
26.Zabor Halina
27.Zaleski Zbigniew

Klasa a 1972

1.Bilik Zdzisława
2.Bolek Joanna
3.Brede Jerzy
4.Czardybon Piotr
5.Eysymonth Maria
6.Fąfara Zbigniew
7.Furmaniak Alicja
8.Galbas Barbara
9.Hawrylewicz Ilona
10.Jelonek Helena
11.Jureczko Teresa
12.Kijas Urszula
13.Krzyścin Barbara
14.Patała Zbigniew
15.Polatyński Włodzimierz
16.Prokopow Irena
17.Rezler Danuta
18.Rozworski Waldemar
19.Rygol Joachim
20.Samociuk Bożena
21.Słodkowski Henryk
22.Strocka Maria
23.Węgrzyńska Małgorzata
24.Widawska Halina
25.Wieszołek Jerzy
26.Wołoszyński Leszek
27.Zamykał Janusz

Klasa b 1972

1.Bator Grażyna
2.Bernacka Barbara
3.Bogaczyk Bibianna
4.Chlond Krzysztof
5.Dylong Irena
6.Dziurok Jolanta
7.Gawantka Janina
8.Glatte Włodzimierz
9.Jabłoński Krzysztof
10.Kapica Stefania
11.Kostyszyn Jerzy
12.Kremer Michał
13.Krzan Andrzej
14.Lipska Hanna
15.Litwinowicz Barbara
16.Opara Piotr
17.Owsiańska Halina
18.Pawlikowska Barbara
19.Pietruszka Józef
20.Poślednik Longina
21.Półkoszek Danuta
22.Stachoń Marian
23.Szukiel Beata
24.Szukiel Iwona
25.Szwed Elżbieta
26.Tołkacz Barbara
27.Wojtalik Bożena
28.Woźnica Sylwia
29.Zawadzki Edward

Klasa a 1973

1.Capiga Halina
2.Czerny Maria
3.Czrnecka Hanka
4.Dereń Anna
5.Frankowicz Lucyna
6.Gadomska Irena
7.Giżejewski Zygmunt
8.Goj Gizela
9.Groblewska Irena
10.Gubała Marek
11.Jarzombek Jadwiga
12.Jokel Krystyna
13.Kober Małgorzata
14.Koczur Jarosław
15.Kuszlak Lidia
16.Łabaj Irena
17.Łyszczkowski Andrzej
18.Majcher Małgorzata
19.Mularska Danuta
20.Nowak Maria
21.Orzechowski Mirosław
22.Oświęcimski Andrzej
23.Płoński Marian
24.Prokop Halina
25.Prokop Marta
26.Rewers Krzysztof
27.Rodziewicz Aleksander
28.Starosta Jarosław
29.Sztern Emilia
30.Tarski Leszek
31.Wyszomirska Ewa
32.Zimek Krystian

Klasa b 1973

1.Bronicka Ewa
2.Bubnicka Krystyna
3.Cebula Teresa
4.Cydzik Mieczysław
5.Duma Wanda
6.Głogowska Anna
7.Kaczmarczyk Anna
8.Koziołek Piotr
9.Kuś Aleksandra
10.Mazur AndrzejAdres: 10 rue des Pervenches, 63800 Cournon, Francja; Telefon: +33 473844650; E-mail: mazur@clermont.inra.fr;
11.Musiałek Gabriela
12.Nowak Aleksandra
13.Owczarczak Krystian
14.Pawłowska Danuta
15.Piątek Dorota
16.Pielka Joanna
17.Piskozub Lidia
18.Podstawski Andrzej
19.Popko Zdzisław
20.Poślednik Danuta
21.Procner Maria
22.Prusińska Barbara
23.Przypadło Sylwester
24.Saługa Teresa
25.Solarska Lidia
26.Śródka Danuta
27.Wanior Cecylia
28.Ziółko Ewa

Klasa c 1973

1.Aniołek Alina
2.Antonów Elżbieta
3.Bara Krzysztof
4.Boroń Maria
5.Brągiel Barbara
6.Chrzeszczyk Jolanta
7.Cyganek Maria
8.Czop Zbigniew
9.Druks Andrzej
10.Fedyk Jerzy
11.Figlus Zbigniew
12.Gajek Małgorzata
13.Gajewska Anna
14.Jakubiec Jerzy
15.Janicki Marcin
16.Kokoc Brygida
17.Kowalska Barbara
18.Kuna Andrzej
19.Labocha Maria
20.Lehrer Liliana
21.Mazurkiewicz Jolanta
22.Niewiadomska Elżbieta
23.Nosol Ewelina
24.Nowicki Wiesław
25.Oracz Andrzej
26.Panaś Wojciech
27.Prokopów Ewa
28.Przystajko Joanna
29.Skrzyńska Ewa
30.Stasek Małgorzata
31.Szawińska Anna
32.Szczęsna Bożena
33.Tecl Joanna
34.Urbański Andrzej
35.Wężowska Alicja
36.Wicher Maria
37.Wieczorek Urszula

Klasa a 1974

1.Bochenek Blandyna
2.Borowiecka Halina
3.Chromy Grażyna
4.Ekiert Joanna
5.Głowacka Maria
6.Gojdź Helena
7.Kabza Zdzisław
8.Kopczyk Witold
9.Kozibąk Piotr
10.Krafft Jolanta
11.Krajewska Małgorzata
12.Kubica Marian
13.Kuczera Małgorzata
14.Labus Krystyna
15.Lach Alicja
16.Lewandowska Romana
17.Łysek Przemysław
18.Maciejewski Krzysztof
19.Mikulski Andrzej
20.Młynarski Michał
21.Napierała Maciej
22.Nowak Henryk
23.Odroń Lilianna
24.Osiecki Eugeniusz
25.Pawlicka Barbara
26.Rabiej Tadeusz
27.Rosińska Anna
28.Ruksza Krystyna
29.Rzeżniczek Barbara
30.Skrzyńska Grażyna
31.Szewczyk Wojciech
32.Szubert Hanka
33.Wicher Marcin
34.Wójcik Barbara
35.Zawadzka Aleksandra
36.Zawistowska Krystyna
37.Zborowski Marek

Klasa b 1974

1.Błaszczyk Andrzej
2.Brodowska Grażyna
3.Chlond Jerzy
4.Czajkowska Elżbieta
5.Eckert Lucyna
6.Glanc Urszula
7.Glik Sonia
8.Hartleb Marek
9.Kachelski Marek
10.Kawecka Anna
11.Kierzek Izabela
12.Kowalski Janusz
13.Kretek Joanna
14.Krężek Alina
15.Król Barbara
16.Labocha Bożena
17.Lach Iwona
18.Mąkosa Lech
19.Mędrek Bogdan
20.Nazarowska Ewa
21.Niemiec Halina
22.Nowak Jerzy
23.Pacek Andrzej
24.Pawlisz Alicja
25.Piłat Magdalena
26.Pogoda Jadwiga
27.Przybyłek Stefania
28.Repetowski Władysław
29.Rybicki Zygmunt
30.Schmidt Małgorzata
31.Sieja Anna
32.Stempkowska Barbara
33.Strużyna Janusz
34.Supernak Janusz
35.Szołtysek Gabriela
36.Walosek Ewa
37.Zimny Kazimierz

Klasa a 1975

1.Badura Adam
2.Beniowski Marek
3.Borkowski Wojciech
4.Cenkalik Kinga
5.Chaber Bogdan
6.Czajka Jerzy
7.Dorozińska Renata
8.Gackowska Beata
9.Galara Zbigniew
10.Grzymała Elżbieta
11.Hajderek Andrzej
12.Hoinka Lilianna
13.Kaczmarek Bogusław
14.Klatka Grażyna
15.Kominek Ewa
16.Kulawik Marek
17.Kwiatek Ewa
18.Michalska Halina
19.Miśkiewicz Andrzej
20.Mleko Zuzanna
21.Pasota Łucja
22.Piotrowski Arkadiusz
23.Poniatowska Danuta
24.Procak Tomasz
25.Prusińska Bożena
26.Sikora Grażyna
27.Skorka Henryk
28.Słowik Jolanta
29.Szatko Anna
30.Tomaszewska Eleonora
31.Wieczorek Mariola
32.Wilisowska Halina
33.Zając Krystian

Klasa b 1975

1.Awiżeń Bożena
2.Dawid Beata
3.Depta Andrzej
4.Diuczko Ireneusz
5.Drajchan Irena
6.Gosek Ewa
7.Jaszek Jerzy
8.Kłodos Jarosław
9.Komisarczyk Danuta
10.Kraszewski Zenon
11.Krawczyk Gabriel
12.Kubik Jarosław
13.Łukisz Hanka
14.Matuszczak Bogdan
15.Mazur Krystyna
16.Młyńczyk Ewa
17.Morawiec Ewa
18.Nitarska Bożena
19.Pająk Krzysztof
20.Pluszczok Krzysztof
21.Roterman Elżbieta
22.Rzemieniuk Elżbieta
23.Sieczkowski Ryszard
24.Skrzypulec Irena
25.Sojkowski Włodzimierz
26.Stokłosa Rajmund
27.Szczagiel Renata
28.Szwab Barbara
29.Turos Henryk
30.Tworogal Anna
31.Wesołowska Aleksandra
32.Wiertel Sylwia
33.Wilczak Bogusława

Klasa c 1975

1.Barańska Jolanta
2.Bąkowski Andrzej
3.Będowski Jan
4.Biała Halina
5.Dyląg Maria
6.Dzierwa Krystyna
7.Fabiańczyk Joanna
8.Gacek Zbigniew
9.Górzyński Wiesław
10.Haller Barbara
11.Hyrlicka Barbara
12.Hyży Aniela
13.Jabłkowska Elżbieta
14.Komornicki Jan
15.Kozioł Krystyna
16.Kubin Grażyna
17.Lew Tadeusz
18.Machański Jacek
19.Muskała Jerzy
20.Nocoń Barbara
21.Nytko Krystyna
22.Owczarczak Urszula
23.Piórowska Barbara^
24.Seidel Gabriel
25.Skrzypiec Weronika
26.Stelmaszyński Janusz
27.Stronczek Jerzy
28.Surowiecka Mariola
29.Tambor Grażyna
30.Telka Aleksandra
31.Trefon Dorota
32.Tyrtania Jan
33.Wójt Jolanta
34.Zachara Władysław
35.Zielińska Krystyna

Klasa d 1975

1.Dumin Bożena
2.Fantazyjska Barbara
3.Gasz Grażyna
4.Hajek Ewa
5.Hampel Joanna
6.Harasimowicz Danuta
7.Kacprzak Aleksandra
8.Kokoszyńska Małgorzata
9.Kozłowski Andrzej
10.Kozłowski Witold
11.Kucza Anna
12.Kucza Barbara
13.Lisiecka Ewa
14.Marek Janina
15.Polak Mariola
16.Poloczek Barbara
17.Słania Jolanta
18.Sowińska Danuta
19.Swoboda Gabriela
20.Szaflarski Bogdan
21.Szeluch Bogusław
22.Wiktorowska Grażyna
23.Wilczek Piotr
24.Wrona Teresa
25.Wybraniec Helena
26.Zielonka Gabriela
27.Ziemba Anna
28.Zorychta Jadwiga
29.Żmuda Barbara

Klasa e 1975

1.Bawiec Teresa
2.Buglowska Janina
3.Burdzy Jan
4.Cymorek Maria
5.Gerlic Roman
6.Głombek Halina
7.Jarema Czesława
8.Jasiński Maciej
9.Jatczyk Elżbieta
10.Jędrzejowski Zbigniew
11.Kozuch Krystyna
12.Krawczyk Anna
13.Kwiotek Barbara
14.Łoziak Marek
15.Machelak Elżbieta
16.Markiewicz Ewa
17.Mazurewicz Andrzej
18.Mędrek Wojciech
19.Mierzwa Joanna
20.Mikulec Eugenia
21.Nowak Mirosława
22.Plucińska Bożena
23.Pluta Halina
24.Pokojska Małgorzata
25.Przykuta Bożena
26.Rogalski Anatol
27.Sawicka Jolanta
28.Sekuła Zbigniew
29.Swoboda Andrzej
30.Szpakowska Lidia
31.Widz Jadwiga
32.Wilczewski Marek
33.Wójcik Zbigniew
34.Żebrowska Barbara

Klasa a 1976

1.Bajcar Małgorzata
2.Bieniek Hanna
3.Bierka Grażyna
4.Cieśla Henryk
5.Denk Zdzisław
6.Dyja Marek
7.Dymek Grzegorz
8.Działach Danuta
9.Fidyk Joanna
10.Grychnik Roman
11.Gumpert Marek
12.Hawrylewicz Danuta
13.Jabłońska Małgorzata
14.Jamrus Urszula
15.Janas Urszula
16.John Mariola
17.Kaszowski Bartosz
18.Klimczyk Grzegorz
19.Koch Ewelina
20.Konarska Grażyna
21.Korczowska Jolanta
22.Lange Izabela
23.Łacny Marek
24.Mąkosa Janusz
25.Olczok Urszula
26.Pogoda Tomasz
27.Polak Ewa
28.Rubiniec Ewa
29.Rybarska Elżbieta
30.Sak Maria
31.Sosinka Hanna
32.Sosnowski Marek
33.Stec Zbigniew
34.Stich Marek
35.Stolarska Elwira
36.Stolarz Jacek
37.Szewczyk Andrzej
38.Thiel Aleksandra
39.Wałcerz Stanisław
40.Żołyniak Iwona

Klasa b 1976

1.Bajon Ewa
2.Borkowski Jacek
3.Długosz Irena
4.Frankowicz Elżbieta
5.Gasz Ewa
6.Goinda Agnieszka
7.Grojec Andrzej
8.Hanke Maria
9.Horak Joanna
10.Jeżyk Teresa
11.Kopica Zygmunt
12.Kretek Zygryda
13.Lassek Harald
14.Lewandowska Anna
15.Lubos Bogusław
16.Majewski Leon
17.Malaca Bożena
18.Malyska Barbara
19.Molata Alicja
20.Nawrot Grzegorz
21.Nowak Witold
22.Ostafin Janusz
23.Pajdak Maria
24.Pakiet Magdalena
25.Petrykowski Wojciech
26.Pieniążek Janusz
27.Plaza Barbara
28.Pokora Krystyna
29.Rendchen Ewa
30.Rudek Gabriela
31.Sieja Danuta
32.Sitek Dorota
33.Słomka Henryk
34.Turkiewicz Małgorzata
35.Zabawa Ewa
36.Zarembińska Kinga

Klasa c 1976

1.Altdorf Sylwia
2.Antonowicz Sławomir
3.Bednarczyk Bożena
4.Bobulski Janusz
5.Bogacka Beata
6.Bolek Grażyna
7.Cyrbus Adam
8.Danecki Zbigniew
9.Dybała Teresa
10.Filipczyk Ewa
11.Furgalińska Renata
12.Gajdzik Marianna
13.Głowacz Marek
14.Grudniewska Urszula
15.Gryzik Krzysztof
16.Heinz Lucyna
17.Hudyka Jacek
18.Karcz Jerzy
19.Kędzior Bożena
20.Kopiec Urszula
21.Kotyczka Zygmunt
22.Krawczyk Jolanta
23.Kulasek Dorota
24.Kustra Grażyna
25.Markiewicz Krzysztof
26.Markiewicz Maria
27.Mróz Tomasz
28.Niewiarowski Jacek
29.Nycz Bożena
30.Pietruszka Gabriela
31.Pleszyniak Jerzy
32.Przybysz Jolanta
33.Rieger Teresa
34.Skrowaczewska Maria
35.Ślosarski Marek
36.Świętek Jolanta
37.Wagner Bogusław
38.Wawrzynek Maria
39.Zając Witold

Klasa d 1976

1.Anderka Ilona
2.Banot Sabina
3.Bogaczyk Mariusz
4.Brol Ewa
5.Buchcic Małgorzata
6.Bylica Grzegorz
7.Chromik Dorota
8.Dąbrowska Małgorzata
9.Ducka Zuzanna
10.Frimark Zygmunt
11.Głowacka Bożena
12.Gomola Janusz
13.Haida Mirosław
14.Hartleb Ewa
15.Kaleta Helena
16.Kasprzak Joanna
17.Kostka Estella
18.Kozłowski Janusz
19.Kuna Bartłomiej
20.Liszczyk Henryk
21.Łukaszewicz Barbara
22.Mroncz Bernard
23.Oleksy Ewa
24.Poznańska Ewa
25.Prochwicz Kazimierz
26.Prus Urszula
27.Pyka Jan
28.Pyzalska Henryka
29.Rupik Henryk
30.Sadowska Danuta
31.Sieniewicz Jan
32.Staciwa Małgorzata
33.Wojciechowska Urszula
34.Wójcicka Wiesława
35.Zdzieblik Maria

Klasa a 1977

1.Adamek Barbara
2.Binkowski Jan
3.Furtak Janusz
4.Grzymała Barbara
5.Hawro Małgorzata
6.Jędruch Janina
7.Kaczmarczyk Bożena
8.Kostkiewicz Lesław
9.Kubica Krystian
10.Ledwoń Marek
11.Lew Henryk
12.Lindel Ewelina
13.Łożiński Marek
14.Markus Gabriela
15.Michalik Waldemar
16.Modrzejewski Jerzy
17.Mycek Danuta
18.Napierała Marta
19.Pluta Teresa
20.Plutka Barbara
21.Porębska Beata
22.Pozimska Marianna
23.Rozewicz Jacek
24.Różycki Jacek
25.Rybarska Grażyna
26.Skrzypkowiak Bogumiła
27.Sobczyk Ewa
28.Szalbot Michał
29.Szulc Barbara
30.Szumilak Bożena
31.Szwab Joanna
32.Szydlik Wiesław
33.Twardokęs Andrzej
34.Wac Włodzimierz
35.Walkowicz Aleksandra
36.Wolnik Małgorzata
37.Zimnol Andrzej
38.Zygadłowicz Witold

Klasa b 1977

1.Białoń Jolanta
2.Bosek Zbigniew
3.Chlaściak Krzysztof
4.Cholewka Henryk
5.Czopnik Joanna
6.Dabkus Franciszek
7.Dziedzic Izabela
8.Horoszczak Marek
9.Jadwiszczok Ewa
10.Kot Barbara
11.Kozankiewicz Małgorzata
12.Lampa Jolanta
13.Lubos Krzysztof
14.Madeja Czesław
15.Mańka Piotr
16.Matuszowicz Andrzej
17.Mazurek Janusz
18.Michalewicz Marek
19.Michna Brygida
20.Niestrata Elżbieta
21.Nowakowska Teresa
22.Ostrowska Barbara
23.Pasternak Roman
24.Piecha Karina
25.Przedpełski Zbigniew
26.Przybylski Jacek
27.Przybyłowska Hanna
28.Rupik Maria
29.Skrzypczyk Małgorzata
30.Sladek Urszula
31.Szatka Marek
32.Szczekała Gabriela
33.Szczęsna Jolanta
34.Szmit Jerzy
35.Świerczyńska Zofia
36.Warzecha Bogumiła
37.Wilczek Dorota

Klasa c 1977

1.Aziewicz Stanisława
2.Baryłko Krzysztof
3.Białoskórska Wiesława
4.Brzózka Leszek
5.Chaber Ilona
6.Datta Maciej
7.Drewek Małgorzata
8.Drewicz Krystian
9.Fąfara Bogusława
10.Fogel Hanna
11.Franciszok Lidia
12.Gackowska Dagmara
13.Gorasdza Joanna
14.Gregorczyk Dariusz
15.Hargesheimer Barbara
16.Koszny Lucjan
17.Kramarczyk Danuta
18.Kulawik Mariola
19.Kwiatek Alicja
20.Lubos Jadwiga
21.Majerczyk Ewelina
22.Mazur Grażyna
23.Moszyk Barbara
24.Ochman Jacek
25.Orzechowski Witold
26.Partyka Krzysztof
27.Piątek Mariola
28.Pluszczyk Danuta
29.Puzio Ewa
30.Siwy Zuzanna
31.Skowroński Tadeusz
32.Spyra Albert
33.Strzelczyk Barbara
34.Szajter Anna
35.Szuberski Jarosław
36.Szwedka Gabriela
37.Trojanowski Witold
38.Zorychta Ewa
39.Żakiewicz Krzysztof

Klasa d 1977

1.Adamska Grażyna
2.Anders Krystyna
3.Balcerzak Jolanta
4.Błasiak Jacek
5.Braska Roman
6.Byrski Józef
7.Chociaj Bożena
8.Giza Dorota
9.Głogowska Grażyna
10.Głowacka Danuta
11.Habraszka Erwin
12.Hellman Lidia
13.Kamiśka Jolanta
14.Kitel Jolanta
15.Klim Janusz
16.Kłys Mirosław
17.Kobylańska Jolanta
18.Kucia Janusz
19.Lewandowski Piotr
20.Łogińska Marzena
21.Machura Janusz
22.Młynarska Anna
23.Moor Tomasz
24.Nowak Iwona
25.Paraniak Alicja
26.Pazucha Mariola
27.Petela Jolanta
28.Podstawska Agata
29.Przybecki Ryszard
30.Rudzka Dorota
31.Starościak Andrzej
32.Tarnawiecki Jacek
33.Tomiczek Zygfryd
34.Ugarenko Teresa
35.Wojas Janusz
36.Żeliński Marek

Klasa a 1978

1.Bieniek Jadwiga
2.Biesiada Małgorzata
3.Durka Bogusława
4.Fox Jolanta
5.Gardyński Dariusz
6.Gerlich Eugeniusz
7.Górska Grażyna
8.Guenther Jan
9.Hübner Aleksandra
10.Igielińska Barbara
11.Jasiński Marek
12.Kaletka Janusz
13.Kamińska Hanna
14.Konieczna Ewa
15.Kowalska Helena
16.Kucharski Marek
17.Kulejewska Grażyna
18.Lala Mirosława
19.Lubczyk Waldemar
20.Majerczyk Urszula
21.Małkowska Krystyna
22.Marcinkowska Urszula
23.Miszczak Jolanta
24.Musiał Mirosław
25.Oracz Piotr
26.Patała Krzysztof
27.Peszko Marta
28.Pietras Krzysztof
29.Piętka Marek Stefan
30.Pławecka Bożena
31.Podkański Jacek
32.Rejner Andrzej
33.Rusin Mirosław
34.Simon Aleksander
35.Turkiewicz Jan
36.Wąsek Krystyna
37.Wilk Andrzej
38.Zając Krzysztof
39.Ziomko Dariusz

