IV Liceum Ogólnokształcące

im. Bolesława Chrobrego

w Bytomiu

pl. gen. W. Sikorskiego 1

41-902 Bytom

tel. 032 281-41-93

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Kontakt
A+ R A-
Obraz może zawierać: tekst

Szanowni Rodzice i przyszli Uczniowie,


w związku z trwającym procesem wprowadzania ocen na świadectwie (weryfikacja osiągnięć) informujemy, że w przypadku wprowadzania osiągnięć indywidualnie na koncie dziecka/ucznia konieczne jest uzupełnienie wyników egzaminów, ponieważ program nie pozwoli pozostawić tych pól pustych przy zapisaniu danych.

Proponujemy wprowadzanie wartości 0 (zero). W późniejszym czasie nasza placówka, odpowiedzialna za wprowadzanie wyników, będzie mogła dokonać zmiany tych wartości na właściwe.

Oznacza to, że etap weryfikacji osiągnięć obecnie dotyczy tylko świadectw. Etap ten zostanie zamknięty 10 lipca, a od 31 lipca zostaną wprowadzone wyniki egzaminów ósmoklasisty na podstawie otrzymanych od kandydatów zaświadczeń.

Proszę się w związku z tym nie martwić komunikatem, który pokazuje się Państwu w systemie Wulkan o treści podobnej do zamieszczonej obok.

 

 

 

PRZEDMIOTY PUNKTOWANE W PROCESIE REKRUTACJI

Dyrektor IV Liceum Ogólnokształcącego w Bytomiu podaje do wiadomości wykaz obowiązkowych zajęć edukacyjnych, z których oceny wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej będą brane pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

 

W trakcie rekrutacji, przy ustalaniu ilości punktów za oceny na świadectwie, obligatoryjnie brane będą pod uwagę oceny z:

  1. języka polskiego,
  2. matematyki,
  3. dwóch wybranych obowiązkowych zajęć edukacyjnych

 

Dla poszczególnych klas pierwszych ustalono następujące przedmioty:

  • klasa 1A - wybór  najwyższych ocen z dwóch przedmiotów spośród następujących: biologia, chemia, fizyka, geografia, języki obce, historia, wiedza o społeczeństwie, informatyka,
  •  klasa 1B - wybór najwyższych ocen z dwóch przedmiotów spośród następujących: biologia, chemia, fizyka, geografia, języki obce, historia, wiedza o społeczeństwie, informatyka,
  •  klasa 1C - wybór najwyższych ocen z dwóch przedmiotów spośród następujących: biologia, chemia, fizyka , geografia, języki obce, historia, wiedza o społeczeństwie, informatyka,
  •  klasa 1D - wybór najwyższych ocen z dwóch przedmiotów spośród następujących: biologia, chemia, fizyka , geografia, języki obce, historia, wiedza o społeczeństwie, informatyka.

Współpraca