IV Liceum Ogólnokształcące

im. Bolesława Chrobrego

w Bytomiu

pl. gen. W. Sikorskiego 1

41-902 Bytom

tel. 032 281-41-93

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Kontakt
A+ R A-

POMOC DLA ADY!

Absolwentka naszej szkoły 26-letnia Adriana Rozner w marcu tego roku cudem uniknęła śmierci w wypadku samochodowym. Niestety w wyniku wypadku straciła połowę kości czaszki, utraciła władzę w kończynach i mowę. Szansą na powrót Adriany do sprawności jest kosztująca ok. 20 tys. złotych miesięcznie rehabilitacja i leczenie, bez których 26-latka na zawsze zostanie przykuta do łóżka. Liczy się czas!
Aby pomóc Adrianie, możesz przekazać dowolną kwotę pieniędzy na konto Fundacji TriVita:
 
Santander Bank Polska SA (dawniej Bank Zachodni WBK SA) nr: 79 1090 1740 0000 0001 3704 1368
 
Tytuł przelewu: Dla Adriany Rozner
 
Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy!

Nasi we Francji

  • Kategoria: wiadomości
  • Opublikowano: wtorek, 01 października 2019 09:21
  • Super User
  • Odsłony: 106


Dzięki uprzejmości I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Smolenia w Bytomiu, w tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły wraz z uczniami I LO w wyjątkowy sposób uczcili Europejski Dzień Języków.

26 września rozpoczęli tygodniowy pobyt u francuskiego partnera - Lycee de Saint Joseph. Celem projektu jest doskonalenie umiejętności komunikowania się w języku angielskim, poznanie warunków uczenia się francuskich rówieśników, zacieśnianie więzi przyjacielskich oraz poznawanie kultury i dziedzictwa naszych gospodarzy. Warto wspomnieć, ze nasz przyjazd do La Pommeraye poprzedziło całodzienne zwiedzanie Paryża. Gospodarze zaplanowali dla nas wiele atrakcji, więc nie mamy wątpliwości, ze czeka nasz bardzo ciekawy i intensywny tydzień w liceum francuskim.

 

Współpraca