Klasa b 1978

1.Czekaj Dariusz
2.Doktór Grażyna
3.Figura Krystian
4.Gajda Wiesław
5.Grabka Elżbieta
6.Halaburda Ewa
7.Hargesheimer Andrzej
8.Hargesheimer Tadeusz
9.Kaczmarek Bogumiła
10.Kafka Jolanta
11.Kądzielski Mariusz
12.Kądziołka Jan
13.Kłosek Kinga
14.Kołaska Barbara
15.Konieczniak Marek
16.Kowol Gabriela
17.Krywko Adam
18.Krzywiński Tomasz
19.Kulikowska Mirosława
20.Markefka Marcin
21.Mnochy Joanna
22.Nowak Mariusz
23.Obstoj Janusz
24.Olech Iwona
25.Ornatowska Bożena
26.Owczarek Lidia
27.Pakiet Katarzyna
28.Perfecki Zygmunt
29.Pyrek Barbara
30.Rzeźniczek Barbara
31.Sindera Zbigniew
32.Skowronek Zdzisława
33.Skrzypiec Maria
34.Spychała Marek
35.Szerszow Tomasz
36.Wielgus Urszula

Klasa c 1978

1.Bałuczyńska Grażyna
2.Bernacka Jolanta
3.Błasińska Barbara
4.Cebula Anna
5.Długosz Ilona
6.Flos Maria
7.Grojec Barbara
8.Jakubow Ewa
9.Kafczyk Dorota
10.Kałużny Krzysztof
11.Kędzia Jerzy
12.Kmiotek Ewa
13.Krawczyk Małgorzata
14.Lemieszewska Grażyna
15.Lohn Jolanta
16.Maron Beata
17.Matejczyk Dorota
18.Morawiec Małgorzata
19.Musiał Kornelia
20.Olszowa Dorota
21.Ostaniewicz Urszula
22.Pieniążek Hanna
23.Pietrucha Ewa
24.Pietrucha Małgorzata
25.Pogorzałek Renata
26.Trocki Andrzej
27.Waluś Alina
28.Wieczorek Urszula
29.Zalewski Marek
30.Zarzycka Dorota

Klasa d 1978

1.Bednarczyk Gabriela
2.Bereżnicka Beata
3.Białoskórska Bogusława
4.Biesiadecka Maria
5.Borczyk Zuzanna
6.Cal-Całko Kazimiera
7.Cholewka Małgorzata
8.Drobny Jan Maurycy
9.Drozda Danuta
10.Duda Jacek
11.Dziordzińska Magdalena
12.Foks Irena
13.Gacek Halina
14.Heluszka Ewa
15.Huras Aldona
16.Janicka Róża
17.Janiszewski Wacław
18.Jędrusik Danuta
19.Jurczyk Henryk
20.Karbowiak Aleksandra
21.Kostrzewa Barbara
22.Lis Krystyna
23.Michalska Beata
24.Miler Janina
25.Młotek Zbigniew
26.Niedzielska Iwona
27.Nowak Damian
28.Pająk Iwona
29.Paluch Ryszard
30.Rajnsz Maria
31.Sielańczyk Krzysztof
32.Skubis Romana
33.Starosielec Marek
34.Trojan Kornelia
35.Trzecikowska Elżbieta
36.Viertel Gerhard
37.Wałcerz Hanna
38.Wiszyńska Zofia
39.Wojas Bożena
40.Wręczycka Czesława

Klasa a 1979

1.Bogucka Jolanta
2.Bohrij Marzena
3.Ficek Anna
4.Florkiewicz Mirosław
5.Gackowski Romuald
6.Grochal Sławomir
7.Hetmańczyk Janusz
8.Janiszewski Artur
9.Jęglet Małgorzata
10.Kaczmarczyk Joanna
11.Kamiński Marek
12.Klich Lidia
13.Knapik Ewa
14.Kowalek Grzegorz
15.Kozieł Janusz
16.Kusiak Barbara
17.Lange Sabina
18.Lubecki Jacek
19.Łakota Andrzej
20.Łuczyński Tomasz
21.Matuszczak Beata
22.Mężyk Gabriela
23.Mijal Aleksander
24.Mitas Iwona
25.Ogaza Marek
26.Petela Andrzej
27.Pilśniak Krzysztof
28.Skowronek Dorota
29.Skrabski Artur
30.Stepek Tomasz
31.Żołyniak Jarosław

Klasa b 1979

1.Banoth Roman
2.Brede Alicja
3.Chyrek Sławomir
4.Czepczyk Jacek
5.Dąb Krystyna
6.Dudzik Roman
7.Gładysz Barbara
8.Karcz Jacek
9.Klemenz Gabriela
10.Knop Bogusława
11.Kocem Jan
12.Korzowska Monika
13.Koźlik Klaudiusz
14.Krzykawska Iwona
15.Kuczyńska Barbara
16.Kutarow Aleksiej
17.Leszczyk Jolanta
18.Lindel Jerzy
19.Łuczyński Grzegorz
20.Maj Janusz
21.Marcinkowski Bogdan
22.Marczewska Urszula
23.Orłowska Urszula
24.Paduch Jarosław
25.Sobieraj Paweł
26.Szypułka Marek
27.Żaczek Halina

Klasa c 1979

1.Baranowska Elżbieta
2.Bębenek Hanna
3.Celta Grzegorz
4.Chlaściak Jolanta
5.Czauderna Wacław
6.Dendys Elżbieta
7.Karkoszka Jerzy
8.Klimczak Jolanta
9.Kopek Grażyna
10.Kowalcze Łucja
11.Krawczyk Grażyna
12.Krzak Małgorzata
13.Marszałek Jolanta
14.Mazur Irena
15.Michalik Teresa
16.Mrugała Mirosław
17.Pajączek Brygida
18.Put Grażyna
19.Rajnsz Barbara
20.Rzeżucha Michalina
21.Sikora Maria
22.Szybka Grażyna
23.Walkowiak Marek
24.Wiśniowska Beata
25.Wiśniowska Zofia
26.Wrodarczyk Grzegorz

Klasa d 1979

1.Flak Mariola
2.Gancarczyk Jacek
3.Gańczak Irena
4.Haller Adam
5.Hampel Grażyna
6.Janocha Małgorzata
7.Jędrzejowska Halina
8.Kąsek Gabriela
9.Kochanek Barbara
10.Kostro Bożena
11.Łączkowska Ewa
12.Łobejko Mariusz
13.Macek Bernadetta
14.Marciniak Małgorzata
15.Motak Grażyna
16.Piechaczek Piotr
17.Piela Jolanta
18.Podwińska Ewa
19.Polakiewicz Jolanta
20.Południak Maciej
21.Potempa Danuta
22.Praszkowska Lidia
23.Sowa Jerzy
24.Stasek Alicja
25.Szafraniec Barbara
26.Szywała Aleksandra
27.Tarski Janusz
28.Windt Brigida
29.Winnicka Barbara
30.Woyciechowska Katarzyna
31.Wrodarczyk Urszula
32.Wróbel Aleksandra
33.Zych Joanna

Klasa e 1979

1.Altneder Barbara
2.Buchacz Zofia
3.Budzicka Iwona
4.Cabański Jan
5.Cyptor Jacek
6.Czarnecki Adam
7.Dębska Marzena
8.Grabowska Karina
9.Groszko Katarzyna
10.Huk Mariola
11.Jesionek Eryka
12.Jędras Andrzej
13.Jurzyna Hanna
14.Kętrzyńska Anna
15.Knapek Tadeusz
16.Kubik Paweł
17.Kudyba Alicja
18.Ledwoch Małgorzata
19.Ochabska Katarzyna
20.Olkowski Marek
21.Partyka Tomasz
22.Pierzchała Martyna
23.Rudzka Ewa
24.Sikora Henrietta
25.Skowroński Mirosław
26.Stokłos Tadeusz
27.Surmicka Danuta
28.Śmiecińska Anna
29.Taberska Grażyna
30.Wolicka Joanna
31.Żakowska Ewa
32.Żywczok Barbara

Klasa a 1980

1.Banasik Grzegorz
2.Bednarczyk Magdalena
3.Bieniarz Gabriela
4.Daszyk Małgorzata
5.Dąbrowska Marzena
6.Dylong Barbara
7.Ferdynus Janusz
8.Grzelczak Dorota
9.Grzywak Ewa
10.Jaszik Alwin
11.Kasperek Katarzyna
12.Kloza Ewa
13.Kłoskowska Barbara
14.Kozielska Anna
15.Kozłowski Krzysztof
16.Kusiak Marek
17.Luter Jerzy
18.Niewiarowski Andrzej
19.Nikel Ryszard
20.Paśko Danuta
21.Pawlik Karina
22.Piwowarski Janusz
23.Pleszyniak Aleksandra
24.Prusiewicz Andrzej
25.Prygiel Jan
26.Robak Czesław
27.Rudyk Anna
28.Rygol Marcin
29.Stecuła Leszek
30.Stelmach Wojciech
31.Stępień Jacek
32.Szalbot Piotr
33.Trojan Maria
34.Waniak Wacław
35.Wiatrek Krystian
36.Wichrzycki Wojciech
37.Wolska Lilianna
38.Zając Jarosław

Klasa b 1980

1.Bogusz Romuald
2.Brożek Elżbieta
3.Chachulski Maciej
4.Chirowska Katarzyna
5.Dłubis Małgorzata
6.Domagała Jolanta
7.Drzązgała Klaudiusz
8.Duszyński Marian
9.Dyczka Janusz
10.Falińska Bożena
11.Figura Brygida
12.Grygiel Iwona
13.Hadamek Krystyna
14.Jaworski Sławomir
15.Kamracki Marek
16.Knapik Andrzej
17.Knop Maria
18.Kozok Norbert
19.Kunysz Krzysztof
20.Leszczyk Gabriela
21.Łokieć Jolanta
22.Mazur Eugeniusz
23.Michalska Dorota
24.Pawelak Zuzanna
25.Polak Maria
26.Schmidt Anna
27.Serednicka Helena
28.Serwa Jolanta
29.Sobala Grażyna
30.Strzybna Elżbieta
31.Szlęga Dariusz
32.Tutaj Bernarda
33.Wasiluk Janusz
34.Zaręba Małgorzata
35.Zychiewicz Iwona

Klasa c 1980

1.Antonów Małgorzata
2.Augustynowicz Ilona
3.Brzozowska Danuta
4.Czarkowski Jerzy
5.Czarnecka Ewa
6.Drenda Elżbieta
7.Figlus Dorota
8.Franciszok Maciej
9.Frączek Jolanta
10.Horak Maria
11.Kamińska Bożena
12.Kerner Gabriela
13.Knura Celina
14.Kopek Elżbieta
15.Koter Jerzy
16.Kozieł Maria
17.Krafft Tadeusz
18.Kruzel Joanna
19.Kucharski Krzysztof
20.Kupiec Ewa
21.Ledwoń Katarzyna
22.Maluciak Katarzyna
23.Markowska Grażyna
24.Michalec Janina
25.Olszówka Janusz
26.Rubisz Grażyna
27.Ruszczyk Jolanta
28.Saługa Bronisława
29.Siwiecka Katarzyna
30.Skopowska Ewelina
31.Sołtysik Violetta
32.Tarnowiecka Anna
33.Trojak Małgorzata
34.Wójciak Wiesław
35.Wójcik Barbara
36.Żak Anna
37.Żmuda Jolanta

Klasa d 1980

1.Adamiec Zofia
2.Bajor Katarzyna
3.Bichalska Iwona
4.Chwała Grażyna
5.Ciszewicz Halina
6.Dąbkowski Andrzej
7.Dąbrowska Hanna
8.Dudziński Mirosław
9.Dutka Andrzej
10.Głogowski Piotr
11.Górska Hanna
12.Iwańska Maria
13.Józefczyk Iwona
14.Kamińska Jolanta
15.Kapustecka Lidia
16.Kapustecka Halina
17.Kindelska Joanna
18.Kostrzewa Janina
19.Kozak Janina
20.Kozakiewicz Marek
21.Łęgosz Alicja
22.Malinowska Ewa
23.Misera Ireneusz
24.Morawska Mariola
25.Motak Bożena
26.Mulas Małgorzata
27.Musiałowska Ilona
28.Nadajczyk Anna
29.Radajewicz Andrzej
30.Rurarz Mariola
31.Schmidt Hanna
32.Sedlaczek Kamilla
33.Skrzyńska Alicja
34.Sobol Małgorzata
35.Ulrych Ulryka^
36.Wichary Olga
37.Wojcik Jolanta
38.Zgłobisz Hanna
39.Zieleń Małgorzata

Klasa a 1981

1.Bąk Witold
2.Bendkowska Hanna
3.Binkowski Ferdynand
4.Birecki Jacek
5.Choiński Dariusz
6.Etryk Sławomir
7.Fisior Grażyna
8.Groszko Jarosław
9.Gumulski Marek
10.Heisig Krystian
11.Jankowski Piotr
12.Jeżyk Halina
13.Kachniarz Małgorzata
14.Kasperska Hanna
15.Kocząb Marek
16.Kołakowski Krzysztof
17.Korzeniowski Marek
18.Kuczob Małgorzata
19.Laburda Jacek
20.Łazowski Tomasz
21.Machalski Piotr
22.Miller Andrzej
23.Pacan Bogusław
24.Papierzański Witold
25.Pasek Zbigniew
26.Podgórska Iwona
27.Rachel Jacek
28.Rak Klaudiusz
29.Roykiewicz Jarosław
30.Rubisz Jolanta
31.Rutkowska Elżbieta
32.Rutkowski Krzysztof
33.Skrzypacz Sławomir
34.Stawarz Zdzisław
35.Stoszek Krzysztof
36.Szydlik Krzysztof
37.Świątek Barbara
38.Ujma Janusz
39.Walesa Damian
40.Żak Jarosław

Klasa b 1981

1.Adamus Urszula
2.Bajer Małgorzata
3.Bambynek Halina
4.Borek Małgorzata
5.Brandt Krystian
6.Cieśla Jolanta
7.Ciućka Halina
8.Danecka Joanna
9.Dorożyńska Violetta
10.Drażyk JoachimObecne nazwisko: Draczyk;
11.Droś Beata
12.Filar Karina
13.Harmak Aleksandra
14.Iwanow Leszek
15.Jantos Kamila
16.Jendrzczok Ewa
17.Kasperkiewicz Jacek
18.Krzyżowska Katarzyna
19.Liszek Wiesław
20.Lubos Iwona
21.Łozińska Hanna
22.Majda Jolanta
23.Migo Jolanta
24.Niesler Marian
25.Nowak Aleksandra
26.Piwowarska Jolanta
27.Prygiel Dorota
28.Rosa Ewa
29.Sitek Violetta
30.Stepczuk Bogna
31.Süsser Jarosław
32.Więcek Dariusz
33.Wydra Bartłomiej
34.Zemela Danuta
35.Żabska Barbara
36.Żuk Gabriela
37.Żurek Iwona

Klasa c 1981

1.Bilska Henryka
2.Bożek Ewa
3.Brodzik Ewa
4.Ciszewicz Ewa
5.Czepczyk Jolanta
6.Dobrowolski Ireneusz
7.Dulok Barbara
8.Dyło Bożena
9.Działach Alina
10.Garnek Małgorzata
11.Hoszwa Grażyna
12.Jacyszyn Jarosława
13.Kiełbasa Hanna
14.Klim Anna
15.Kochanek Elżbieta
16.Krawczyk Violetta
17.Książek Krzysztof
18.Kulejewski Zbigniew
19.Kurpanik Beata
20.Kusiak Mariola
21.Kużma Dariusz
22.Masek Roman
23.Masseli Gabriela
24.Michałowska Hanna
25.Moszny Joanna
26.Nowakowski Bartłomiej
27.Orlik Marianna
28.Putowska Iwona
29.Robak Jacek
30.Szymska Janina
31.Ślązok Janina
32.Warzecha Urszula
33.Wróblewska Grażyna
34.Wycik Barbara
35.Żak Hanna

Klasa d 1981

1.Bereżka Małgorzata
2.Cichoń Beata
3.Czapla Mariola
4.Czekaj Renata
5.Czoj Ewa
6.Doktór Bogusława
7.Duda Halina
8.Dylong Barbara
9.Gierlach Grzegorz
10.Grabska Mariola
11.Gubała Jolanta
12.Hajduk Marlena
13.Janiec Beata
14.Jaszczur Małgorzata
15.Kawa Grażyna
16.Kobos Barbara
17.Kornas Mirosław
18.Królikowska Janina
19.Kruk Ewa
20.Kucz Krystyna
21.Kuraś Beata
22.Liberacka Bogna
23.Miracki Krzysztof
24.Nawrot Danuta
25.Ostrowska Bożena
26.Paszowska Anna
27.Pawełczyk Jolanta
28.Płaziak Jolanta
29.Podgórska Irena
30.Rakus Małgorzata
31.Roguska Zuzanna
32.Romanowska Violetta
33.Skalska Ewa
34.Sobota Ewa
35.Sokulska Grażyna
36.Szczepańska Maria
37.Szewczyk Grażyna
38.Wolf Jacek
39.Wójcik Katarzyna
40.Żurawińska Ewa

Klasa a 1982

1.Bijak Maciej
2.Bober Piotr
3.Brózda Wiesław
4.Chechliński Krzysztof
5.Chyrek Krzysztof
6.Czapla Marek
7.Diec Joachim
8.Drochomirecka Joanna
9.Działach Adam
10.Gonciarz Anna
11.Janas Jacek
12.Jędrzejowski Jacek
13.Kasprzak Jacek
14.Kołaski Maciej
15.Kucharczyk Jadwiga
16.Kukofka Ewa
17.Kuźniarz Aleksandra
18.Leszczyńska Katarzyna
19.Ludwig Zbigniew
20.Majda Dariusz
21.Małota Sławomir
22.Markefka Krystyna
23.Maryńczuk Paweł
24.Musialik Adam
25.Niemczyk Justyna
26.Piątek Jerzy
27.Rytczak Janina
28.Sekita Waldemar
29.Sowa Artur
30.Springer Marek
31.Śledź Grażyna
32.Tarkowski Wiktor
33.Teodorowicz Jarosław
34.Wyderska Magdalena
35.Zwieryńczyk Barbara
36.Żaczek Mirosław

Klasa b 1982

1.Andruszewski Jarosław
2.Borkiewicz Teresa
3.Cyran Dariusz
4.Dudziński Wojciech
5.Dylong Joanna
6.Ferenc Halina
7.Forma Grzegorz
8.Fudali Grażyna
9.Gliński Jerzy
10.Górna Dorota
11.Grzywocz Jerzy
12.Hentisz Halina
13.Holewska Jolanta
14.Jacyszyn Lechosław
15.Kokot Jolanta
16.Korman Stanisław
17.Koszmider EwaObecne nazwisko: Stachowicz;
18.Krain Iwona
19.Krajewski Jarosław
20.Lempart Marian
21.Matias Ewa
22.Mazur Paweł
23.Mosingiewicz Ewa
24.Moś Zbigniew
25.Obłoza Grażyna
26.Pilśniak Jolanta
27.Podruczna Grażyna
28.Praszkowska Violetta
29.Rasińska Bożena
30.Rzychoń Romana
31.Simon AnnaObecne nazwisko: Biedrawa;
32.Skowrońska Aleksandra
33.Spyrka Lucyna
34.Stecuła Jagoda
35.Struś Marzena
36.Szewc Adam
37.Tomiak Marek
38.Wojtak Grażyna
39.Zychewicz Wojciech

Klasa c 1982

1.Bieniek Grażyna
2.Bramorska Brygida
3.Cyląg Andrzej
4.Czosnowicz Ewa
5.Dragan Marta
6.Furtak Andrzej
7.Górska Sabina
8.Hoś Janina
9.Jaguś Marcin
10.Jasiak Violetta
11.Kaczmarczyk Małgorzata
12.Kłosiński Jacek
13.Kuszpińska Ilona
14.Maksa Anna
15.Marek Irena33
16.Mitas Aneta
17.Morawiec Ewa
18.Musialik Jolanta
19.Ordon Małgorzata
20.Sójka Jolanta
21.Strzelecka Barbara
22.Szmajduch Ireneusz
23.Wilczak Czesława
24.Woźnica Dariusz

Klasa d 1982

1.Baczmańska Ilona
2.Baka Małgorzata
3.Blachlińska Małgorzata
4.Cendrzak Anna
5.Dyczka Bożena
6.Gawrońska Joanna
7.Gondek Ewa
8.Iwańska Iwona
9.Kaczmarczyk Dorota
10.Kołaczkowska Joanna
11.Korzonek Ilona
12.Koterwa Joanna
13.Kowalewski Jacek
14.Kowalska Danuta
15.Kozłowska Iwona
16.Kraśnicka-Rawicz Ewa
17.Krzeszowska Marta
18.Kus Bożena
19.Kutyniok Mariola
20.Lanfersweiler Beata
21.Markiefka Beata
22.Michalska Ewa
23.Mieleszko Alicja
24.Mikołajczyk Justyna
25.Niemiec Teresa
26.Oleszko Ewa
27.Penar Jarosław
28.Piernikarczyk Barbara
29.Rasława Jarosław
30.Rozworska Barbara
31.Rucińska Grażyna
32.Stempka Małgorzata
33.Szczurewska Małgorzata
34.Szemalikowska Beata
35.Szypuła Barbara
36.Wieczorek Magdalena
37.Żak Ewa

Klasa a 1983

1.Baranowski Michał
2.Biel Marek
3.Botor Iwona
4.Brach Dorota
5.Burdyszek Jacek
6.Burian Maria
7.Bury Janusz
8.Czerny Aleksandra
9.Firganek Jolanta
10.Głogowska Anna
11.Kodrębski Jakub
12.Kołodziejczyk Beata
13.Kowalski Tomasz
14.Krajewska Anna
15.Książkiewicz Jacek
16.Kwaśnicka Ewa
17.Lala Magdalena
18.Ludwig Krzysztof
19.Łukaszczyk Sonia
20.Michalec Artur
21.Młynek Mirosław
22.Nieborak Andrzej
23.Nowak Andrzej
24.Nowakowska Gabriela
25.Olszowa Zdzisława
26.Pilinkiewicz Małgorzata
27.Pioruń Regina
28.Porada Jarosław
29.Skrabski Robert
30.Sowa Janusz
31.Sztremer Ewa
32.Tusza Piotr
33.Wojciechowski Piotr
34.Woyciechowski Paweł
35.Wróbel Jacek
36.Zawrzel Marek

Klasa b 1983

1.Bogucka Teresa
2.Bogucka Justyna
3.Cioroch Beata
4.Czichy Andrzej
5.Derda Koryna
6.Findysz Bożena
7.Iwankow Lucyna
8.Janocha Agata
9.Kania Ewa
10.Kluska Iwona
11.Konwińska Barbara
12.Kordiuk Katarzyna
13.Kornas Jolanta
14.Kowalska Iwona
15.Kozub Dariusz
16.Liberacka Iwona
17.Łój Wojciech
18.Mosingiewicz Mirosław
19.Padkowska Ewa
20.Piecha Dariusz
21.Przybyło Jolanta
22.Rdest Barbara
23.Rozewicz Adam
24.Rudnicka Violetta
25.Rutkowska Iwona
26.Sanetra Małgorzata
27.Stobrawa Sonia
28.Szmidt Danuta
29.Szuberska Anna
30.Szymik Zygmunt
31.Śliz Małgorzata
32.Tokarowska Małgorzata
33.Wajs Wiesława
34.Zarzycka Barbara
35.Zubelewicz Barbara

Klasa c 1983

1.Bara Kornelia
2.Bredlich Iwona
3.Bryłka Kornelia
4.Gajdzik Iwona
5.Giebułtowicz Iwona
6.Grabowski Andrzej
7.Gumułka Piotr
8.Hulboj Anna
9.Jarominek Barbara
10.Kaczmarczyk Irena
11.Kobylańska Dorota
12.Kołek Grażyna
13.Korfanty Ewa
14.Korfanty Grzegorz
15.Kuźniarz Joanna
16.Masłowska Marzena
17.Matusz Aleksandra
18.Niebiosa Jolanta
19.Nowak Katarzyna
20.Osadnik Iwona
21.Palcewicz Mariola
22.Pańczyszyn Ewa
23.Peciak Bożena
24.Piechota Barbara
25.Półkoszek Barbara
26.Repetowski Bogusław
27.Rewers Joanna
28.Rogalski Dariusz
29.Rogulska Anna
30.Rzychoń Iwona
31.Sliwka Dariusz
32.Sobala Marek
33.Sobola Marek
34.Spitzer Renata
35.Stalska Beata
36.Szafraniec Bożena
37.Szot Mariusz
38.Szwarc Iwona
39.Śmierzchalski Ryszard
40.Wilżyńska Bogusława

Klasa a 1984

1.Barwicka-Wielgus Beata
2.Białoń Barbara
3.Biedzki Michał
4.Bielecki Dariusz
5.Biskup Tomasz
6.Brzezinka Jacek
7.Brzęczek Beata
8.Folta Mariusz
9.Gasz Cecylia
10.Gęsiak Leszek
11.Gołąbek Dariusz
12.Hawling Aleksander
13.Jurecki Wojciech
14.Kasperek Tomasz
15.Kowalska Małgorzata
16.Machalski Adam
17.Majowski Marek
18.Mazur Mirosław
19.Mijal Tomasz
20.Nazarewicz Mariusz
21.Nowak Jacek
22.Osdarty Andrzej
23.Palińska Iwona
24.Pawlus Lucyna
25.Röhring Ewa
26.Sanigórski Dariusz
27.Spyra Dariusz
28.Ścisło Radosław
29.Śmiałek Tomasz
30.Świątek Adam
31.Świechowski Dariusz
32.Teter Jolanta
33.Thomanek Waldemar
34.Walczak Wojciech
35.Walczyszyn Marek
36.Winkler Judyta
37.Wójcik Artur
38.Zelent Grażyna
39.Żak Wojciech

Klasa b 1984

1.Baran Beata
2.Bąk Hanna
3.Cieśla Sabina
4.Ciężka Małgorzata
5.Dziwak Bożena
6.Fąfara Barbara
7.Gorczycka Joanna
8.Grabowska Marzanna
9.Hołowińska Margota
10.Horzela Grażyna
11.Jagiełko Romana
12.Kania Waldemar
13.Kochanowska Ewa
14.Korzeniowska Barbara
15.Królikowski Tadeusz
16.Madej Sylwia
17.Pacyk Beata
18.Rodzinka Barbara
19.Roykiewicz Jacław
20.Różycki Adam
21.Rybacka Joanna
22.Siedlaczek Janina
23.Sitek Karina
24.Stangret Hanna
25.Szczerba Gabriela
26.Szewc Zbigniew
27.Urbańska Małgorzata
28.Zawada Hanna
29.Ziomko Ewa
30.Zorychta Krzysztof

Klasa c 1984

1.Bieniek Gabriela
2.Bronder Ewa
3.Depak Marek
4.Dubiel Beata
5.Hora Karina
6.Iwanek Iwona
7.Janek Beata
8.Kawka Andrzej
9.Kempa Irena
10.Kocot Renata
11.Kokott Klaudia
12.Kopańska Danuta
13.Kotyś Jolanta
14.Kuśmierz Wojciech
15.Kwaśna Wioletta
16.Lesz Zygfryd
17.Lubecki Grzegorz
18.Łukisz Danuta
19.Nurkowska Jolanta
20.Paluszkiewicz Joanna
21.Pokora Andrzej
22.Prościńska Joanna
23.Puch Bogumiła
24.Puchała Ewa
25.Sobola Joanna
26.Waldera Renata
27.Wąsowska Joanna
28.Wójtowicz Dariusz
29.Zamyłka Anna
30.Zarębski Krzysztof
31.Ziemiecka Beata
32.Żurawicka Grażyna

Klasa a 1985

1.Baron Teresa
2.Biedzka Magdalena
3.Danch Katarzyna
4.Hetmańczyk Mirosława
5.Iwanowska Iwona
6.Kalarus Krzysztof
7.Kaletka Zbigniew
8.Kiełbasa Agnieszka
9.Kodroń Andrzej
10.Konieczna Irmina
11.Kowol Adam
12.Kozieł Katarzyna
13.Kozłowska Marzena
14.Krajewski Rafał
15.Kruk Małgorzata
16.Labus Andrzej
17.Lipski Krzysztof
18.Michalski Przemysław
19.Młynarczyk Ryszard
20.Niezgoda Ireneusz
21.Owczarek Barbara
22.Rybak Ireneusz
23.Spyrka Jarosław
24.Stasek Ilona
25.Śmigielski Mariusz
26.Tarasek Maciej
27.Tustanowski Tadeusz
28.Urbańczyk Danuta
29.Wołczyk Wojciech
30.Wróbel Beata

Klasa b 1985

1.Braziewicz Wojciech
2.Bukartyk Bogna
3.Cebulska Lucyna
4.Cebulski Andrzej
5.Gac Grzegorz
6.Gosk Andrzej
7.Gubała Barbara
8.Hermanson Jacek
9.Honeiser Barbara
10.Kaszuba Damian
11.Kazimierek Jadwiga
12.Koczy Joanna
13.Król Gabriela
14.Malinowska Ewa
15.Michalski Jacek
16.Mrożek Daria
17.Nałęcz-Wąsowska Ewa
18.Niemczyk Maria
19.Nosińska Małgorzata
20.Nowak Małgorzata
21.Pęzik Joanna
22.Prosowski Wojciech
23.Rak Joanna
24.Rosa Halina
25.Stępień Tomasz
26.Suma Aneta
27.Szałas Teresa
28.Szostak Bogdan
29.Szutt Jacek
30.Trefon Ewa
31.Witkowski Maciej
32.Wojciechowski Robert
33.Zaczek Piotr

Klasa c 1985

1.Badylowska Lilianna
2.Błażowska Mariola
3.Borek Joanna
4.Flak Izabela
5.Hucz Beata
6.Iwańska Lucyna
7.Jagiełko Mirosława
8.Klin Karina
9.Kocot Ewa
10.Kostoń Dominika
11.Kubik Beata
12.Kuhs Anna
13.Laitl Magdalena
14.Laszczyk Beata
15.Ligęza Agata
16.Marklowska Mariola
17.Pasek Joanna
18.Rutkowska Jolanta
19.Rydzewska Beata
20.Sicińska Iwona
21.Skałba Monika
22.Słota Anna
23.Wojtczyk Joanna
24.Woźniak Beata
25.Zychla Małgorzata

Klasa d 1985

1.Adamiak Izabela
2.Brol Adam
3.Brózda Jerzy
4.Cicirko Mariusz
5.Grzesik Iwona
6.Jędruch Teresa
7.Kaczmarczyk Jacek
8.Kleban Teresa
9.Kotuła Iwona
10.Łapka Blanka
11.Marcinkowska Ewa
12.Mazurek Marek
13.Onopryjuk Barbara
14.Pakosz Bogdan
15.Piskozub Wojciech
16.Prochotta Andrzej
17.Rusek Iwona
18.Sornowska Iwona
19.Syguła Mariusz
20.Szczecińska Magdalena
21.Szczepanik Jan
22.Szydłowska Aleksandra
23.Szymanek Beata
24.Tondera Joanna
25.Wolski Mariusz
26.Zawisza Elżbieta

Klasa a 1986

1.Dziuk Artur
2.Firlus Mariusz
3.Hałabura Michał
4.Janota Andrzej
5.Kiełbasa Agnieszka
6.Kośmider Dariusz
7.Kurda Grzegorz
8.Kuźlik Ryszard
9.Leś Małgorzata
10.Ligier Grzegorz
11.Łosiński Artur
12.Machoń Iwona
13.Nowak Aleksandra
14.Nowok Adam
15.Raczyński Aleksander
16.Skrzypacz Bożena
17.Suchomski Adam
18.Sudoł Dariusz
19.Tecl Jacek
20.Ulrych Rafał
21.Walczyszyn Andrzej
22.Wawro Izabela
23.Wieczorek Kornel
24.Wilk Mariusz
25.Zdanowicz Grzegorz

Klasa b 1986

1.Bińkowska Izabela
2.Błęka Adam
3.Boczarowska Barbara
4.Bolińska Aleksandra
5.Brewko Tomasz
6.Brzezinka Grażyna
7.Czyż Katarzyna
8.Dedio Dorota
9.Drzyzga Bogdan
10.Faustman Beata
11.Jachym Krzysztof
12.Klucznik Arkadiusz
13.Kobza Joanna
14.Kościecha Ewa
15.Kozieł Katarzyna
16.Laszczyk Inga
17.Łęgowik Ewa
18.Masztalski Krzysztof
19.Mazur Jakub
20.Mieczyński Grzegorz
21.Mrzigod Janusz
22.Płonka Tomasz
23.Suski Jerzy
24.Szpara Violetta
25.Wąsiński Michał

Klasa c 1986

1.Bobulska Ilona
2.Buko Izabela
3.Chirowska Aleksandra
4.Chromik Grażyna
5.Ciemała Magdalena
6.Cieślar Anna
7.Cyran Joanna
8.Dobrowolski Witold
9.Glombik Elżbieta
10.Hanke Bogumiła
11.Hora Izabela
12.Kaczor Bogusław
13.Kokot Ewa
14.Kołaciak Maciej
15.Korfanty Aleksander
16.Kosiek Aneta
17.Koszulińska Grażyna
18.Maszczyszyn Witold
19.Neumann Dorota
20.Papaja Mariola
21.Piecuch Joanna
22.Presner Małgorzata
23.Skałba Małgorzata
24.Wichary Bożena
25.Zagórna Magdalena
26.Żaczek Piotr

Klasa d 1986

1.Barczyk Anna
2.Bielecka Romana
3.Dmytryk Iwona
4.Gesing Joanna
5.Glanc Joachim
6.Głąbik Grażyna
7.Golec Małgorzata
8.Gołąbek Joanna
9.Jezienicka Justyna
10.Jędras Sławomir
11.Kozioł Tomasz
12.Kozłowska Agata
13.Lorek Jolanta
14.Lorek Hanna
15.Mróz Agnieszka
16.Olbychtowicz Monika
17.Ondraczek Katarzyna
18.Paczyna Artur
19.Polka Mariola
20.Sobański Bogdan
21.Sobczyk Małgorzata
22.Wołczańska Jolanta
23.Zubelewicz Małgorzata

Klasa e 1986

1.Biczkowska Beata
2.Bogusz Barbara
3.Bruniany Anna
4.Konarski Piotr
5.Kulawik Iwona
6.Nocoń Katarzyna
7.Nowakowska Anna
8.Ogłodek Justyna
9.Pawusz Beata
10.Planer Marek
11.Rechlewicz Wojciech
12.Rosa Joanna
13.Sbirenda Katarzyna
14.Spałek Lucyna
15.Stańkowski Andrzej
16.Stejskal Marek
17.Szukała Beata
18.Ślęczka Renata
19.Wenger Marek
20.Wolnicki Adam
21.Żak Bożena

Klasa a 1987

1.Basiuk Joanna
2.Blok Adam
3.Chudek Jarosław
4.Czaczkowska Agnieszka
5.Dziuk Dariusz
6.Fiuk Tomasz
7.Holopa Marzena
8.Howaniec Justyna
9.Jurkowski Artur
10.Kloza Zuzanna
11.Kowalska Barbara
12.Kowalska Grażyna
13.Kowalska Hanna
14.Król Grzegorz
15.Krysta Krzysztof
16.Kuzia Izabela
17.Migdałek Witold
18.Morawska Joanna
19.Nobis Wojciech
20.Osikowski Marek
21.Pańczyk Beata
22.Paściak Grzegorz
23.Raczyńska Małgorzata
24.Rutkowska Izabela
25.Sasiak Ewa
26.Słomski Marek
27.Ślipko Beata
28.Tomsia Krzysztof
29.Zięba Katarzyna

Klasa b 1987

1.Bal Magdalena
2.Blaszczak Jacek
3.Ciesiółka Adam
4.Cyran Marta
5.Czekała Waldemar
6.Greger Magdalena
7.Gwóźdź Dorota
8.Hyla Kornelia
9.Iwaniszyn Iwona
10.Jóźwiak Anna
11.Knapik Małgorzata
12.Kostka Iwona
13.Krawczyk Katarzyna
14.Laitl Anna
15.Łukasik Grażyna
16.Masztalska Katarzyna
17.Mende Violetta
18.Pandol Gabriela
19.Pawlaczyk Justyna
20.Rediuk Iwona
21.Rut Janusz
22.Smolorz Tatiana
23.Szczepańska Katarzyna
24.Szoska Bronisław
25.Węgrzyn Ksenia
26.Więcek Beata
27.Wójcińska Irena
28.Zeszutek Barbara

Klasa c 1987

1.Banaś Piotr
2.Beauvale Joanna
3.Bialik Joanna
4.Gacek Iwona
5.Jacek Janina
6.Janowska Kornelia
7.Jastrzębska Anna
8.Kaczmarczyk Grażyna
9.Kossa Joanna
10.Kossowska Beata
11.Laszczyk Ilona
12.Mączka Małgorzata
13.Michalak Beata
14.Mielnik Justyna
15.Milewska Małgorzata
16.Miszuda Mirosław
17.Nielipińska Kalina
18.Nierada Kornelia
19.Puchała Joanna
20.Salik Małgorzata
21.Serednicka Anna
22.Tyburska Beata
23.Wagner Adriana
24.Wawer Małgorzata
25.Wiśniewski Wojciech
26.Włodarczyk Renata
27.Wójtowicz Dorota
28.Zbierańska Beata

Klasa d 1987

1.Bahrij Agata
2.Baranowski Jarosław
3.Baron Ewa
4.Brol Danuta
5.Czeladko Jacek
6.Derda Jolanta
7.Gąsior Joanna
8.Grzelak Krzysztof
9.Jakóbczak Bożena
10.Kocur Joanna
11.Kopeć Marlena
12.Kotynia Grzegorz
13.Kozak Maciej
14.Krzymyczek Monika
15.Kubanek Agata
16.Lysik Liliana
17.Matias Małgorzata
18.Nawrot Dagmara
19.Pietrucha Anna
20.Polasz Stanisław
21.Salamon Jolanta
22.Sieklucka Beata
23.Skrzypiec Piotr
24.Skulimowska Iwona
25.Sokołowska Beata
26.Wądek Tomasz
27.Węzik Tomasz
28.Wypukoł Michał
29.Zdunek Małgorzata
30.Żuk Bogusława

Klasa a 1988

1.Cebulska Dorota
2.Foks Iwona
3.Franek Mirosław
4.Gocek Bartłomiej
5.Handkiewicz Daria
6.Jagoda Tomasz
7.Jarosz Adam
8.Jurek Małgorzata
9.Kowalczuk Anetta
10.Kowalska Justyna
11.Kreowska Marzena
12.Kruk Wojciech
13.Kuśmierz Janusz
14.Latoszek Joanna
15.Ludyga Justyna
16.Łowisz Beata
17.Noskowiak Dobrochna
18.Pośpiech Robert
19.Przysiężny Zygmunt
20.Romańczyk Aneta
21.Rybicki Artur
22.Szydło Grzegorz
23.Śniarowska Henryka
24.Węgierek Beata
25.Wyrwał Marek
26.Zych Małgorzata

Klasa b 1988

1.Białczyk Małgorzata
2.Czempik Magdalena
3.Domagała Dariusz
4.Dombek Robert
5.Drzewiecka Anna
6.Erd Łucja
7.Gibowicz Agnieszka
8.Gwóźdź Joanna
9.Hunger Katarzyna
10.Jaroń Mariola
11.Jóźwiak Elżbieta
12.Juszczyk Anna
13.Kaszuba Andrzej
14.Klakla Krzysztof
15.Krzykawska Dorota
16.Kurpios Marek
17.Łyczkowska Helena
18.Michułka-Doktorowicz Iwona
19.Mielczarek Sonia
20.Nosińska Iwona
21.Pałys Mirosława
22.Ratman Izabela
23.Różycki Maciej
24.Sędziak Anna
25.Siwiecki Wojciech
26.Sok Iwona
27.Sykulska Agnieszka
28.Wróblewski Mariusz
29.Zacharska Barbara

Klasa c 1988

1.Andrzejak Daniel
2.Banaś Joanna
3.Bognacka Jolanta
4.Bzduch Bernadeta
5.Filipowska Beata
6.Gewert Katarzyna
7.Giza Grażyna
8.Gołąb Iwona
9.Góra Joanna
10.Klejnowska Anna
11.Klepak Anita
12.Klimowska Ilona
13.Kuklińska Ewa
14.Kuś Jolanta
15.Lipiński Jacek
16.Łucek Grażyna
17.Madeja Beata
18.Markowska Ewa
19.Matys Barbara
20.Naróg Beata
21.Nowotarska Bogna
22.Paszkiewicz Ewa
23.Pawełczyk Beata
24.Pietruszka Ewa
25.Smolorz Barbara
26.Szeligowski Wojciech
27.Szupejko Agnieszka
28.Telepko Roman
29.Wieczorek Katarzyna
30.Wlazłowska Marta
31.Żuk Aleksandra

Klasa d 1988

1.Adamek Katarzyna
2.Besler Dominik
3.Brodzik Jolanta
4.Burban Jarosław
5.Czarnecka Małgorzata
6.Dobija Anna
7.Gawdzik Katarzyna
8.Gniady Bogumiła
9.Gołdyn Kornelia
10.Górny Barbara
11.Janiak Magdalena
12.Jedynak Jadwiga
13.Konopnicka Małgorzata
14.Krupa Bożena
15.Krzyżok Iwona
16.Micor Joanna
17.Miracki Bartosz
18.Narczyńska Anna
19.Niczpan Anna
20.Nowak Barbara
21.Nowakowska Izabela
22.Olek Izabela
23.Piekarska Dorota
24.Piskorz Ilona
25.Przyłudzka Joanna
26.Ścigała Jarosław
27.Tarasińska Małgorzata
28.Tomczyk Joanna
29.Wołczański Piotr
30.Zarzycki Leszek
31.Zdunek Dorota

Klasa a 1989

1.Adamek Grzegorz
2.Bogacka Katarzyna
3.Gajek Mariusz
4.Kamiński Aleksander
5.Kocjan Katarzyna
6.Kogut Wojciech
7.Lempa Alina
8.Łazowski Maciej
9.Marchwiany Marcin
10.Markefka Jerzy
11.Nikiel Adrian
12.Nikiel Arkadiusz
13.Nowak Krzysztof
14.Pawlak Violetta
15.Redkiewicz Piotr
16.Reuter Danuta
17.Smolińska Barbara
18.Sobala Ilona
19.Steinert Beata
20.Surowiec Marcin
21.Szczupak Izabela
22.Szyndler Izabela
23.Turos Barbara
24.Węcka Anna
25.Wolak Joanna
26.Wolnicki Jakub
27.Żejmo Lucyna

Klasa b 1989

1.Badura Teresa
2.Cheba Dorota
3.Drzewiecka Elżbieta
4.Duda Dominika
5.Grochal Paweł
6.Jana Tomasz
7.Jeziorowska Dorota
8.Kaczmarczyk Małgorzata
9.Konopnicki Jarosław
10.Kściuczyk Adam
11.Kumorek Agnieszka
12.Lis Jacek
13.Michalska Agnieszka
14.Nikodem Mariola
15.Nobis Joanna
16.Piwowar Michał
17.Richter Wojciech
18.Rozner Jerzy
19.Rudnicka Dorota
20.Skibińska Elwira
21.Smętek Elżbieta
22.Stępień Adrianna
23.Szcząchor Judyta
24.Szemalikowski Tomasz
25.Wit Beata
26.Wołowiec Izabela
27.Wójcik Grażyna
28.Wrodarczyk Jacek
29.Żegarska Agata
30.Żołkiewska Mariola

Klasa c 1989

1.Baran Aneta
2.Bielecka Barbara
3.Bojanowska Barbara
4.Czepczyk Joanna
5.Czop Iwona
6.Domoracki Krzysztof
7.Dutkiewicz Małgorzata
8.Dwulit Dorota
9.Gewert Katarzyna
10.Guziewicz Jacek
11.Jarominek Anita
12.Kaczmarek Dawid
13.Kocenda Agata
14.Korcz Krzysztof
15.Kula Joanna
16.Kurczyk Aleksandra
17.Sady Marta
18.Siedlecka Elżbieta
19.Staniczek Elżbieta
20.Śnigurska Joanna
21.Tomala Grażyna
22.Zwonek Beata

Klasa d 1989

1.Białoskórska Katarzyna
2.Chałat Beata
3.Fełuś Bartłomiej
4.Gromadka Katarzyna
5.Józaf Bernadeta
6.Kargol Magdalena
7.Korecka Aleksandra
8.Kozłowski Maciej
9.Kujawa Gabriela
10.Kurpas Izabela
11.Leś Joanna
12.Lubicz-Posochowski Artur
13.Lysik Adriana
14.Łodyga Aleksandra
15.Matejczyk Adam
16.Matysiak Renata
17.Mikołajczyk Justyna
18.Musialik Iwona
19.Patryas Arkadiusz
20.Przydatek Halina
21.Rajtar Alicja
22.Rdzeń Justyna
23.Rolka Małgorzata
24.Schatton Marta
25.Sierocka Justyna
26.Skok Aleksandra
27.Skrajna Izabela
28.Sobel Sabina
29.Wołczuk Anna

Klasa a 1990

1.Babicz Sonia
2.Cieślar Paweł
3.Czempik Grzegorz
4.Gęsiak Jacek
5.Grądziel Marcin
6.Kolano Michał
7.Konopkin Grzegorz
8.Korzeniowska Jolanta
9.Kozyra Jacek
10.Kuzia Michał
11.Labus Barbara
12.Maliniecki Daniel
13.Markefka Dorota
14.Marszałek Leszek
15.Olejnik Iwona
16.Pawlik Lucyna
17.Rączka Urszula
18.Sikora Paweł
19.Sobotnicki Aleksander
20.Sroczyński Tomasz
21.Szmulik Małgorzata
22.Szostak Robert
23.Szwarc Adam
24.Talaga Małgorzata

Klasa b 1990

1.Błaszczyk Beata
2.Błęka Dorota
3.Boroń Barbara
4.Brzoza Helena
5.Cybulska Ewa
6.Czajczyk Katarzyna
7.Furmaniuk Adam
8.Gapys Katarzyna
9.Graboś Katarzyna
10.Karcz JoannaObecne nazwisko: Karcz-Balcer;
11.Kitlińska Małgorzata
12.Kowalczyk Ewa
13.Lalik Przemysław
14.Lutek Małgorzata
15.Miszczyk Marzena
16.Moskwa Adam
17.Mrożek Jarosław
18.Ostapiec Joanna
19.Palac Iwona
20.Pieprzycka Monika
21.Popenda Barbara
22.Preisner Katarzyna
23.Sitarek Beata
24.Słomka Izabela
25.Spitzer Katarzyna
26.Urbaniak Hanna
27.Wacławik Anna
28.Widera Agata
29.Widera Krzysztof
30.Wojdałowicz Grażyna
31.Wycisk Joanna
32.Zub Tomasz

Klasa c 1990

1.Bień Katarzyna
2.Boroń Agnieszka
3.Górska Halina
4.Kaczanowska Ludmiła
5.Łokociejowska Ina
6.Majer Ewa
7.Miszok Mirosława
8.Nowak Joanna
9.Ogiewa Bartłomiej
10.Pietraga Jan
11.Piotrowska Agnieszka
12.Przewoźnik Mirosława
13.Radzka Katarzyna
14.Rębisz Bogusława
15.Rogacka Joanna
16.Sura Sławomir
17.Szargorocka Małgorzata
18.Sztremer Małgorzata
19.Świtalska Katarzyna
20.Trojanowska Aleksandra
21.Wojciechowski Jacek
22.Wójcik Beata
23.Wójcik Rafał
24.Wróblewska Aleksandra
25.Wróblewska Katarzyna
26.Ziemska Agnieszka
27.Zych Beata

Klasa d 1990

1.Bomba Lucyna
2.Bonczek Magdalena
3.Bońkowska Joanna
4.Boroń Aneta
5.Gasz Beata
6.Grodzicki Marek
7.Hryniak Bożena
8.Juszczyk Katarzyna
9.Klej Ewa
10.Kochan Marcin
11.Kotyś Anna
12.Kozłowska Iwona
13.Kral Grażyna
14.Kuhs Małgorzata
15.Kuklińska Ewa
16.Laskowski Marcin
17.Maćkowiak Marzena
18.Majcher Monika
19.Marekwia Elżbieta
20.Mieczągłowski Krzysztof
21.Mikła Beata
22.Pałys Katarzyna
23.Poleszk Katarzyna
24.Rębacz Aleksandra
25.Śmiałek Anna
26.Turek Bożena
27.Węsel Tomir
28.Wiśniewska Izabela
29.Wiśniowska Izabela
30.Wrodarczyk Katarzyna

Klasa a 1991

1.Bednarczyk Stefan
2.Cholewa Adam
3.Chromik Anna
4.Czerniecki Jacek
5.Draus Leszek
6.Głowacka Lidia
7.Hadzik Katarzyna
8.Kałdonek Marek
9.Kanclerz Dariusz
10.Krajewski Tomasz
11.Kubiaczyk Aneta
12.Ladra Marcin
13.Leś Magdalena
14.Majda Katarzyna
15.Marcela Małgorzata
16.Meisner Rafał
17.Nowacka Jolanta
18.Padkowski Rafał
19.Pytel Michał
20.Romańska Bożena
21.Siudyła Wojciech
22.Szczepański Jerzy
23.Ślipko Krzysztof
24.Wąsowicz Elżbieta

Klasa b 1991

1.Blicharski Tomasz
2.Borecka Katarzyna
3.Braziewicz Jacek
4.Chromy Marcin
5.Chrząstek Małgorzata
6.Czarnota Anna
7.Czechowski Jacek
8.Furtan Marek
9.Jastal Beata
10.Jendrysik Anna
11.Jurkowska Aleksandra
12.Kapica Katarzyna
13.Kędzierzawski Wojciech
14.Kostur Roman
15.Krupa Jarosław
16.Lidowska Katarzyna
17.Molendowski Michał
18.Niemiec Anna
19.Owczarek Ewa
20.Ratajczak Aleksandra
21.Rybka Krzysztof
22.Słania Małgorzata
23.Szostak Aleksander
24.Trzcionka Barbara
25.Ugarenko Marta
26.Usarek Joanna
27.Wawrzyniak Robert
28.Włodarczyk Sylwia

Klasa c 1991

1.Anklewicz Grażyna
2.Bąk Aleksandra
3.Bednarek Małgorzata
4.Biel Aldona
5.Bryła Alina
6.Bukalska Patrycja
7.Chromik Katarzyna
8.Cichowska Ewa
9.Czarnecka Bogumiła
10.Dębska Aleksandra
11.Gozdek Katarzyna
12.Jana Beata
13.Jędruch Józef
14.Jona Iwona
15.Konieczko Beata
16.Konopelska Iwona
17.Kowol Karina
18.Łabno Nina
19.Manterys Beata
20.Meszyński Piotr
21.Muszała Aleksandra
22.Nowak Alicja
23.Pałka Małgorzata
24.Piwowarska Joanna
25.Siegert Kornelia
26.Siulczyńska Anita
27.Smuga Ilona
28.Solińska Barbara
29.Spieczny Małgorzata
30.Sztraj Artur
31.Sztylka Katarzyna
32.Wójcik Aleksandra

Klasa d 1991

1.Andrzejczuk Iwona
2.Banasik Katarzyna
3.Barczyk Katarzyna
4.Bazan Aleksandra
5.Bąk Justyna
6.Borodziej Elżbieta
7.Boryczka Krystyna
8.Dyba Katarzyna
9.Fleischer Seweryn
10.Frysztacki Adam
11.Goźlińska Beata
12.Jaworska Wioletta
13.Kolano Rafa
14.Kotynia Ryszard
15.Lipowczan Jolanta
16.Makles Izabela
17.Małusecka Agnieszka
18.Mucha Aleksandra
19.Nazarewicz Joanna
20.Rus Aleksandra
21.Rymiorz Remigiusz
22.Sapia Katarzyna
23.Smolczyk Katarzyna
24.Stangierski Leszek
25.Szklaryk Anna
26.Wiertelak Ewa
27.Zygmunt Barbara

Klasa a 1992

1.Bernady Ewa
2.Bochańczyk Dominika
3.Bodora Joanna
4.Fiuk Lucyna
5.Górowski Ireneusz
6.Grądys Beata
7.Hrycaj Andrzej
8.Janicki Maciej
9.Kotuła Krzysztof
10.Kurda Joanna
11.Langer Sławomir
12.Michalski Wojciech
13.Moczulska Julia
14.Mozoła Aleksandra
15.Najdek Izabela
16.Nalepa Michał
17.Napierała Joanna
18.Niewodowska-Furowicz Marta
19.Nolewajka Marcin
20.Pabijan Magdalena
21.Pissarek Justyna
22.Polczyk Anna
23.Rasek Krzysztof
24.Rzezak MarzenaObecne nazwisko: Czerbniak;
25.Skrzypacz Andrzej
26.Sroczyński Zdzisław
27.Wiśnicka Aleksandra
28.Zawada Marcin
29.Zdanowicz Jarosław
30.Zychla Mariola

Klasa b 1992

1.Banaś Barbara
2.Fabijański Ireneusz
3.Gruda Ewa
4.Grzela Katarzyna
5.Juszczak Joanna
6.Kozielski Piotr
7.Kramarczyk Joanna
8.Kwiatkowska Anna
9.Lewandowska Aneta
10.Miszok Joanna
11.Niesler Izabela
12.Paluchowska Małgorzata
13.Piętka Anna
14.Popławski Marcin
15.Puciata Aleksandra
16.Serafin Sonia
17.Starościak Justyna
18.Stecuła Joanna
19.Subik Agnieszka
20.Sułkowska Katarzyna
21.Tobiszowska Beata
22.Wilk Katarzyna
23.Wronka Rafał
24.Wyrtki Kamila
25.Zięba Aleksandra
26.Ziomek Krzysztof

Klasa c 1992

1.Broda Marzena
2.Bukowska Ewa
3.Chrostek Anna
4.Czajka Joanna
5.Czyżewska Karolina
6.Domaracka Iwona
7.Dudek Katarzyna
8.Keler Izabela
9.Klejnowski Marek
10.Kopeć Joanna
11.Krygier Marta
12.Krzemińska Katarzyna
13.Kuczma Ewa
14.Łuk Piotr
15.Marszałek Tomasz
16.Mizerski Eugeniusz
17.Osiowy Barbara
18.Pieczka Aneta
19.Sopała Barbara
20.Urbańczyk Beata
21.Wodarczyk Justyna
22.Zabochnicka Urszula
23.Ziółko Piotr
24.Zwierowicz Małgorzata

Klasa d 1992

1.Arendt Katarzyna
2.Baron Katarzyna
3.Bendkowska Violetta
4.Dąbrowska Ewa
5.Domin Agnieszka
6.Dziwis Anna
7.Górska Beata
8.Jaśkiewicz Izabela
9.Kaczmarczyk Grażyna
10.Kazidróg Agata
11.Kłodziejska Anna
12.Kłosok Radosław
13.Kołdonek Aleksandra
14.Kurek Jolanta
15.Malarz Monika
16.Matura Sylwia
17.Mierzwiński Adam
18.Minorowicz Donata
19.Mucha Tomasz
20.Olszański Grzegorz
21.Opiełka Magdalena
22.Pałka Paweł
23.Polak Sebastian
24.Preficz Robert
25.Radzki Rafał
26.Roch Grzegorz
27.Siewiera Krzysztof
28.Skopowska Aldona
29.Synowiec Paweł
30.Ślusarz Marcin
31.Świadek Katarzyna
32.Zubelewicz Barbara

Klasa a 1993

1.Adamus Katarzyna
2.Baran Aleksandra
3.Brede Bartłomiej
4.Bryła Jolanta
5.Cholewa Jacek
6.Czerpak Olga
7.Dacko Małgorzata
8.Duda Justyna
9.Dyszy Tatiana
10.Filipiak Katarzyna
11.Jadwiszczok Emilia
12.Kopeć Michał
13.Kryś Grzegorz
14.Kwolik Beata
15.Lazar Aleksandra
16.Machura Michał
17.Marchwiński Janusz
18.Marciniuk Krzysztof
19.Masłowska Katarzyna
20.Michalczyk Marcin
21.Miksa Anna
22.Molenda Mirosława
23.Mróz Władysław
24.Nawrat Szymon
25.Pakuła Grzegorz
26.Rdzeń Izabela
27.Siudyła Anna
28.Stachera Joanna
29.Sudoł Piotr
30.Wieczorek Michał
31.Wiśniowska Ewa
32.Wyrwał Aleksandra
33.Zakrzewski Tomasz

Klasa b 1993

1.Baszczuk Joanna
2.Brózda Grażyna
3.Chlebowska Anna
4.Czmok Izolda
5.Droździk Katarzyna
6.Ekkert Michał
7.Galanek Mariola
8.Gładysz Agata
9.Grudziński Dariusz
10.Hajduk Janina
11.Kalus Mirosława
12.Kalwat Jerzy
13.Kargol Marta
14.Kosidło Joanna
15.Kozłowska Jolanta
16.Kwiatkowska Małgorzata
17.Lasok Sabina
18.Nazarkiewicz Justyna
19.Nowak Tomasz
20.Peroń Katarzyna
21.Pierzak Joanna
22.Potysz Katarzyna
23.Przewieślik Bożena
24.Stańkowski Krzysztof
25.Starzyńska Anna
26.Szydło Robert
27.Topolska Urszula
28.Wolny Agata
29.Wszelaka Małgorzata
30.Zelent Dorota

Klasa c 1993

1.Barczyk Angelika
2.Basista Dorota
3.Broja Magdalena
4.Bryła Witold
5.Cebulska Aleksandra
6.Czopek Wojciech
7.Dęboń Mariola
8.Grąglewska Alicja
9.Halaburda Marzena
10.Homel Barbara
11.Jakubiec Marzena
12.Jarocha Joanna
13.Jurkiewicz Danuta
14.Kierzkowska Katarzyna
15.Kościelna Aleksandra
16.Krzyścin Danuta
17.Kubik-Redkiewicz Aneta
18.Liput Anna
19.Lubosik Izabela
20.Matyja Krzysztof
21.Nasińska Barbara
22.Pełka Katarzyna
23.Pikuła Joanna
24.Pogodzińska Wioletta
25.Przysiężna Małgorzata
26.Sitko Dorota
27.Stachewicz Joanna
28.Stachowicz Ewa
29.Synowiec Anna
30.Truchanowski Andrzej
31.Zwoliński Michał

Klasa d 1993

1.Adamczyk Beata
2.Bąk Agnieszka
3.Benerat Iwona
4.Buko Grzegorz
5.Cesarz Ewa
6.Cuda Iwona
7.Janiak Agnieszka
8.Karch Iwona
9.Kostian Agnieszka
10.Kowal Ewa
11.Krawiec Mirosław
12.Kubanek Joanna
13.Kujawa Aleksandra
14.Lis Krzysztof
15.Luberda Izabela
16.Misterka Izabela
17.Nowak Adrian
18.Przybylska Magdalena
19.Samoszenko Anna
20.Sarnik Anna
21.Sętowska Agnieszka
22.Stochmiałek Joanna
23.Sumień Marcin
24.Uliczka Aneta
25.Wawer Aleksandra
26.Wojtasik Iwona
27.Wróbel Ewa
28.Zydek Tomasz

Klasa e 1993

1.Awramik Małgorzata
2.Butkus Aleksandra
3.Gabrysiak Grzegorz
4.Jaciuk Magdalena
5.Kasza Adrianna
6.Kensy Krzysztof
7.Kiczka Anna
8.Klimczyk Renata
9.Król Bożena
10.Krzyszpin Katarzyna
11.Kuźnik Justyna
12.Masternak Ewa
13.Matylewicz Małgorzata
14.Maziarska Małgorzata
15.Misiaszek Beata
16.Mrokwa Jacek
17.Mrożek Wojciech
18.Osińska Agata
19.Pawlik Anna
20.Pokryszka Katarzyna
21.Sęczkowska Joanna
22.Sikora Izabela
23.Stanisławska Joanna
24.Szczepańska Barbara
25.Tymburska Marzena
26.Waniek Sylwia

Klasa a 1994

1.Bobruk Anna
2.Czajkowska Aldona
3.Dydo Rafał
4.Flaszewska Eliza
5.Gołąbek Krzysztof
6.Gwoździewicz Tomasz
7.Korus Renata
8.Kowalik Michał
9.Kwiatkowski Bartosz
10.Kwijas Grzegorz
11.Lechowicz Sławomira
12.Małecka Katarzyna
13.Markefka Piotr
14.Mitas Adam
15.Moskwa Zdzisław
16.Nocuń Maria
17.Nowakowski Wojciech
18.Pronobis Grzegorz
19.Rataj Artur
20.Stabiński Grzegorz
21.Stolarska Anna
22.Strycharski Dominik
23.Szmulik Jolanta
24.Sztremer Mateusz
25.Urbanek Aleksandra
26.Warczok Justyna

Klasa b 1994

1.Chrząstek Agata
2.Duda Magdalena
3.Ferfecka Magdalena
4.Gołębiowska Anna
5.Gregorczyk Małgorzata
6.Gubała Krzysztof
7.Huebscher Sabina
8.Jarczok Magdalena
9.Kadłubiec Anna
10.Kojder Anna
11.Korzeniowska Katarzyna
12.Kowalczyk Jacek
13.Kruszewska Marta
14.Matuszek Bartłomiej
15.Nowak Lech
16.Oleś Katarzyna
17.Panic Anna
18.Pichura Beata
19.Pietryga Maria
20.Sułkowski Bartosz
21.Szczygieł Katarzyna
22.Wesołowska Ewa
23.Wypich Rober
24.Ziemba Arkadiusz

Klasa c 1994

1.Bąk Małgorzata
2.Bednarowicz Alina
3.Cupryn Ewa
4.Dziąsko Patrycja
5.Ferdyn Dagmara
6.Gagatek Ewa
7.Galanek Beata
8.Gójdź Beata
9.Jeremkiewicz Ewa
10.Keler Katarzyna
11.Michalska Joanna
12.Nałęcz-Wąsowski Leszek
13.Nowacka Agnieszka
14.Nowak Karolina
15.Opara Anna
16.Paszenda Agnieszka
17.Pawlińska Sylwia
18.Pijet Bartłomiej
19.Pilot Sabina
20.Pośpiech Anna
21.Sarkowicz Magdalena
22.Serweciński Marcin
23.Tumidajewicz Adam
24.Twardoch Joanna
25.Wolak Magdalena
26.Wymysło Ewelina
27.Zawada Agnieszka
28.Ziemniewicz Marcin

Klasa d 1994

1.Burbeła Małgorzata
2.Grądek Ewa
3.Jagoda Anna
4.Kansy Aleksandra
5.Katroshi Adrian
6.Knopik Iwona
7.Kołodziej Olga
8.Maintok Krzysztof
9.Marsik Małgorzata
10.Michalik Dagmara
11.Osetek Agnieszka
12.Rejdak Przemysław
13.Rumińska Jagna
14.Stawska Izabela
15.Suslik Kalina
16.Terlikowska Małgorzata
17.Waga Magdalena
18.Warwas Aleksandra
19.Węgrzyńska Izabela
20.Wieczorek Monika
21.Zalewska Justyna

Klasa e 1994

1.Bajerski Wojciech
2.Bartos Joanna
3.Bielecka Ewa
4.Czyż Aleksandra
5.Dyrda Joanna
6.Gajos Małgorzata
7.Gałuszkiewicz Agata
8.Gałuszkiewicz Magdalena
9.Grygiel Aneta
10.Iwan Zdzisława
11.Janicka Karina
12.Kanclerz Katarzyna
13.Karpacz Aneta
14.Karwan Piotr
15.Kmieciak Ariadna
16.Kosidło Elżbieta
17.Kostempski Sebastian
18.Kuś Anna
19.Mika Iwona
20.Misiaszek Katarzyna
21.Niedbała Tadeusz
22.Oczkowska Aleksandra
23.Polasz Anna
24.Stokłosa Teresa
25.Urbański Marcin

Klasa a 1995

1.Bujak Paweł
2.Ćwiąkała Marek
3.Duda Jarosław
4.Gut Wiktor
5.Gwóźdź Wojciech
6.Jurowska Agata
7.Klimek Radosław
8.Kóna Joanna
9.Kuczyńska Magdalena
10.Pasternak Miłosz
11.Pecyna Justyna
12.Polok Magdalena
13.Rubiniec Tomasz
14.Rudzki Michał
15.Rzenno Joanna
16.Skwarek Artur
17.Sobota Katarzyna
18.Solga Stanisław
19.Sroczyńska Anna
20.Szczepanek Piotr
21.Szwarc Anna
22.Ścierko Małgorzata
23.Trzeciak Marzena
24.Wacławik Barbara
25.Wilk Krzysztof
26.Woźniok Joanna
27.Wójcicka Anna
28.Zaniewski Maciej
29.Zdebik Małgorzata

Klasa b 1995

1.Adamkiewicz Damian
2.Baran Sylwia
3.Biskupek Mateusz
4.Bohlig Robert
5.Chrzęstek Waldemar
6.Dalmata Agnieszka
7.Gardenik Joanna
8.Górecka Marzena
9.Górny Karolina
10.Hołowińska Anna
11.Jakubicka Beata
12.Korejwo Radosław
13.Kotynia Aleksandra
14.Kowalczyk Krzysztof
15.Kulińska Bogna
16.Lechowicz Anna
17.Madej Witold
18.Matysiakiewicz Jacek
19.Mikuda Katarzyna
20.Niechciał Katarzyna
21.Nowakowska Sabina
22.Olszówka Adam
23.Paprocka Daria
24.Piwowar Barbara
25.Piwowarczyk Aneta
26.Polak Katarzyna
27.Sroczyńska Agnieszka
28.Tomala Aldona
29.Wieczorek Piotr
30.Wlazłowska Ewa
31.Zastawnik Przemysław

Klasa c 1995

1.Ambrozik Agnieszka
2.Badura Wioletta
3.Biela Lucyna
4.Cieślak Sonia
5.Czarnowus Daniel
6.Fabiszak Iwona
7.Golus Joanna
8.Hetmańczyk Magdalena
9.Kalus Beata
10.Karcz Marzena
11.Karczmarzyk Aleksandra
12.Kaźmierczak Anna
13.Kępińska Małgorzata
14.Kiełbasa Ksenia
15.Kocot Katarzyna
16.Krasnopolska Anna
17.Kraszewska Aleksandra
18.Kwiecień Katarzyna
19.Markiefka Elżbieta
20.Miroszczuk Katarzyna
21.Młynarczyk Joanna
22.Nowok Agnieszka
23.Pawęzka Iwona
24.Plaza Justyna
25.Powolna Katarzyna
26.Rolka Anna
27.Wodarczyk Katarzyna
28.Zagórna Kornelia

Klasa d 1995

1.Balitowska Katarzyna
2.Bąk Agnieszka
3.Guc Aleksandra
4.Ignacy Aleksandra
5.Jamka Grzegorz
6.Jureczko Katarzyna
7.Kolanowska Justyna
8.Komza Anna
9.Krutak Małgorzata
10.Lampika Iwona
11.Liniewiecka Agnieszka
12.Łabojko Grzegorz
13.Malina Joanna
14.Maryńczuk Anna
15.Meszyński Paweł
16.Nasińska Katarzyna
17.Nazarkiewicz Magdalena
18.Nowakowska Katarzyna
19.Ogórek Anna
20.Okalińska Agnieszka
21.Pawletta Paweł
22.Podolska Joanna
23.Rudzki Michał
24.Ryl Marlena
25.Skolik Magdalena
26.Sobolewska Izabela
27.Stawiarska Mirela
28.Węgrzyn Jolanta
29.Wieczorek Anna
30.Wiśniewska Ewa
31.Wojtasik Beata
32.Zagrodnik Karolina
33.Zaleski Krzysztof

Klasa e 1995

1.Baron Czesław
2.Basista Anna
3.Baściak Anna
4.Biegalska Joanna
5.Błaszczak Justyna
6.Bodora Agata
7.Brodacka Magdalena
8.Chromy Małgorzata
9.Cieślik Anna
10.Galas Agata
11.Jałowiecka Katarzyna
12.Kaczanowski Jarosław
13.Kierot Justyna
14.Korcz Wojciech
15.Magda Aleksandra
16.Mikłosz Małgorzata
17.Moritz Aleksandra
18.Obłoza Magdalena
19.Paszek Katarzyna
20.Podzimski Adam
21.Rękosiewicz Katarzyna
22.Roman Ewa
23.Salbert Artur
24.Strysz Aneta
25.Tempka Zuzanna
26.Wódczak Agnieszka
27.Wójcik Anna
28.Wójtowicz Iwona

Klasa a 1996

1.Adamiok Artur
2.Baszczuk Piotr
3.Bogacz Joanna
4.Byczek Grzegorz
5.Dróżdż Roman
6.Garczarczyk Anna
7.Gola Mateusz
8.Kandzia Magdalena
9.Kazieczko Maciej
10.Krawczyk Krzysztof
11.Kubiaczyk Ewelina
12.Labenska Jolanta
13.Ligarska Agnieszka
14.Ligarski Marcin
15.Ludwiczak Aleksander
16.Mastej Bożena
17.Miałkowska Beata
18.Musiol Wojciech
19.Neumann Aleksandra
20.Padalska Agata
21.Pauly Joanna
22.Peksa Anna
23.Pięta Marta
24.Polczyk Krzysztof
25.Pozzi Tomasz
26.Pudło Bartosz
27.Ruda Remigiusz
28.Rupik Tomasz
29.Sobejko Justyna
30.Sosnowski Paweł
31.Tyszkiewicz Aleksandra
32.Włodyga Aleksandra

Klasa b 1996

1.Baran Bartosz
2.Blicharski Łukasz
3.Bojko Barbara
4.Buczek Katarzyna
5.Ferda Beata
6.Flaczek Aneta
7.Giglok Monika
8.Jakubiec Jarosław
9.Klimek Tomasz
10.Kościarz Anna
11.Kozub Agnieszka
12.Krycma Anna
13.Kubiela Grażyna
14.Lasok Bartosz
15.Michel Joanna
16.Mikolasek Grzegorz
17.Musiała Małgorzata
18.Musioł Anna
19.Nowak Lech
20.Nowakowska Agata
21.Pastuszczyn Wojciech
22.Prosowski Piotr
23.Scisło Piotr
24.Suchodolska Maria
25.Swęda Katarzyna
26.Szlędak Kamila
27.Trzensiok Marek
28.Wewiórska Aleksandra
29.Wielgus Joanna
30.Woźniakowska Barbara
31.Ziółko Alicja
32.Zyguła Rafał

Klasa c 1996

1.Adelsburg-Ettmayer Anna
2.Bujak Paweł
3.Burak Małgorzata
4.Ceglarski Paweł
5.Chruściel Agnieszka
6.Cieśla Izabela
7.Cieślik Krzysztof
8.Droździewicz Barbara
9.Figołuszka Patrycja
10.Flakus Anna
11.Fojt Izabela
12.Garczarczyk Adam
13.Graniczna Małgorzata
14.Igielska Anna
15.Jasiewicz Adam
16.Jędruch Adam
17.Juraszczyk Agata
18.Kasprzyk Michalina
19.Kiełbicka Magdalena
20.Kornecka Katarzyna
21.Makowska Magdalena
22.Marcinkowska Aleksandra
23.Mazur Michał
24.Miszkiewicz Julia
25.Mrowiec Dorota
26.Nabiałek Agnieszka
27.Pisz Iwona
28.Plutecki Krzysztof
29.Sitek Anna
30.Szczyszczaj Anna
31.Tomasiak Magdalena
32.Wąs Grażyna
33.Wójcik Magdalena

Klasa d 1996

1.Bosek Magdalena
2.Dmitrowska Joanna
3.Jastal Bartosz
4.Kobis Katarzyna
5.Kostkowska Magdalena
6.Kośmider Monika
7.Kwiatkowski Wiktor
8.Łapińska Katarzyna
9.Michlowicz Małgorzata
10.Mikołajczyk Jakub
11.Nowakowska Sylwia
12.Ozóg Elżbieta
13.Pach Przemysław
14.Paszko Monika
15.Plaza Mariola
16.Przybyłka Marcin
17.Raciborska Małgorzata
18.Sajda Agnieszka
19.Skupień Magdalena
20.Sobczyk Anna
21.Stuchlik Agata
22.Szulkin Łukasz
23.Tobolik Anna
24.Walczok Katarzyna
25.Węglińska Karolina
26.Winnicka Alicja
27.Wołowiec Przemysław
28.Wrzos Magdalena

Klasa e 1996

1.Bartkowiak Jadwiga
2.Berbesz Beata
3.Berezowska Marzena
4.Bilińska Joanna
5.Bończyk Daria
6.Brzustewicz Małgorzata
7.Dromowicz Monika
8.Dziekan Edyta
9.Frej Katarzyna
10.Ganczarek Ksenia
11.Grajcar Mariola
12.Gruszka Katarzyna
13.Grygorowicz Patrycja
14.Kawarska Edyta
15.Korbel Joanna
16.Korecki Sebastian
17.Poseniak Justyna
18.Romańska Gabriela
19.Rudnik Anna
20.Rybitw Łukasz
21.Sliwka Aneta
22.Sroga Anna
23.Wąsowicz Anna
24.Wójcik Magdalena
25.Zagrocka Iwona

Klasa a 1997

1.Badura Marcin
2.Cynert Roxana
3.Dziki Maciej
4.Ekiert Marcin
5.Flaszewska Anna
6.Gros Elżbieta
7.Hertman Anna
8.Juchniewicz Agnieszka
9.Jurkowska Dominika
10.Kaczmarek Tomasz
11.Konopkin Katarzyna
12.Kotuła Katarzyna
13.Kryś Marek
14.Lenarczyk Jakub
15.Leszczyńska Agnieszka
16.Machoń Joanna
17.Madeja Małgorzata
18.Makucha Łukasz
19.Małecki Tomasz
20.Małota Anna
21.Myrcik Barbara
22.Pasternak Katarzyna
23.Patała Katarzyna
24.Podzimska Ewelina
25.Sadza Katarzyna
26.Seredyka Marta
27.Skupnik Małgorzata
28.Suchecka Ewa
29.Surowiec Anna
30.Suwińska Sylwia
31.Szupejko Aldona
32.Śliż Anna
33.Wanat Marzena
34.Wocław Bogumiła

Klasa b 1997

1.Burzyk Jolanta
2.Czubak Anna
3.Dybska Aleksandra
4.Frankiewicz Andrzej
5.Halfar Monika
6.Janta Anna
7.Jędryszczyk Sylwia
8.Kampczyk Paweł
9.Koryciorz Katarzyna
10.Kowalska Danuta
11.Król Małgorzata
12.Kuzara Katarzyna
13.Lenart Anna
14.Machcińska Agnieszka
15.Mazurkiewicz Konrad
16.Paściak Paweł
17.Pelka Monika
18.Polucha Agnieszka
19.Relich Jolanta
20.Rogut Anna
21.Rosołowski Wojciech
22.Siekierska Agnieszka
23.Siekierska-Bonk Marzena
24.Skóra Magdalena
25.Strojek Piotr
26.Surus Grzegorz
27.Szczepaniak Rafał
28.Szymczak Agnieszka
29.Trojnar Anna
30.Węgrzyńska Anna
31.Wilczak Agnieszka

Klasa c 1997

1.Białecka Iwona
2.Całek Magdalena
3.Grygiel Iwona
4.Kanclerz Aleksandra
5.Knap Agnieszka
6.Krakowiak Agnieszka
7.Kroczek Aleksandra
8.Król Agata
9.Kuliszkiewicz Katarzyna
10.Maćkowska Joanna
11.Marzec Karolina
12.Mikolasek Iwona
13.Nitzschke Przemysław
14.Orłowska Dorota
15.Ornaf Łukasz
16.Panicz Aurelia
17.Pietrzykowska Katarzyna
18.Pilch Agnieszka
19.Płachno Bartosz
20.Podgórska Joanna
21.Podleska Małgorzata
22.Ptak Aleksandra
23.Rak Anna
24.Rojek Józefina
25.Sokołowski Dariusz
26.Stępień Agnieszka
27.Włodarczyk Anna
28.Wolny Sabina
29.Zamojska Katarzyna
30.Zdzieblik Joanna
31.Zielska Anna
32.Zwolińska Anna

Klasa d 1997

1.Bacia Dorota
2.Błaszczyk Łukasz
3.Buchalik Jarosław
4.Cupryn Katarzyna
5.Czechowska Agnieszka
6.Dydo Radosław
7.Fiutak Małgorzata
8.Grzyszek Anna
9.Iwańciów Aleksandra
10.Jabczyk Joanna
11.Korczyński Jakub
12.Koźmiński Krzysztof
13.Kudaszewicz Sylwia
14.Mierczyk Mirosława
15.Ogiołda Anna
16.Orszulik Ewa
17.Piepiórka Dagmara
18.Pokultinis Magdalena
19.Pustelnik Barbara
20.Rogawska Małgorzata
21.Rojczyk Natalia
22.Rosińska Katarzyna
23.Saletra Katarzyna
24.Sobala Przemysław
25.Sołtysiak Leszek
26.Stefanik Katarzyna
27.Szczepanek Maria
28.Szpura Bartosz
29.Tyrtania Magdalena
30.Wawrzkiewicz Andrzej
31.Wąsik Aleksandra
32.Wuttke Paweł
33.Zdunek Magdalena

Klasa e 1997

1.Baumert Sabina
2.Chodor Anna
3.Chruściel Aleksandra
4.Colga Anna
5.Cwynar Marta
6.Dutkiewicz Bartosz
7.Dybek Beata
8.Grzesińska Patrycja
9.Jama Alicja
10.Jędrusińska Marta
11.Jureczko Katarzyna
12.Kobielska Halina
13.Kochan Patrycja
14.Kotalczyk Beata
15.Kowolik Agnieszka
16.Mikosz Adam
17.Mikoś Dominika
18.Niedbalska Beata
19.Prochalska Aleksandra
20.Prodlik Aleksandra
21.Sabat Iwona
22.Skiba Ewa
23.Staneczek Patrycja
24.Stolarski Przemysław
25.Szastok Agnieszka
26.Szymańska Donata
27.Tchórzewska Sylwia
28.Wawrzyńczyk Jadwiga
29.Wiltosch Tomasz
30.Wróbel Sylwia
31.Zamojska Maja
32.Zwierowicz Agnieszka
33.Żebrowska Katarzyna

Klasa a 1998

Wychowawca: mgr Karolina Mamcarczyk

1.Antoniak Aleksandra
2.Bielska Marta
3.Błażusiak Ewelina
4.Boratyn Bartłomiej
5.Burek Danuta
6.Caban Magdalena
7.Daczkowski Michał
8.Dróźdź Karolina
9.Dzięciołowski Andrzej
10.Finfando Natalia
11.Głogowski Łukasz
12.Grzebielucha Agata
13.Horodecka Magdalena
14.Jasiński Tomasz
15.Jaskólecka Jowita
16.Kalus Ryszard
17.Kustra Magdalena
18.Ledwoch Magdalena
19.Ler Iwona
20.Lorek Magdalena
21.Łapińska Monika
22.Maciaszek Barbara
23.Nowara Dominika
24.Pękala Anna
25.Piechota Magdalena
26.Piwowarski Marek
27.Puszko Krzysztof
28.Pycia Paulina
29.Sapińska Magdalena
30.Skoczylas Michał
31.Stanik Marta
32.Szumilas Aleksandra
33.Szymoniak Ewelina
34.Wilk Agnieszka

Klasa b 1998

Wychowawca: mgr Halina Cabała

1.Ekkert Iwona
2.Kasprowicz Aleksandra
3.Krawczuk Weronika
4.Krawczyk Anna
5.Krzaczek Marta
6.Kułdo Agnieszka
7.Kuprowska Justyna
8.Łabądź Anna
9.Marzec Tomasz
10.Morys Tatiana
11.Nosol Artur
12.Olearczyk Patrycja
13.Osowski Robert
14.Podgórska Gabriela
15.Potempa Tomasz
16.Pretorian Tomasz
17.Radziwanowska Alina
18.Robionek Justyna
19.Saługa Paweł
20.Samek Danuta
21.Słota Anna
22.Snopek Mariusz
23.Szaniec Renata
24.Szczepaniak Piotr
25.Szymańska Aleksandra
26.Turczyńska Dorota
27.Tutka Tomasz
28.Twardokęs Joanna
29.Twardokęs Jolanta
30.Wieczorek Krzysztof
31.Wojtczyk Maria
32.Woś Sabina
33.Wysocka Marzena

Klasa c 1998

Wychowawca: mgr Leszek Piwko

1.Ambroży Agata
2.Dombek Magdalena
3.Golus Aleksandra
4.Hanuszkiewicz Tomasz
5.Hanuszkiewicz Wojciech
6.Jadwiszczok Piotr
7.Janoszka Edyta
8.Kempiński Adam
9.Kosmaczewska Joanna
10.Krużel Marzena
11.Majewska Grażyna
12.Michel Piotr
13.Moczulski Michał
14.Mruszczyk Marcin
15.Nowakowska Jolanta
16.Ostrowski Marcin
17.Peroń Krzysztof
18.Rogacki Witold
19.Rożeń Agnieszka
20.Salamon Marzena
21.Skalska Sylwia
22.Stachurska Anna
23.Stanek Agnieszka
24.Stawierej Agata
25.Szczepanek Tomasz
26.Śliwa Danuta
27.Warecka Ewa
28.Wentkowska Aneta
29.Wesołowska Katarzyna
30.Wieczorek Kamila
31.Wiśniowska Agnieszka

Klasa d 1998

1.Asman Marek
2.Ciesielczuk Agnieszka
3.Czajka Jacek
4.Czerwińska Dagmara
5.Doktorowicz Filip
6.Dydo Aleksandra
7.Dyszy Agnieszka
8.Dziadek Aleksandra
9.Głuszko Elżbieta
10.Golomb Romana
11.Górska Agnieszka
12.Heil Bolesław
13.Jaroszyński Marcin
14.Katolik Katarzyna
15.Kopeć Monika
16.Larysz Agnieszka
17.Lasoń Aneta
18.Lipińska Karolina
19.Lipski Saturnin
20.Lis Robert
21.Maciejaszek Karolina
22.Matuszczyk Łukasz
23.Mistalska Ewa
24.Owczarek Tomasz
25.Pietrucha Michał
26.Pijet Anna
27.Radlok Izabela
28.Sarnik Justyna
29.Soszyńska Katarzyna
30.Stawiarz Aneta
31.Szałek Joanna
32.Tobor Beata
33.Tomczak Grzegorz

Klasa e 1998

Wychowawca: mgr Henryk Kalla

1.Adamowicz Marcin
2.Balitowska Joanna
3.Dulska Patrycja
4.Gajewska Anna
5.Galas Stella
6.Ganobis Katarzyna
7.Główka Aneta
8.Goldstein Daria
9.Golus Beata
10.Kalisz Anna
11.Kierkowicz Anna
12.Kronberg Ewelina
13.Lipińska Agnieszka
14.Łuczak Marzena
15.Matyszczyk Katarzyna
16.Mielczarek Ewa
17.Olszówka Małgorzata
18.Pajor Adam
19.Pałczyńska Sylwia
20.Pawlas Katarzyna
21.Pawlik Wojciech
22.Poganiec Agnieszka
23.Różański Artur
24.Rusak Edyta
25.Sołtysiak Katarzyna
26.Stolka Anna
27.Strzelec Anna
28.Szewczyk Michał
29.Tarasiński Lech
30.Trzeja Monika
31.Węgrzyński Leszek
32.Wiech Anna
33.Wolny Leszek
34.Woźniok Agata

Klasa a 1999

Wychowawca: mgr Ewa Szostak

1.Balasa Anna
2.Bryndas Wanda
3.Budka Anna
4.Chodor Ewa
5.Dziuba Aleksandra
6.Fabian Katarzyna
7.Górski Michał
8.Grabowski Maciej
9.Hubert Arkadiusz
10.Jędrzejewska Anna
11.Kapczyński Piotr
12.Karwata Krzysztof
13.Kostyszyn Malwina
14.Kozłowska Magdalena
15.Król Agnieszka
16.Krupa Beata
17.Krupa Tomasz
18.Krzywiecki Maciej
19.Łuszczkiewicz Maria
20.Mańczyk Magdalena
21.Marchwińska Maria
22.Misiągiewicz Magdalena
23.Nicpoń Magdalena
24.Piotrowski Tomasz
25.Portuś Marta
26.Poźniak Maria
27.Prymas Dawid
28.Radlok Agnieszka
29.Regiec Przemysław
30.Skuza Daniel
31.Stajno Arkadiusz
32.Szumiński Michał
33.Ulman Agnieszka
34.Wołoszyńska Aleksandra
35.Zakrzewska Aleksandra
36.Ziarko MagdalenaObecne nazwisko: Rucińska;

Klasa b 1999

Wychowawca: mgr Henryk Kalla

1.Bartoszek Michalina
2.Boruch Grzegorz
3.Dyksy Magdalena
4.Dziatkiewicz Małgorzata
5.Feliks Joanna
6.Gołąb Agata
7.Górowska Marta
8.Grycz Elżbieta
9.Gurok Bogumiła
10.Hanuszkiewicz Anna
11.Janus Anna
12.Jenderek Agnieszka
13.Jędryka Agnieszka
14.Kaleta Danuta
15.Kapinos Marcel
16.Kokoszka Arleta
17.Kosiek Martyna
18.Kozioł Olivia
19.Makles Magdalena
20.Malorny Sonia
21.Mandrela Monika
22.Marcinkowski Bogdan
23.Mazur Milena
24.Nowara Nina
25.Pelińska Aleksandra
26.Sęk Bartłomiej
27.Skica Dariusz
28.Tomala Agnieszka
29.Watoła Tomasz
30.Wójcik Łukasz
31.Wrońska Aleksandra
32.Wyczachowska Agnieszka
33.Wyrwas Małgorzata

Klasa c 1999

Wychowawca: mgr Iwona Surma

1.Bełtowska Katarzyna
2.Bereszko Joanna
3.Błachowicz Katarzyna
4.Borek Bartosz
5.Dawicka Małgorzata
6.Grzesiewicz Barbara
7.Gut Tomasz
8.Jaskulla Iwona
9.Kaczmarzyk Dawid
10.Kucytowska Ewa
11.Legut Anna
12.Libuda Bożena
13.Mićka Żaneta
14.Murzyn Ewa
15.Myszona Agnieszka
16.Pisulska Alicja
17.Postrach Adam
18.Pudło Barbara
19.Raińczuk Magdalena
20.Rajtor Marcin
21.Sachar Emilia
22.Sałbut Patrycja
23.Skalska Beata
24.Solarz Natalia
25.Szymańska Anna
26.Wawrzkiewicz Agnieszka
27.Wojciechowska Beata
28.Wójcik Małgorzata
29.Wrzos Katarzyna
30.Zabiegała Justyna
31.Zalska Aleksandra
32.Ziobrowska Urszula

Klasa d 1999

Wychowawca: mgr Zofia Makowska

1.Białas Krzysztof
2.Biskupek Piotr
3.Chmielewska Wioletta
4.Chyc Klaudia
5.Czapla Magdalena
6.Dylak Tomasz
7.Dziki Marek
8.Flakus Agnieszka
9.Gibowicz Grażyna
10.Glombik Agnieszka
11.Grabowska Barbara
12.Ircha Krystian
13.Jabłoński Kamil
14.Karbowski Jakub
15.Kiepura Monika
16.Kucharska Aleksandra
17.Lisiecka Ewa
18.Madej Hanna
19.Madeja Tomasz
20.Majnusz Agnieszka
21.Matuszewska Aneta
22.Motek Krzysztof
23.Myrcik Sonia
24.Niechciał Michał
25.Nowakowska Aleksandra
26.Pieczka Karolina
27.Rycerz Adam
28.Szyszkowska Beata

Klasa e 1999

Wychowawca: mgr Barbara Świątek

1.Augustyniak Arkadiusz
2.Balasa Łukasz
3.Bolewska Katarzyna
4.Fisior Beata
5.Gasztych Beata
6.Jabłońska Barbara
7.Jasińska Katarzyna
8.Kasprowicz Marian
9.Klimczyk Joanna
10.Klinger Marzena
11.Kompała Magdalena
12.Konzak Iwona
13.Kopaja Justyna
14.Kosowska Lena
15.Krzysztoforska Anna
16.Kukucz Marta
17.Lubos Grzegorz
18.Makowski Szymon
19.Michalik Katarzyna
20.Podkański Jakub
21.Rutkowska Magdalena
22.Rzepka Agnieszka
23.Skrzypczak Anna
24.Słomian Agnieszka
25.Solich Katarzyna
26.Stańczyk Agata
27.Stokłosa Łukasz
28.Swarbuła Barbara
29.Szumska Agata
30.Śliwka Aleksandra
31.Świerczyńska Katarzyna
32.Tarach Michał
33.Tobór Agnieszka
34.Wicher Piotr
35.Wołowiec Łukasz
36.Zdebik Katarzyna

Klasa a 2000

Wychowawca: mgr Weneta Ferdyn

1.Augustynowicz Marta
2.Broda Gabriela
3.Broda Sylwia
4.Dłuski Aleksander
5.Ferdynandzki Dominik
6.Gacek Anna
7.Grabowski Szymon
8.Hersztowska Anna
9.Kardyś Tomasz
10.Klowan Katarzyna
11.Kmiecik Grzegorz
12.Kościk Grzegorz
13.Kowolik Iwona
14.Krawiec Joanna
15.Lukaszczyk Agata
16.Malcharek Bartosz
17.Maliniecki Wojciech
18.Molendowska Agnieszka
19.Moszyńska Agnieszka
20.Nabiałek Bogna
21.Namysło Anna
22.Noga Agnieszka
23.Nowakowski Sławomir
24.Pawełczak Karolina
25.Słania Barbara
26.Spirewska Katarzyna
27.Turlej Eliza
28.Tutajewicz Kamila
29.Tylek Ewelina
30.Urbanek Miłosz
31.Wesołowski Maciej
32.Zaleski Grzegorz
33.Zawadzki Artur
34.Ziomek Maciej

Klasa b 2000

Wychowawca: mgr Sonia Serafin

1.Araźny Agnieszka
2.Badylak Magdalena
3.Bisaga Beata
4.Czech Maria
5.Foltyn Agnieszka
6.Giglok Dorota
7.Haber Anna
8.Hajda Magdalena
9.Irek Kamila
10.Kazana Michał
11.Kościelny Rafał
12.Kozicka Magdalena
13.Krajewski Wojciech
14.Mróz Justyna
15.Nowara Szymon
16.Palowski Adam
17.Paterok Iwona
18.Pękalska Anita
19.Polak Przemysław
20.Porc Beata
21.Preś Anna
22.Przetacznik Beata
23.Słania Barbara
24.Stanek Agnieszka
25.Strychalska Agnieszka
26.Strzelec Michał
27.Sylwestrzak Bartosz
28.Szaton Agnieszka
29.Tchórzewska Anna
30.Ullmann Anna
31.Ulrych Sebastian
32.Wartini Katarzyna
33.Wilk Agnieszka

Klasa c 2000

Wychowawca: mgr Sylwia Bielski

1.Bandura Anna
2.Będkowska Agnieszka
3.Broda Agnieszka
4.Cieślicka Marta
5.Dacy Tomasz
6.Dudek Alicja
7.Dziewisz Katarzyna
8.Garba Elżbieta
9.Hermanowicz Anna
10.Kolanek Tomasz
11.Kończak Rafał
12.Kościuszko Ewelina
13.Krawczyk Alicja
14.Krzemień Krystyna
15.Ligęza Justyna
16.Moskwa Adam
17.Noga Małgorzata
18.Nowak Joanna
19.Puchała Agnieszka
20.Redkiewicz Magdalena
21.Rudnik Agnieszka
22.Słanina Michał
23.Stich Jolanta
24.Śliz Iwona
25.Widera Dominika
26.Zabiegała Magdalena
27.Zawadzka Agnieszka

Klasa d 2000

Wychowawca: mgr Barbara Świątek

1.Biel Agnieszka
2.Działach Justyna
3.Działach Justyna
4.Głuszczuk Łukasz
5.Grysko Katarzyna
6.Jarczyk Dorota
7.Jurzak Helena
8.Kaworek Alicja
9.Komorowska Ida
10.Korzeniowska Agnieszka
11.Kosiarska Jolanta
12.Kuliszkiewicz Elżbieta
13.Lechowicz Aneta
14.Makuch Beata
15.Mańkowski Jarosław
16.Masarska Justyna
17.Mierzejewska Aleksandra
18.Miodek Paweł
19.Niestrój Marcin
20.Nogaś Agata
21.Paluch Bartosz
22.Piętka Beata
23.Polewka Maciej
24.Pukas Magdalena
25.Riedel Mirosław
26.Senczenko Waldemar
27.Sobala Bożena
28.Surma Rafał
29.Szewczyk Joanna
30.Wielgo Karolina
31.Wołoszyn Joanna
32.Woźnica Agnieszka
33.Zając Agnieszka
34.Zelent Aneta

Klasa e 2000

Wychowawca: mgr Piotr Barański

1.Bąk Barbara
2.Bednarska Beata
3.Bulanda Monika
4.Gacki Patrycja
5.Glogus Maciej
6.Gomolińska Agata
7.Hładki Aleksandra
8.Jankowski Michał
9.Kasperek Łukasz
10.Koch Jolanta
11.Kozak Beata
12.Krzyśków Julia
13.Lipińka Izabela
14.Malczyk Magdalena
15.Michalik Marcin
16.Mielczarek Dorota
17.Mucha Patrycja
18.Nowicka Małgorzata
19.Parketny Katarzyna
20.Pielusińska Irena
21.Pisany Anna
22.Staneczek Karolina
23.Stankiewicz Marcin
24.Tecl Agata
25.Turzański Wojciech
26.Wójcik Małgorzata

Klasa a 2001

Wychowawca: mgr Czesława Gnutek

1.Balasa Katarzyna
2.Bastrzyk Ewa
3.Bubnicki Andrzej
4.Dudka Anna
5.Dusza Joanna
6.Dyba Agnieszka
7.Dziura Elżbieta
8.Furgacz Przemysław
9.Garasimowicz Anna
10.Garczarczyk Agnieszka
11.Hrymak Tomasz
12.Jaczmiński Sergiusz
13.Janic Agnieszka
14.Jankowska Katarzyna
15.Kapsa Karolina
16.Karwat Artur
17.Konwerska Anna
18.Łuk Marek
19.Marusiak Karol
20.Molitor Joanna
21.Mościńska Agnieszka
22.Ostafin Mateusz
23.Pawlik Paweł
24.Pleśniak Marta
25.Pretorian Łukasz
26.Radziszewska Aleksandra
27.Skowron Agnieszka
28.Sobota Paulina
29.Sromek Jakub
30.Stanek Michał
31.Stawierej Dorota
32.Szeniszewska Anna
33.Sznura Łukasz
34.Szukała Marcin
35.Wojewoda Dorota
36.Wolińska Katarzyna

Klasa b 2001

Wychowawca: mgr Weronika Kaluba-Dytkowska

1.Ambroży Kamila
2.Baran Bożena
3.Bauc Bartłomiej
4.Bugajska Magdalena
5.Cieśla Paweł
6.Dembicka Agnieszka
7.Dysko Agnieszka
8.Ficek Katarzyna
9.Gajdzik Agnieszka
10.Gozdecki Paweł
11.Górecka Anna
12.Gruca Agnieszka
13.Grycz Barbara
14.Handel Marlena
15.Hintz Marzena
16.Klozyk Beata
17.Kosiak Magdalena
18.Krajnowska Magdalena
19.Kubaty Zuzanna
20.Kudełko Katarzyna
21.Lachowska Agnieszka
22.Łopuch Dominika
23.Łozińska Marta
24.Porc Anna
25.Prymka Monika
26.Ptak Beata
27.Robak Agata
28.Rusek Anna
29.Sarata Katarzyna
30.Słania Joanna
31.Szczurko Jarosław
32.Świerkot Aleksandra
33.Tkaczyk Jacek

Klasa c 2001

Wychowawca: mgr Czesława Gnutek

1.Antoszczyk Przemysław
2.Błaszczak Katarzyna
3.Bodnar Anna
4.Bydłoń Ryszard
5.Domalik Jolanta
6.Drobny Anna
7.Idczak Tomasz
8.Ilnicka Barbara
9.Kaźmierczak Beata
10.Klinger Dariusz
11.Kłosek Anna
12.Kowalska Katarzyna
13.Krzykawska Justyna
14.Kutek Beata
15.Michalik Iwona
16.Mróz Anna
17.Pająk Karolina
18.Paździor Ewa
19.Piotrowska Barbara
20.Płochocka Barbara
21.Rother Marzena
22.Ruda Karolina
23.Rudnicki Wiktor
24.Sikora Anna
25.Skupin Aneta
26.Sokołowska Monika
27.Stodolak Agnieszka
28.Suchańska Joanna
29.Swaczyna Grażyna
30.Trela Anna
31.Warczyńska Katarzyna
32.Wiesner Beata
33.Wojtasiak Agnieszka
34.Woźniakowska Anna
35.Wójcik Małgorzata

Klasa d 2001

Wychowawca: mgr Sylwia Bielski

1.Alasiewicz Katarzyna
2.Borowski Rafał
3.Czaplicki Tomasz
4.Czechowicz Małgorzata
5.Daczkowski Tomasz
6.Grzbieta Ewa
7.Jurowska Maria
8.Kalus Agnieszka
9.Kocurek Katarzyna
10.Król Michał
11.Krzymińska Anna
12.Kuczyńska Joanna
13.Kulesza Katarzyna
14.Kwoka Katarzyna
15.Legut Anna
16.Mołek Magdalena
17.Noga Jolanta
18.Nowakowska Monika
19.Nowara Katarzyna
20.Pałczyński Mateusz
21.Pławska Karolina
22.Pokorski Robert
23.Różańska Małgorzata
24.Sikora Barbara
25.Siudek Patrycja
26.Słowikowska Monika
27.Speich Agnieszka
28.Staniszewska Malwina
29.Szczypka Beata
30.Szuta Mikołaj
31.Szymoniak Monika
32.Wajs Monika
33.Wronka Katarzyna
34.Zając Leonia
35.Zioła Magdalena

Klasa e 2001

Wychowawca: mgr Joanna Sitek

1.Ciurka Bartłomiej
2.Dalibóg Maria
3.Flak Sławomir
4.Galbas Magdalena
5.Gąsiorowska Anna
6.Gęca Marzena
7.Gogol Justyna
8.Groszek Joanna
9.Gwóźdź Agnieszka
10.Ircha Iwona
11.Kamieniorz Aneta
12.Klink Ewelina
13.Kopeć Anna
14.Krawczyk Barbara
15.Kwaśniak Mariusz
16.Majowska Joanna
17.Mazurek Rafał
18.Paluchowski Jacek
19.Petrymusz Szymon
20.Prokopiuk Łukasz
21.Rabiega Karina
22.Ramiączek Ewelina
23.Schneider Łukasz
24.Swierczyna Klaudia
25.Świecki Grzegorz
26.Świętnicki Tomasz
27.Tumidajewicz Małgorzata
28.Tunkel Artur
29.Warczok Alina
30.Wilejkis Alicja
31.Zajączkowska Aleksandra
32.Zapotoczna Anna
33.Zielonka Magdalena

Klasa a 2002

Wychowawca: mgr Ewa Szpara

1.Długosz Marta
2.Ender Szymon
3.Faflok Anna
4.Ferdynandzka Dorota
5.Foit Aleksandra
6.Fudali Anna
7.Futrzyk Anna
8.Grzybowski Jakub
9.Hajduk Alina
10.Jaskólska Anna
11.Jonda Karolina
12.Kuś Dominka
13.Kuśmierski Mateusz
14.Mierzejewski Konrad
15.Nomańska Magdalena
16.Osowski Michał
17.Ostrowska Agata
18.Owczarek Dariusz
19.Panek Natalia
20.Patała Magdalena
21.Polczyk Michał
22.Seńczuk Agnieszka
23.Smolarek Szymon
24.Sobaś Katarzyna
25.Sobaś Małgorzata
26.Szendzielorz Aneta
27.Szołucha Piotr
28.Tarach Tomasz
29.Tarski Marek
30.Waler Natalia
31.Wesołowska Daria
32.Wicher Elżbieta
33.Wieczorek Aleksandra
34.Witt Dagmara
35.Wojtaszek Michał
36.Wójcik Małgorzata
37.Zaremba Marcin

Klasa b 2002

Wychowawca: mgr Karolina Mamcarczyk

1.Baraniok Magdalena
2.Celak Marzena
3.Celary Małgorzata
4.Drath Joanna
5.Fila Anna
6.Głuch Katarzyna
7.Heflik Katarzyna
8.Heluszka Katarzyna
9.Jankiewicz Radosław
10.Kaczmarek Kamila
11.Kamińska Marzena
12.Kryściak Anna
13.Kucharski Mateusz
14.Kulawik Barbara
15.Łyp Łukasz
16.Maślanka Joanna
17.Mikosz Marta
18.Mróz Barbara
19.Musioł Joanna
20.Neuman Michał
21.Nowok Agata
22.Pajdak Jagoda
23.Pałka Izabela
24.Pawłowicz Łukasz
25.Piekarski Marcin
26.Posiełek Justyna
27.Rubin Anna
28.Sternak Agnieszka
29.Szydło Dominika
30.Szyja Anna
31.Świerc Katarzyna
32.Watoła Wojciech
33.Wełna Bartosz
34.Winiarz Ewelina
35.Wycisk Małgorzata

Klasa c 2002

Wychowawca: mgr Adam Świątek

1.Adamowicz Paweł
2.Biadacz Sylwia
3.Chudera Katarzyna
4.Ćwik Anna
5.Ćworo Adam
6.Kalaga Karolina
7.Kiedos Łukasz
8.Kołodziejczyk Marcin
9.Kostyło Tatiana
10.Krawczyk Kaja
11.Kumorek Anna
12.Kuziorowicz Agnieszka
13.Lubowicz Ariel
14.Mastej Andrzej
15.Mołczan Dagmara
16.Mościńska Aleksandra
17.Nocuń Agata
18.Nowak Katarzyna
19.Nowakowska Anna
20.Opielka Anna
21.Orłowska Agata
22.Osiadły Edyta
23.Pietrycha Sandra
24.Radoła Agata
25.Semikow Karolina
26.Skowronek Agata
27.Skowronek Adam
28.Sosnowska Agnieszka
29.Stajer Łukasz
30.Stawowska Magdalena
31.Stec Agata
32.Surma Anna
33.Tecl Martyna
34.Warcholik Anna
35.Zadrożna Dorota
36.Zymela Grażyna

Klasa d 2002

Wychowawca: mgr Joanna Furtak

1.Basiaga Anna
2.Bieleń Robert
3.Bocian Maciej
4.Borkowska Joanna
5.Buczyńska Iwona
6.Czernecka Grażyna
7.Gardian Dorota
8.Gaweł Marek
9.Grabowski Leszek
10.Gut Natalia
11.Januszek Łukasz
12.Kabzińska Anna
13.Kaliciak Agnieszka
14.Kowalska Małgorzata
15.Krawczyk Małgorzata
16.Lipka Bartłomiej
17.Matyasik Paweł
18.Miczka Dawid
19.Mrozek Joanna
20.Ogrodnik Dawid
21.Opieczonek Paweł
22.Paszek Michał
23.Petrymusz Romana
24.Robionek Szymon
25.Rokicka Małgorzata
26.Schmidt Justyna
27.Skrobol Izabela
28.Staroń Marta
29.Szymroszczyk Katarzyna
30.Tarko Katarzyna
31.Urbańczyk Katarzyna
32.Wawer Magdalena
33.Widzisz Sylwia
34.Woźniak Agnieszka
35.Wójcik Katarzyna
36.Żaczyńska Katarzyna
37.Żakiewicz Izabela

Klasa e 2002

Wychowawca: mgr Leszek Piwko

1.Barańska Barbara
2.Brągoszewska Ewa
3.Burzyk Julia
4.Dubanowicz Marzena
5.Gajkowska Karolina
6.Gaweł Bartosz
7.Gawenda Maria
8.Grombik Szymon
9.Grzęda Aleksandra
10.Idzik Aleksandra
11.Jabłońska Anna
12.Kałdonek Daniel
13.Kłak Katarzyna
14.Kołodziejczyk Agnieszka
15.Kowalik Ewelina
16.Król Marcin
17.Lubczyk Michał
18.Luboń Ewelina
19.Łasocha Anna
20.Łuczak Sabina
21.Małysko Anna
22.Matyjaszek Justyna
23.Plażyk Klaudia
24.Pośpiech Agnieszka
25.Rduch Małgorzata
26.Serkies Artur
27.Sindera Michał
28.Skrzypczyk Klaudia
29.Świder Monika
30.Undrul Agnieszka
31.Wielemborek Anna
32.Wójcik Magdalena
33.Wysocka Magdalena
34.Zaparty Ewelina
35.Ziemowska Sabina
36.Żarnowska Agnieszka

Klasa a 2003

Wychowawca: mgr Barbara Świątek

1.Andrzejewicz Małgorzata
2.Banaszak Tomasz
3.Bira Magdalena
4.Ciesielski Piotr
5.Dobkowski Jan
6.Domin Anna
7.Dub Anna
8.Głombik Izabela
9.Kłosek Katarzyna
10.Kołkowska Aneta
11.Kowalik Magdalena
12.Kozieł Łukasz
13.Krawiel Marek
14.Kurek Anna
15.Lalik Agata
16.Leszczyński Tomasz
17.Maciejowska Izabela
18.Makowski Rafał
19.Mamcarczyk Jakub
20.Mazur Kinga
21.Michulec Magdalena
22.Niedzielska Karolina
23.Pochciał Piotr
24.Słomka Magdalena
25.Sobieszek Aldona
26.Stiller Marta
27.Sznajder Justyna
28.Szwenk Adam
29.Ślęzak Agnieszka
30.Tórzewski Michał
31.Urbanek Agata
32.Wac Radosław
33.Wilk Dorota
34.Wolny Aleksandra
35.Wyciślik Agnieszka
36.Zielonka Łukasz

Klasa b 2003

Wychowawca: mgr Bożena Balcerak

1.Buchacz Agnieszka
2.Celary Tomasz
3.Czarnomska Anna
4.Flaczek Artur
5.Froń Michał
6.Gedyk Krzysztof
7.Goś Aleksandra
8.Gryzik Michał
9.Jakrzewski Wojciech
10.Jonas Wioletta
11.Knap Szymon
12.Koryciorz Michał
13.Kulik Zuzanna
14.Kuliszkiewicz Małgorzata
15.Kwilecki Przemysław
16.Michnik Anna
17.Miemiec Roksana
18.Nita Anna
19.Osysek Agnieszka
20.Płachetka Anna
21.Podkowik Sabina
22.Rulik Agnieszka
23.Sajdak Magdalena
24.Samsel Jagoda
25.Simon Grzegorz
26.Stabińska Katarzyna
27.Stochel Agata
28.Sudoł Ewa
29.Świgoń Michał
30.Tekieli Anna
31.Tyszkiewicz Michał
32.Wicher Magdalena
33.Wiercioch Beata
34.Zarzeczny Marta
35.Ziętarska Angelika

Klasa c 2003

Wychowawca: mgr Joanna Furtak

1.Barcichowska Anna
2.Bekus Anna
3.Białkowski Krzysztof
4.Błaszczak Ewelina
5.Bugajska Katarzyna
6.Ciurkot Agnieszka
7.Czajka Wojciech
8.Czech Natalia
9.Grodzicka Agata
10.Grojec Wojciech
11.Jabłońska Magdalena
12.Janiszewska Agata
13.Janko Izabela
14.Jarczyk Bartosz
15.Jurczyński Michał
16.Kaczyńska Kinga
17.Keyha Magdalena
18.Kilar Agnieszka
19.Kowhan Magdalena
20.Krawczyk Monika
21.Kuchta Małgorzata
22.Kurczyk Agata
23.Lach Martyna
24.Maryanek Dominika
25.Miroszczuk Alina
26.Paszek Marta
27.Pradela Alicja
28.Prodlik Magdalena
29.Przybyło Izabela
30.Radusiewicz Joanna
31.Robok Marta
32.Semenowicz Ewa
33.Szabelak Przemysław
34.Szczepaniak Iwona
35.Szołtys Magdalena
36.Żydek Norbert

Klasa d 2003

Wychowawca: mgr Iwona Surma

1.Brodzińska Agata
2.Czyż Katarzyna
3.Górski Radomir
4.Jankowski Jacek
5.Jasny Anna
6.Juziuk Magdalena
7.Kowalska Marta
8.Książek Iliana
9.Kubik Mateusz
10.Kuziomko Mirosława
11.Macina Katarzyna
12.Markowska Iwona
13.Mierczyk Anna
14.Miszka Robert
15.Nowak Barbara
16.Ormińska Magdalena
17.Piskozub Paweł
18.Promny Katarzyna
19.Prus Justyna
20.Radzioch Magdalena
21.Sajdok Lucyna
22.Spindel Jerzy
23.Stankiewicz Aleksandra
24.Stańczak Agnieszka
25.Szponar Ilona
26.Świtała Katarzyna
27.Tamaka Agata
28.Tutro Izabella
29.Wencel Grażyna
30.Wilczyński Michał
31.Wróblewski Michał
32.Zych Anna

Klasa e 2003

Wychowawca: mgr Henryk Kalla

1.Bidzińska Nadia
2.Burzyk Anna
3.Chmielewska Iwona
4.Froń Agnieszka
5.Hawro Marta
6.Kiedos Żaneta
7.Kitka Aleksandra
8.Kowalczyk Agnieszka
9.Kowalska Aleksandra
10.Kryściak Aleksandra
11.Książek Alicja
12.Kucharczyk Adam
13.Kucharska Agnieszka
14.Kuchta Magdalena
15.Maj Łukasz
16.Mukian Aurelia
17.Nowara Damian
18.Olszewska Anna
19.Orońska Katarzyna
20.Peseł Aleksandra
21.Peseł Jolanta
22.Preś Marta
23.Rajtor Michał
24.Stankiewicz Sylwester
25.Sułkowski Tomasz
26.Szot Kamil
27.Tunkel Izabela
28.Wielgus Maja
29.Winek Bogumiła
30.Wiśniewska Agnieszka
31.Włostowska Anna
32.Wyrwał Sylwia
33.Zakrzewska Agata

Klasa a 2004

Wychowawca: mgr

1.Charzewska Patrycja
2.Danecki Witold
3.Dobrzański Michał
4.Doleżyk Monika
5.Gajewski Lech
6.Gendosz Daria
7.Golda Magdalena
8.Gorczyńska Elżbieta
9.Kamiński Aleksander
10.Karczmarzyk Łukasz
11.Kitczak Agnieszka
12.Kmiecik Przemysław
13.Kotuła Anna
14.Machcińska Katarzyna
15.Małota Wojciech
16.Marek Nina
17.Mertyńczak Sandra
18.Michalski Tomasz
19.Mrozek Aleksandra
20.Nowakowska Monika
21.Ochmańczyk Kamil
22.Partyka Patrycja
23.Pasieczny Tomasz
24.Podsiadło Tomasz
25.Pyrk Łukasz
26.Rzepka Marta
27.Stawujak Krzysztof
28.Surowiec Agnieszka
29.Schulz Mateusz
30.Ślefarska Kamila
31.Trelewicz Michał
32.Turos Mirosław
33.Wojciechowski Igor
34.Wołoszyńska MagdaLENA
35.Wójcik Ewa
36.Ziemba Beata

Klasa b 2004

Wychowawca: mgr Kazimierz Martyn

1.Aleksy Justyna
2.Bany Joanna
3.Bańczyk Marzena
4.Batog Joanna
5.Bulińska Symeona
6.Ceklarz Anna
7.Dratkowski Michał
8.Dudka Agnieszka
9.Dyczka Mirosław
10.Dziub Magdalena
11.Fabian Patrycja
12.Gazdecka Marta
13.Gołba Agata
14.Jędruch Michał
15.Jędrysiak Sylwia
16.Kapała Małgorzata
17.Kocuj Wojciech
18.Krawczyk Beata
19.Kurzeja Karolina
20.Kutek Marcin
21.Marzec Patrycja
22.Osoba Michał
23.Podkówka Karolina
24.Przywara Anna
25.Rudnicka Katarzyna
26.Ruska Marta
27.Sekuła Małgorzata
28.Szaton Ewa
29.Świtała Urszula
30.Tarasiuk Anna
31.Wieczorek Natalia
32.Winiarz Katarzyna
33.Zołnierek Izabela

Klasa c 2004

Wychowawca: mgr Sylwia Bielski

1.Andruszkiewicz Eliza
2.Antoniszyn Agnieszka
3.Barański Michał
4.Bazan Agata
5.Białas Przemysław
6.Bidzińska Anna
7.Brzyska Anna
8.Bugielska Joanna
9.Cioch Katarzyna
10.Ciurkot Grzegorz
11.Durlak Łukasz
12.Głogowska Dorota
13.Gwózdek Aleksandra
14.Jajczyk Agata
15.Jopa Anna
16.Jung Anna
17.Kalla Anna
18.Konobrodzka Marta
19.Koperwas Sabina
20.Koprowska Daria
21.Majek Justyna
22.Nikolajczyk Danuta
23.Przybyłowski Przemysław
24.Przywara Paweł
25.Rusinek Piotr
26.Rybowska Katarzyna
27.Rząsa Kinga
28.Siemińska Magdalena
29.Stajer Beata
30.Sudoł Tomasz
31.Szatanek Justyna
32.Sznajder Michał
33.Węcławek Małgorzata
34.Wiśniewski Jakub
35.Wydmańska Katarzyna
36.Zapart Danuta

Klasa d 2004

Wychowawca: mgr Marcin Pośpiech

1.Adamowicz Katarzyna
2.Białas Alicja
3.Chrobok Karolina
4.Gumułka Kamil
5.Ilska Agnieszka
6.Iwicka Katarzyna
7.Jagoda Karol
8.Kania Malwina
9.Kawalec Marzena
10.Kostrzewa Magdalena
11.Kotas Joanna
12.Krawitowski Mariusz
13.Krzywonos Krzysztof
14.Kusiak Stanisław
15.Kwaśniak Anna
16.Marachowska Katarzyna
17.Marzec Marta
18.Mazur Agnieszka
19.Miodek Agata
20.Nowakowska Karolina
21.Pankiewicz Marta
22.Pietruszka Mateusz
23.Podzimska Dagmara
24.Przybytek Justyna
25.Pyka Patrycja
26.Rother Magdalena
27.Sadło Monika
28.Siwy Agnieszka
29.Stępień Edyta
30.Tometczak Aneta
31.Truchan Natalia
32.Urban Tadeusz
33.Waltrowska Agnieszka
34.Zalaska Michalina
35.Zabiegała Agnieszka

Klasa e 2004

Wychowawca: mgr Piotr Barański

1.Będkowska Karolina
2.Chmielewska Agnieszka
3.Dobkiewicz Ewa
4.Engel Katarzyna
5.Groblewska Katarzyna
6.Grula Justyna
7.Hirsch Wojciech
8.Januszek Piotr
9.Jasińska Agata
10.Kaleta Paweł
11.Kałużny Dawid
12.Kania Szymon
13.Klimaj Przemysław
14.Koszowski Grzegorz
15.Kramarz Katarzyna
16.Krawiel Martyna
17.Labus Paweł
18.Latawiec Jagoda
19.Łapińska Anna
20.Miczka Anna
21.Mucha Justyna
22.Pokorska Iwona
23.Przybyła Iwona
24.Rejtarowska Patrycja
25.Stróżycka Agnieszka
26.Surjak Agata
27.Szałek Małgorzata
28.Taciak Marta
29.Tyczyńska Ewa
30.Urbański Piotr
31.Wandachowicz Agata
32.Wójcicka Agata

Klasa a 2005

Wychowawca: mgr Marcin Pośpiech

1.Adamkiewicz Grzegorz
2.Bród Magdalena
3.Chodor Aleksandra
4.Denk Bolesław
5.Dudek Przemysław
6.Faflok Marek
7.Foremski Paweł
8.Gąsiorka Alicja
9.Gierczyk Marta
10.Gromadzka Ewa
11.Hanus Ilona
12.Kaczmarzyk Paweł
13.Karch Grzegorz
14.Knop Kinga
15.Koj Anna
16.Koj Jacek
17.Kukielczak Anna
18.Lorek Joanna
19.Malok Szymon
20.Obstoj Marzena
21.Pawluś Mirosław
22.Pietrucha Marta
23.Płaczek Ewelina
24.Róż Alan
25.Sajdak Sławomir
26.Samulska Alicja
27.Sikorska Patrycja
28.Smolarek Eliza
29.Szołucha Grzegorz
30.Woźniak Denis

Klasa b 2005

Wychowawca: mgr Ewa Klimek

1.Bojanowski Tomasz
2.Boniecka Anna
3.Bystrzycki Dominik
4.Ceralewska Katarzyna
5.Choroszewski Sławomir
6.Dors Sonia
7.Gabor Marta
8.Graffstein Michał
9.Kawencka Magdalena
10.Królik Dominika
11.Laskowska Aleksandra
12.Lebek Justyna
13.Lipińska Sylwia
14.Maj Mariusz
15.Mazur Karolina
16.Michalak Katarzyna
17.Michalska Malwina
18.Molik Justyna
19.Najbar Beata
20.Pasternak Anna
21.Plawgo Karol
22.Potera Ewa
23.Skiba Agnieszka
24.Spintzyk Łukasz
25.Spintzyk Andrzej
26.Starzyk Dominika
27.Stodolny Dominik
28.Urbańczyk Anna
29.Wieczorek Magdalena
30.Wiśniewska Natalia
31.Włodarczak Martyna

Klasa c 2005

Wychowawca: mgr Weronika Kaluba - Dytkowska

1.Basista Natalia
2.Bielawska Ilona
3.Cempulik Iwona
4.Świkała Alicja
5.Dwornikowski Bartosz
6.Gąsiorowska Milena
7.Giglok Marta
8.Gostkowska Anna
9.Grochala Anna
10.Guzdek Marta
11.Jaksik Alicja
12.Jamrozik Mateusz
13.Jantos Tomasz
14.Klepek Joanna
15.Król Artur
16.Kudliński Grzegorz
17.Lach Maciej
18.Linek Justyna
19.Ławrentjew Sylwia
20.Majowska Aneta
21.Misiaszek Michał
22.Mrozek Witold
23.Niedbalski Marek
24.Nieśpielak Magdalena
25.Paruzel Natalia
26.Rabsztyn Karolina
27.Rusnak Krzysztof
28.Sarna Joanna
29.Sosinowska Anna
30.Talowski Adrian
31.Trojanek Katarzyna
32.Ulewicz Natalia
33.Widera Magdalena
34.Wilkus Dawid
35.Wosz Alicja
36.Wszołek Michał

Klasa d 2005

Wychowawca: mgr Karolina Mamcarczyk

1.Brzozowiec Natalia
2.Czyżak Magdalena
3.Dziadek Wojciech
4.Janiszewska Dorota
5.Kaczmarek Agnieszka
6.Kaczyński Łukasz
7.Klacek Aleksandra
8.Kliś Filip
9.Kobos Mateusz
10.Łuczak Asenata
11.Malesza Mateusz
12.Maroń Patrycja
13.Masztalska Agnieszka
14.Mazur Radosław
15.Mazurek Dariusz
16.Michlowicz Iwona
17.Myszor Michał
18.Ochman Agata
19.Orłowski Maciej
20.Patynko Magdalena
21.Przybyło Anna
22.Rojewska Karolina
23.Rusecka Marta
24.Sagan Krzysztof
25.Skowron Aleksandra
26.Snopkiewicz Magdalena
27.Spindel Iwona
28.Sroka Justyna
29.Wieczorek Ewelina
30.Woźnik Jan
31.Zamykal Martyna

Klasa e 2005

Wychowawca: mgr Ewa Szpara

1.Bartusek Paweł
2.Bobulski Błażej
3.Cebula Paweł
4.Czekaj Piotr
5.Franczak Adrianna
6.Gajdzik Iwona
7.Gawenda Agnieszka
8.Glasner Leszek
9.Głąbik Tatiana
10.Gwarda Paweł
11.Klama Michał
12.Klyta Rafał
13.Kostrzewski Wojciech
14.Kozłowski Damian
15.Kwiatek Katarzyna
16.Langer Marcin
17.Leśniewska Małgorzata
18.Leśnikowski Rafał
19.Lirek Joanna
20.Łazarczyk Małgorzata
21.Mezglewski Daniel
22.Migała Anna
23.Michalik Anna
24.Michalski Łukasz
25.Noga Magdalena
26.Pawełczyk Alicja
27.Podsiadlik Przemysław
28.Siarkowska Joanna
29.Suszczewicz Szymon
30.Szałęga Aron
31.Wąś Beata
32.Wróbel Agnieszka
33.Żak Daniel

Klasa a 2006

Wychowawca: mgr Bożena Balcerak

1.Adamczyk Piotr
2.Augustynik Agata
3.Bazan Konrad
4.Dabkus Paweł
5.Dudek Alicja
6.Fąfara Ewa
7.Frączyńska Anna
8.Froń Grzegorz
9.Furtak Barbara
10.Gielmuda Ewa
11.Głogowska Anna
12.Górecka Michalina
13.Górski Tomasz
14.Grzelka Kamil
15.Jurczyńska Milena
16.Kania Katarzyna
17.Krupińska Aleksandra
18.Kwiatkowska Daria
19.Makosz Dariusz
20.Michura Karolina
21.Misiewicz Michał
22.Mrugała Michał
23.Niżnik Łukasz
24.Nowakowski Piotr
25.Ogiermann Sandra
26.Pawlaczyk Justyna
27.Pawlyta Marcin
28.Penszor Katarzyna
29.Potempa Magdalena
30.Poźniak Marta
31.Pyrka Piotr
32.Słomka Tomasz
33.Sobczyk Kinga
34.Steuer Marcin
35.Stokłos Grzegorz
36.Tamaka Patrycja
37.Twardokęs Aleksandra
38.Urbańczyk Maria

Klasa b 2006

Wychowawca: mgr Katarzyna Swęda

1.Andrzejczak Wojciech
2.Baran Katarzyna
3.Bartoszek Bartłomiej
4.Bazan Marcin
5.Bielińska Magdalena
6.Bilek Adam
7.Błaszkiewicz Magdalena
8.Bubalik Karolina
9.Buczma Natalia
10.Cieśla Edyta
11.Colik Hanna
12.Grądziel Alicja
13.Jureczek Paweł
14.Kałużna Katarzyna
15.Konowol Daniel
16.Kozibąk Tomasz
17.Krzykowski Seweryn
18.Kwiatek Dawid
19.Mendakiewicz Maria
20.Mikołajczyk Julia
21.Mogą Katarzyna
22.Ochman Dagmara
23.Otrząsek Marta
24.Owczarek Sandra
25.Patoń Joanna
26.Pawełczyk Ewa
27.Petela Barbara
28.Samulski Artur
29.Sikora Mariola
30.Slodczyk Kamila
31.Staszczak Wojciech
32.Szczeklik Anna
33.Szulc Małgorzata
34.Twardoch Dorota
35.Witczak Elżbieta
36.Witek Grzegorz
37.Woźniak Kamil
38.Zięba Katarzyna

Klasa c 2006

Wychowawca: mgr Hanna Wowra - Malcher

1.Baran Michalina
2.Białas Anna
3.Boja Magdalena
4.Dróżdż Łukasz
5.Dyrasiewicz Magdalena
6.Dziadkiewicz Przemysław
7.Grudzień Daria
8.Grzegorek Marta
9.Kabziński Kamil
10.Kaczmarek Bartosz
11.Kołodziej Justyna
12.Koniarek Tomasz
13.Kozakowski Łukasz
14.Krzykała Patrycja
15.Kurczyna Katarzyna
16.Lesiczka Tomasz
17.Ławrentjew Adrian
18.Martula Katarzyna
19.Morawiec Michał
20.Pelc Martyna
21.Peterek Anna
22.Respondek Malwina
23.Rojek Dominika
24.Smelcerz Katarzyna
25.Smorawska Daria
26.Stadnik Sławomir
27.Surowiec Anna
28.Szkółka Małgorzata
29.Szlomska Maria
30.Tarczyńska Natalia
31.Wajsprych Jarosław
32.Wasilewska Patrycja
33.Watras Marcin
34.Wierdak Agata
35.Winnik Beata
36.Zabielski Marcel
37.Zaczyńska Angelika
38.Żłobińska Agnieszka

Klasa d 2006

Wychowawca: mgr Henryk Kalla

1.Bryła Agnieszka
2.Chromy Michał
3.Dyczka Joanna
4.Fornal Kamil
5.Galińska Kaja
6.Gawenda Anna
7.Grochowina Elżbieta
8.Kalińska Aleksandra
9.Kępa Paweł
10.Krasowska Anna
11.Krauzy Sandra
12.Krupiński Arkadiusz
13.Krzak Anna
14.Lesik Joanna
15.Librowska Katarzyna
16.Łobodziec Magdalena
17.Michalik Karolina
18.Michalik Natalia
19.Molska Weronika
20.Mróz Marzena
21.Pawełka Karolina
22.Perlak Roman
23.Pytlik Maria
24.Radzikowski Adam
25.Seredyka Aleksandra
26.Skowron Krzysztof
27.Szmid Barbara
28.Szuta Aleksandra
29.Święs Ewelina
30.Ulfig Aneta
31.Wilk Sonia
32.Wojtasik Karolina
33.Zając Malwina
34.Zielińska Daria
35.Zielińska Ewa

Klasa e 2006

Wychowawca: mgr Weneta Ferdyn

1.Bartniczak Kinga
2.Brańka Agnieszka
3.Bugajczyk Piotr
4.Ciurkot Katarzyna
5.Dogiel Roman
6.Dryja Małgorzata
7.Filip Arkadiusz
8.Gałęziowska Elżbieta
9.Garczyk Artur
10.Gogola Marta
11.Janicki Michał
12.Janusz Wojciech
13.Kaczmarek Tomasz
14.Kalbarczyk Ewa
15.Kiełbusiewicz Michał
16.Krawczyk Karolina
17.Kroplewska Anna
18.Lew Maciej
19.Marciniak Grzegorz
20.Miller Małgorzata
21.Mucha Klaudia
22.Nowak Katarzyna
23.Oliwa Tomasz
24.Panasiuk Magdalena
25.Polaszek Maciej
26.Rogozińska Dominika
27.Saługa Przemysław
28.Sąkol Krzysztof
29.Słota Agata
30.Sojkowski Kajetan
31.Soszyńska Ewa
32.Stypucińska Agnieszka
33.Szyłak Sandra
34.Wieczorek Maria
35.Wygasz Marta
36.Ziemiański Dawid
37.Zimoch Katarzyna
38.Zygmunt Natalia

Klasa a 2007

Wychowawca: mgr Marcin Pośpiech

1.Białek Radosław
2.Bogacz Karolina
3.Brewko Maciej
4.Budka Marta
5.Chudyka Justyna
6.Ciołek Anna
7.Czarnowska Anna
8.Dwornikowska Barbara
9.Ficek Sandra
10.Filipczyk Maciej
11.Franielczyk Barbara
12.Gajek Katarzyna
13.Gasek Maciej
14.Gazy Michał
15.Jantos Iwona
16.Jendroszek Agnieszka
17.Jopa Katarzyna
18.Kaczmarczyk Artur
19.Krawczyk Maciej
20.Lorenc Dorota
21.Łazowski Maciej
22.Machulewska Ewelina
23.Moch Joanna
24.Pawlik Michał
25.Pietrzyk Agnieszka
26.Pietyra Bartosz
27.Porwit Tomasz
28.Przybyła Dominika
29.Rajfur Bartłomiej
30.Samonczuk Gniewomir
31.Stodolny Łukasz
32.Śnigurski Paweł
33.Walczyszyn Monika
34.Wojtczyk Dorota
35.Wójcik Sabina

Klasa b 2007

Wychowawca: mgr Weronika Kaluba-Dytkowska

1.Badura Julia
2.Bochniewicz Katarzyna
3.Bukała Rafał
4.Bury Martyna
5.Ceklarz Aneta
6.Ćwikła Michał
7.Domagała Aneta
8.Dziugieł Katarzyna
9.Flak Bożena
10.Gałach Tomasz
11.Gaweł Magdalena
12.Grabowska Żaklina
13.Hajda Aneta
14.Heide Mateusz
15.Jaworska Katarzyna
16.Kalyta Grzegorz
17.Kałużny Artur
18.Kędziora Dagmara
19.Kińczyk Filip
20.Kulik Karolina
21.Kwilecki Jarosław
22.Lukoszek Monika
23.Marek Maciej
24.Michalski Tomasz
25.Otrząsek Alicja
26.Permus Katarzyna
27.Radlicz Karolina
28.Roman Magdalena
29.Rzepa Beata
30.Sajda Agnieszka
31.Sitek Sandra
32.Sroka Igor
33.Szendzielorz Sandra
34.Trojan Karmena
35.Wątrobski Łukasz
36.Wolf Łukasz
37.Wróbel Piotr

Klasa c 2007

Wychowawca: mgr Barbara Świątek

1.Bamberski Tomasz
2.Baron Anna
3.Bednarek Aleksandra
4.Czaja Martyna
5.Drewniok Anna
6.Fiec Maksymilian
7.Franik Grzegorz
8.Gawin Marta
9.Jabłońska Joanna
10.Jurkiewicz Patrycja
11.Karcz Mateusz
12.Kąkol Marta
13.Krężel Marcin
14.Majewska Katarzyna
15.Matejczyk Kamila
16.Michalska Katarzyna
17.Mirowski Łukasz
18.Miś Dominik
19.Mróz Szymon
20.Nowosielski Bartosz
21.Pala Mirela
22.Pierzgalska Katarzyna
23.Przybylski Paweł
24.Polczyk Magdalena
25.Rogoziński Paweł
26.Róg Dominika
27.Skolik Rafał
28.Stelmaszek Mateusz
29.Swoboda Michał
30.Turowski Kamil
31.Wężyk Jaromir
32.Wierzbicka Agnieszka
33.Więdłocha Anna
34.Wojtunik Iwona
35.Zaręba Anna

Klasa d 2007

Wychowawca: mgr Leszek Piwko

1.Berger Anna
2.Berhausen Beata
3.Bryjak Anna
4.Cempel Rafał
5.Czyż Karolina
6.Dudek Patrycja
7.Filip Marta
8.Fleszar Magdalena
9.Gałązka Małgorzata
10.Gołąbowski Michał
11.Gryzik Magdalena
12.Hantke Krzysztof
13.Herbut Anna
14.Hofses Olaf
15.Jabłoński Tomasz
16.Jańczuk Martyna
17.Konieczna Natalia
18.Książek Karolina
19.Lisicki Dawid
20.Łazowska Adrianna
21.Majewska Katarzyna
22.Maroń Dagmara
23.Mazurkiewicz Błażej
24.Noga Karolina
25.Ochman Anna
26.Piechowski Rafał
27.Pietrusik Agnieszka
28.Rurańska Justyna
29.Smaga Katarzyna
30.Spyra Edyta
31.Szabelak Dagmara
32.Szymańczyk Michał
33.Targosz Joanna
34.Trocikowska Daria

Klasa e 2007

Wychowawca: mgr Joanna Furtak

1.Baldowski Łukasz
2.Blewąski Konrad
3.Borkowska Barbara
4.Dąbrowski Sylwester
5.Dworaczek Piotr
6.Fajer Artur
7.Giermuda Izabela
8.Gilmajster Sonia
9.Giołbas Agnieszka
10.Gola Małgorzata
11.Golus Artur
12.Górecki Tomasz
13.Jasek Aleksandra
14.Kleiman Natalia
15.Koszyk Michał
16.Kubina Dagmara
17.Ludwig Dawid
18.Łebek Adam
19.Łukaszewicz Joanna
20.Matuszczyk Damian
21.Niewiadomski Łukasz
22.Panek Karolina
23.Połubariewa Halina
24.Sienkowiec Ilona
25.Stach Żaneta
26.Stasiowska Marta
27.Szyjka Aleksandra
28.Trzęsioch Katarzyna
29.Umińska Anna
30.Wieczorek Aneta
31.Zawada Maksymilian

Klasa a 2008

Wychowawca: mgr Karolina Mamcarczyk

1.Bieńkowska Sylwia
2.Brewko Agnieszka
3.Ciecieręga Andrzej
4.Cyroń Katarzyna
5.Dramska Katarzyna
6.Feliks Magdalena
7.Furman Łukasz
8.Garus Anna
9.Glasner Aleksandra
10.Glinka Magda
11.Gwóźdź Magdalena
12.Jurczyńska Agata
13.Kluczyński Marek
14.Konieczna Katarzyna
15.Kowalewska Wanda
16.Krawczyk Martyna
17.Kutyniok Klaudia
18.Łakota Anna
19.Machura Agnieszka
20.Maciejewska Angelika
21.Pawlas Sandra
22.Piotrkowska Magdalena
23.Płonka Krzysztof
24.Puchalska Beata
25.Rasz Grzegorz
26.Romaldowska Paulina
27.Róża Dominika
28.Słania Adam
29.Sobiesiak Magdalena
30.Strachanowska Anna
31.Szczepański Tomasz
32.Wawrzak Aneta
33.Winszczyk Sławomir
34.Włostowski Tomasz
35.Wyleżałek Izabela

Klasa b 2008

Wychowawca: mgr Ewa Szpara

1.Błaszczyk Artur
2.Broda Alicja
3.Bryła Katarzyna
4.Buda Anna
5.Chromy Agnieszka
6.Cygan Aleksandra
7.Czaja Krzysztof
8.Garyga Tomasz
9.Grabowska Anita
10.Jankowski Jakub
11.Kojder Agnieszka
12.Kozieł Aleksandra
13.Kozłowska Agnieszka
14.Kucharski Łukasz
15.Kwiatkowska Agata
16.Machoń Katarzyna
17.Mazurek Anita
18.Postrach Natalia
19.Przybylski Artur
20.Razik Katarzyna
21.Rębielak Bartosz
22.Salamon Klaudia
23.Skrzyniarz Agnieszka
24.Skrzyńska Karolina
25.Soborska Patrycja
26.Strzebinczyk Łukasz
27.Szczepanik Tina
28.Szumowska Magdalena
29.Twarkowski Filip
30.Wacławczyk Natalia
31.Widera Julia
32.Wota Marzena
33.Zajęcka Michalina

Klasa c 2008

Wychowawca: mgr Sylwia Bielski

1.Adamczyk Paweł
2.Adamska Joanna
3.Anklewicz Ewa
4.Binko Katarzyna
5.Czaja Monika
6.Czech Monika
7.Dobies Anna
8.Dratkowska Maria
9.Dudziński Mateusz
10.Grębowska Magdalena
11.Habraszka Izabela
12.Horzela Bożena
13.Kuzaj Marcin
14.Liczberski Adam
15.Lis Sylwia
16.Malisz Agata
17.Maścibrzuch Marcin
18.Milewska Alicja
19.Niezabitowska Magdalena
20.Ogiołda Aleksandra
21.Olbrich Aleksandra
22.Olszewska Daria
23.Ostafin Tomasz
24.Papaja Natalia
25.Pisula Daniel
26.Plackowiak Damian
27.Skalski Piotr
28.Skrętkowicz Karolina
29.Skurczyński Maciej
30.Soclonska Karolina
31.Szpindor Marta
32.Świerczek Aleksandra
33.Walczyk Sandino
34.Wcisło Katarzyna

Klasa d 2008

Wychowawca: mgr Ewa Klimek

1.Antosiewicz Anna
2.Cabaj Joanna
3.Cholewa Beata
4.Cichoń Sonia
5.Cisek Debora
6.Ekiert Magdalena
7.Figura Magdalena
8.Filipczyk Rafał
9.Grabiec Tomasz
10.Gwóźdź Piotr
11.Jeszka Bartosz
12.Karmański Szymon
13.Kłaczyński Sebastian
14.Kobylański Dawid
15.Kołaski Jakub
16.Materne Krzysztof
17.Pigoński Michał
18.Piszczik Agnieszka
19.Pluskota Piotr
20.Powrosło Krzysztof
21.Pudlik Bartłomiej
22.Raczkiewicz Jakub
23.Ratajczak Agnieszka
24.Siwczyk Robert
25.Skoczylas Adam
26.Socha Mateusz
27.Stepaniak Karolina
28.Szukała Michał
29.Tomza Agnieszka
30.Więdłocha Piotr
31.Wozińska Monika
32.Wbrniak Anna
33.Ziętek Joanna
34.Żur Monika

Klasa e 2008

Wychowawca: mgr Judyta Szcząchor

1.Borowiec Marta
2.Burzyński Wojciech
3.Dabkus Wojciech
4.Danecka Barbara
5.Dudzik Sławomir
6.Dukland Natalia
7.Furtak Katarzyna
8.Galik Robert
9.Gazda Natalia
10.Gołąb Sandra
11.Hora Anna
12.Hyliński Łukasz
13.Jeszka Łukasz
14.Kania Paulina
15.Karnus Michał
16.Kielka Szymon
17.Kleiman Teresa
18.Kulczycka Anna
19.Kupczyk Edyta
20.Kuzia Michał
21.Leśniewski Krzysztof
22.Madeja Justyna
23.Mrugala Magdalena
24.Nowoczek Piotr
25.Pęcherz Magdalena
26.Pindel Kamil
27.Rogozińska Anna
28.Rudzka Karolina
29.Seidel Bożena
30.Słowik Roger
31.Smentek Martyna
32.Stachyra Anna
33.Tomczyk Ewa
34.Usarek Karina
35.Zasada Ewa

Klasa a 2009

Wychowawca: mgr Weneta Ferdyn

1.Brząkała Piotr
2.Czapla Kamila
3.Data Bartosz
4.Engel Mateusz
5.Furgacz Małgorzata
6.Gandziarowska Karolina
7.Garbaciak Bartłomiej
8.Gmuzdek Wojciech
9.Janta Aneta
10.Kania Magdalena
11.Kołaczek Małgorzata
12.Kosik Edyta
13.Kościelny Kamila
14.Kotuła Edyta
15.Kulon Mariola
16.Kusiak Katarzyna
17.Lewandowska Karolina
18.Marzec Monika
19.Masztalski Artur
20.Mol Martyna
21.Piekarski Marcin
22.Roman Krzysztof
23.Siwy Anna
24.Stołecki Łukasz
25.Szepiszczak Paweł
26.Tomasik Wojciech
27.Tuszyńska Katarzyna
28.Więdłocha Tomasz
29.Zaborny Dawid
30.Zimny Sinita
31.Zorychta Mateusz

Klasa b 2009

Wychowawca: mgr Katarzyna Swęda

1.Banasiak Aneta
2.Bryła Jakub
3.Burian Agnieszka
4.Charchuła Piotr
5.Czajkowska Justyna
6.Czyż Sara
7.Farys Sylwia
8.Frydrych Dorota
9.Kamińska Milena
10.Kopacz Tomasz
11.Kośmider Angelika
12.Król Aleksandra
13.Kurek Agnieszka
14.Larek Ewa
15.Lukaszczyk Oliwia
16.Maciejewski Piotr
17.Malinowska Katarzyna
18.Mularczyk Mateusz
19.Nowak Magdalena
20.Pańczyk Elżbieta
21.Plackowiak Marta
22.Secemska Barbara
23.Strachanowska Karolina
24.Ślęzak Aleksandra
25.Tyczka Katarzyna
26.Watkowska Karolina
27.Wawrzoszek Aleksandra
28.Wieczyńska Beata
29.Wrońska Justyna
30.Wymysłowska Kamila
31.Zendla Sylwia
32.Zock Anna
33.Żak Marta

Klasa c 2009

Wychowawca: mgr Hanna Wowra

1.Borek Monika
2.Buchta Aleksandra
3.Fornalak Daniela
4.Franiel Michał
5.Gendosz Natalia
6.Jachym Marta
7.Janikowska Zofia
8.Jędrzejewsa Justyna
9.Kiwior Kornelia
10.Kowalska Magdalena
11.Krzyk Sandra
12.Krzyżanowska Malwina
13.Laska Aneta
14.Ligęza Agnieszka
15.Łuczyńska Katarzyna
16.Mach Martyna
17.Markwica Agnieszka
18.Mika Michalina
19.Molik Monika
20.Napiórkowski Tomasz
21.Opieła Karolina
22.Ponikiewski Michał
23.Stępień Adrianna
24.Szczepański Bartosz
25.Szerment Marta
26.Szewczyk Agnieszka
27.Szlichta Katarzyna
28.Szwajdo Anna
29.Tomczyk Piotr
30.Trembaczowski Bartłomiej
31.Urban Jan
32.Walessa Mateusz
33.Wesołowski Grzegorz
34.Wymysło Marek
35.Zarzeczańska Aleksandra

Klasa d 2009

Wychowawca: mgr Bożena Balcerak

1.Bartoszek Agnieszka
2.Biela Anna
3.Brodzińska Paulina
4.Brol Efrem
5.Cichowska Justyna
6.Dubiel Marta
7.Dyguś Kamil
8.Hofman Joanna
9.Jarosz Daria
10.Kańka Agnieszka
11.Kłosek Agnieszka
12.Koj Paulina
13.Kozicki Jakub
14.Krawiec Justyna
15.Lew Katarzyna
16.Matejczyk Magdalena
17.Mezglewska Anna
18.Mucha Aleksandra
19.Mytyk Agnieszka
20.Parys Patrycja
21.Pawełek Katarzyna
22.Pikulski Daniel
23.Poloczek Alicja
24.Pusiak Justyna
25.Rabsztyn Justyna
26.Ritszel Wojciech
27.Smolarz Marzena
28.Stawska Annamaria
29.Stebnicki Tomasz
30.Szewczyk Barbara
31.Wiech Agata
32.Wójtowicz Agnieszka
33.Wszołek Magdalena
34.Zawadzki Krzysztof

Klasa e 2009

Wychowawca: mgr Henryk Kalla

1.Badurowicz Marta
2.Gajdzik Roman
3.Jonczyk Paweł
4.Kamiński Mikołaj
5.Kejdrowski Krzysztof
6.Kmiecik Piotr
7.Kokosza Karolina
8.Kowal Małgorzata
9.Kozłowicz Marta
10.Kulawik Karolina
11.Kwiatkowski Jan
12.Mendrak Magdalena
13.Michalska Alicja
14.Mikołajczyk Klaudia
15.Olchawa Cezary
16.Porada Wojciech
17.Potępa Kamil
18.Składan Michał
19.Skrzydelska Aleksandra
20.Skwarek Agnieszka
21.Smola Katarzyna
22.Sobociński Mateusz
23.Stępień Aleksandra
24.Surowiec Mateusz
25.Szczepanek Magdalena
26.Szczerba Anna
27.Tazbir Marta
28.Urbanek Mirela
29.Walęcka Alicja
30.Zając Łukasz
31.Zapiór Wojciech
32.Zdebel Kajetan

Klasa a 2010

Wychowawca: mgr Joanna Jaksik

1.Biedrowska Adriana
2.Chromy Anna
3.Czupryńska Aleksandra
4.Fiec Magdalena
5.Janota Maria
6.Jasińska Martyna
7.Kaczmarczyk Monika
8.Karkoszka Magdalena
9.Konarska Anna
10.Kotas Anna
11.Krybus Klaudia
12.Krysztopolski Marcin
13.Kwiecińska Alicja
14.Łebek Monika
15.Macioszyk Nina
16.Majcher Anita
17.Miara Maciej
18.Molski Łukasz
19.Morawiec Magdalena
20.Niewolański Jerzy
21.Piórkowski Mateusz
22.Pyrk Katarzyna
23.Rajfur Łukasz
24.Roykiewicz Agnieszka
25.Rylski Tomasz
26.Skoczylas Joanna
27.Studziński Przemysław
28.Szuber Karolina
29.Świętochowska Małgorzata
30.Troska Dominika
31.Wygl±dacz Krzysztof
32.Żurke Łukasz
33.Żyko Angelika

Klasa b 2010

Wychowawca: mgr Marcin Popiech

1.Banka Magdalena
2.Błędowski Michał
3.Drzewiecki Tomasz
4.Fesser Dominika
5.Gajda Marcin
6.Gocha Aleksandra
7.Kałuża Tomasz
8.Kenska Sylwia
9.Kogut Joanna
10.Kozioł Magdalena
11.Kryjewska Magdalena
12.Kucharska Magdalena
13.Laska Monika
14.Ledwig Mateusz
15.Lesz Sebastian
16.Małota Patrycja
17.Marklowski Dawid
18.Moritz Denis
19.Muszyńska Joanna
20.Nosek Mateusz
21.Nowak Aleksandra
22.Osadnik Marta
23.Poniży Barbara
24.Rzepka Zuzanna
25.Samol Angelika
26.Stecuła Kinga
27.Surowiec Kinga
28.Szymańska Dominika
29.Targosz Bożena
30.Włodarczyk Łukasz
31.Woźnik Lidia

Klasa c 2010

Wychowawca: mgr Aleksandra Wnuk

1.Andrzejkowicz Piotr
2.Badowski Wojciech
3.Baec Łukasz
4.Baic Błażej
5.Barański Błażej
6.Bendkowska Daria
7.Biskup Jolanta
8.Cyrbus Aleksandra
9.Drużdż Monika
10.Filipczyk Agnieszka
11.Flakus Martyna
12.Furtak Jakub
13.Głogowska Marta
14.Golec Elżbieta
15.Gregoriew Jan
16.Hilmer Marcin
17.Ilnicki Andrzej
18.Kacperek Małgorzata
19.Kaczmarczyk Anna
20.Kozłowska Katarzyna
21.Króliczek Paweł
22.Kruk Agnieszka
23.Matula Magdalena
24.Mazurak Daria
25.Mazurek Agata
26.Muszalik Małgorzata
27.Redkiewicz Marta
28.Rudnicki Dawid
29.Sarnowski Rafał
30.Siwy Agnieszka
31.¦lęzak Aleksandra
32.Waluda Monika
33.Zabłotna Paula

Klasa d 2010

Wychowawca: mgr Alina Klisiewicz-Żaba

1.Bereska Wioletta
2.Drapa Katarzyna
3.Grzybek Adam
4.Hac Olaf
5.Kamińska Marzena
6.Karbowski Krzysztof
7.Klietz Kinga
8.Klimczok Wojciech
9.Klose Łukasz
10.Lihs Karolina
11.Lis Beata
12.Makówka Angelika
13.Marciszewski Adam
14.Niedziela Dorota
15.Nowacka Martyna
16.Osoba Adam
17.Panek Mateusz
18.Pęśkiewicz Bartosz
19.Plackowiak Jakub
20.Potempa Agnieszka
21.Serwa Magda
22.Sosna Małgorzata
23.Staszak Dina
24.Szmalec Tomasz
25.Szymański Konrad
26.Tarnowska Magdalena
27.Tomanek Łukasz
28.Węglowska Alicja
29.Winkler Anna
30.Zawadzki Łukasz
31.Zwanziger Weronika
32.Żegnałek Karolina

Klasa e 2010

Wychowawca: mgr Marta Zborowicka

1.Adamiec Grzegorz
2.Adamiec Radosław
3.Beczek Karolina
4.Dikta Magdalena
5.Domin Maja
6.Grocholl Patrycja
7.Kaczmarek Małgorzata
8.Konieczna Oliwia
9.Kopaczko Dominika
10.Korbella Dawid
11.Kocielna Karolina
12.Kocielny Dawid
13.Kocień Magdalena
14.Lebek Radosław
15.Oleksy Magdalena
16.Papiernik Tomasz
17.Pobidyńska Martyna
18.Polak Martyna
19.Przymus Joanna
20.Pyrka Ewa
21.Reichert Natalia
22.Safader Damian
23.Siatkowska Iwona
24.Skut Adrian
25.Słania Wojciech
26.Sobieraj Agnieszka
27.Soczówka Paweł
28.Sokolowski Michał
29.Sowa Karolina
30.Szopa Dagmara
31.Szydło Sebastian
32.Tobiasz Paulina
33.Włodarczyk Kamil
34.Wojtas Michał

Klasa a 2011

Wychowawca: mgr Ewa Szpara

1.Aziewicz Dominik
2.Biela Barbara
3.Bogdała Marek
4.Chrzan Miłosz
5.Dera Sabina
6.Dyduch Martyna
7.Gawenda Iwona
8.Grudzińska Maja
9.Grzywnowicz Sebastian
10.Gut Agata
11.Hyla Mateusz
12.Karwat Magdalena
13.Klimza Magdalena
14.Łęski Tymoteusz
15.Łukasiewicz Renata
16.Malec Magdalena
17.Maryńczuk Tomasz
18.Niezgoda Monika
19.Ratyj Łukasz
20.Podsiadlik Tomasz
21.Senkała Joanna
22.Sylwestrzak Jakub
23.Tkocz Tymoteusz
24.Tyczka Karolina
25.Werner Dominika
26.Wiak Bartłomiej
27.Wiśniewska Dominika
28.Wnuk Zuzanna
29.Wojtkowiak Jakub
30.Zębik Anna
31.Zysiak Anna

Klasa b 2011

Wychowawca: mgr Leszek Piwko

1.Bargielska Alicja
2.Bazan Katarzyna
3.Chraniuk Michał
4.Czekała Irmina
5.Duda Piotr
6.Gajdzik Marta
7.Garbaciak Marta
8.Hanus Agnieszka
9.Helt Mateusz
10.Jacalska Angelika
11.Kalińska Agnieszka
12.Klimkowska Dagmara
13.Kopacz Szymon
14.Kosiński Piotr
15.Kowol Tomasz
16.Krawczyk Izabella
17.Maciaszek Aleksandra
18.Niziołek Nikola
19.Pośpiech Angelika
20.Skibiński Damian
21.Staniszewska Barbara
22.Stec Alicja
23.Szczepańska Magdalena
24.Tarnowska Dominika
25.Tomaszczak Dominik
26.Trocha Weronika
27.Wawrzoszek Agata
28.Wieczorek Hanna
29.Wilczek Joanna
30.Wit Dagmara
31.Żmijowska Paulina
32.Żórawski Daniel

Klasa c 2011

Wychowawca: mgr Piotr Barański

1.Bogucka Anna
2.Bugała Jakub
3.Bujanowski Piotr
4.Drozd Karolina
5.Gałęziok Piotr
6.Gumułka Agata
7.Hernik lzabella
8.Janus Łukasz
9.Kluge Mateusz
10.Kosakowska Karolina
11.Kot Zuzanna
12.Kozłowski Paweł
13.Kucharska Marta
14.Kulisz Natalia
15.Litwin Angelika
16.Lonczyk Martyna
17.Łęgowik Magdalena
18.Łuczyński Michał
19.Matusiak Karolina
20.Maziarz Bartłomiej
21.Muller Rafal
22.Palusik Katarzyna
23.Pawełczyk Przemysław
24.Puchalski Aleksander
25.Rurański Karol
26.Ry Maciej
27.Ślęzak Natalia
28.Świątek Dominika
29.Trojanowska Patrycja
30.Wichrowski Jan
31.Wołoszyński Tomasz
32.Zajonc Patrycja

Klasa d 2011

Wychowawca: mgr Karolina Mamcarczyk

1.Bajda Dominika
2.Budzyń Nicole
3.Chrzanowska Katarzyna
4.Czechowicz Paulina
5.Gałeczka Agnieszka
6.Gąska Marta
7.Giza Marta
8.Grzona Anna
9.Grzybowska Agata
10.Hebdowska Paulina
11.Hulok Tomasz
12.Klama Ewelina
13.Kosek Natalia
14.Kramarz Beata
15.Krzykawska Anna
16.Lipka Patrycja
17.Lis Paweł
18.Magierowski Maciej
19.Mazur Marcin
20.Migała Arkadiusz
21.Niciejewska Dominika
22.Nowak Karolina
23.Oczkowska Sandra
24.Pająk Patryk
25.Pawełczyk Amanda
26.Ruta Mariusz
27.Siska Aleksandra
28.Skrzyńska Małgorzata
29.Szukała Kamila
30.Trembaczowska Alicja
31.Watolla Nikolina

Klasa e 2011

Wychowawca: mgr Sylwia Bielski

1.Adamus Agata
2.Choroba Natalia
3.Dachowska Martyna
4.Dikta Ewelina
5.Filipczak Bartłomiej
6.Franik Dominika
7.Gmur Kamila
8.Góra Damian
9.Grabiec Katarzyna
10.Heince Łukasz
11.Kacprzyk Natalia
12.Kauczor Dawid
13.Kulawik Martin
14.Madeja Monika
15.Marek Marta
16.Maziarz Barbara
17.Michalska Natalia
18.Mróz Sara
19.Nowak Alicja
20.Pietraga Kamila
21.Raczkiewicz Dominika
22.Recha Przemysław
23.Redzik Patrycja
24.Rosół Karolina
25.Schmidtke Angela
26.Segiet Szymon
27.Słodkowski Kamil
28.Stępień Kamil
29.Tyczka Katarzyna
30.Wlaźlak Michał
31.Wojakiewicz Dominika
32.Zaborska Katarzyna

Klasa a 2012

Wychowawca: mgr Joanna Furtak

1.Ardelli Natalia
2.Augun Tomasz
3.Braziewicz Karolina
4.Chabura Agata
5.Chechlińska Joanna
6.Cichowska Anna
7.Czupryński Roman
8.Górska Karolina
9.Hajda Magdalena
10.Jendroszek Adrianna
11.Kaszuba Nikola
12.Kuzia Bogna
13.Leśniewski Tomasz
14.Markusik Weronika
15.Mazur Kajetan
16.Mróz Martyna
17.Olszówka Dawid
18.Paluszkiewicz Katarzyna
19.Piątek Alina
20.Plaza Barbara
21.Ploch Katarzyna
22.Pluciński Grzegorz
23.Rzenno Miłosz
24.Sieczkowska Klaudia
25.Skibniewska Magdalena
26.Stachoń Przemysław
27.Stebnicka Marta
28.Szmidt Igor
29.Sztorc Dominika
30.Szydełko Joanna
31.Telęga Agata
32.Tymczyszyn Michał
33.Wojtyła Ewa
34.Ziółkowska Dominika

Klasa b 2012

Wychowawca: mgr Henryk Kalla

1.Bamberski Łukasz
2.Bartlewska Katarzyna
3.Bator Marzena
4.Błaszczyk Miranda
5.Cholewa Marcin
6.Ćwik Marta
7.Dziasek Dorota
8.Gacki Martyna
9.Gwadera Alicja
10.Hajda Hanna
11.Jarkiewicz Marta
12.Jendrzej Aleksandra
13.Kafar Klaudia
14.Kołodziej Klaudia
15.Kotuś Aleksandra
16.Kud Paweł
17.Logiewa Agata
18.Maciążek Katarzyna
19.Marszałek Aneta
20.Młynarska Monika
21.Mrowiec Maciej
22.Nowak Dariusz
23.Olczak Sandra
24.Orwat Marcin
25.Piela Kajetan
26.Polak Sylwia
27.Poniży Kinga
28.Procak Aleksandra
29.Stanisz Patrycja
30.Szewczyk Sonia
31.Ulaszek Katarzyna
32.Wężyk Agata

Klasa c 2012

Wychowawca: Weneta Ferdyn

1.Boryczka Łukasz
2.Broda Jakub
3.Ciołek Paweł
4.Dral Aleksandra
5.Głażewska Magdalena
6.Grzyb Krzysztof
7.Hajda Tomasz
8.Jabłońska Żaneta
9.Kalińska Anna
10.Kasprzak Bartosz
11.Kruszy Marzena
12.Lebek Adam
13.Lesz Patryk
14.Lis Amadeusz
15.Łyskowicz Adam
16.Madejska Karolina
17.Malinowski Maciej
18.Miszuda Amadeusz
19.Niedbała Aleksandra
20.Nisiewicz Pola
21.Oczkowski Filip
22.Opoka Jakub
23.Paluch Jakub
24.Posełek Damian
25.Radło Norbert
26.Rączka Dominika
27.Wielgus Maciej
28.Wolny Michał
29.Zabłotna Joanna

Klasa d 2012

Wychowawca: mgr Katarzyna Swęda

1.Błaszczyk Jan
2.Całka Anna
3.Ciesiul Marlena
4.Dziedzic Gaja
5.Góra Kamil
6.Hermanson Filip
7.Jurkiewicz Marzena
8.Kafka Barbara
9.Kipigroch Karolina
10.Koścień Małgorzata
11.Książek Klaudia
12.Kwiatkowski Adam
13.Kwolek Natalia
14.Lis Magdalena
15.Losa Olga
16.Michura Wiktoria
17.Pluta Monika
18.Pokorska Aleksandra
19.Rapota Jakub
20.Rembacz Dominika
21.Rozner Adriana
22.Rozner Aleksandra
23.Szypułka Magda
24.Świętek Martyna
25.Telepko Piotr
26.Tkocz Edyta
27.Trzpil Estera
28.Warbisch Marcel
29.Wieczorek Aleksandra
30.Wojtkowiak Aneta
31.Zalska Karolina
32.Ziomek Dominika

Klasa e 2012

Wychowawca: mgr Marian Kupczyk

1.Bogusiewicz Kamil
2.Ceglarski Błażej
3.Dikta Łukasz
4.Dymek Katarzyna
5.Filipiak Kinga
6.Furmaniuk Dorota
7.Galwas Daniel
8.Gawron Łukasz
9.Gawron Maciej
10.Gazda Łukasz
11.Góra Damian
12.Górny Ewelina
13.Imiołczyk Rafał
14.Kocorek Katarzyna
15.Kocot Roksana
16.Kocyba Przemysław
17.Kościelna Klaudyna
18.Kurek Adam
19.Kwiczińska Izabella
20.Marczyk Szymon
21.Masztalski Jan
22.Michalik Mateusz
23.Pietrusik Karolina
24.Roykiewicz Jarosław
25.Skowronek Dominika
26.Smyk Marek
27.Stanek Jakub
28.Ślęzak Martyna
29.Tamaka Tomasz
30.Węcel Joanna
31.Wroński Mariusz
32.Zuba Patryk







4 Liceum Ogólnokształc±ce. Wszelkie prawa zastrzeżone | code&design: SAMIOZ