IV Liceum Ogólnokształcące

im. Bolesława Chrobrego

w Bytomiu

pl. gen. W. Sikorskiego 1

41-902 Bytom

tel. 032 281-41-93

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

EPUAPKontakt
A+ R A-

Nowy adres email

Kadra

  • Kategoria: Dlaczego my
  • Opublikowano: czwartek, 30 kwiecień 2020 08:06
  • Super User
  • Odsłony: 1764

Kadra Nauczycieli 

 

      W naszej szkole pracuje otwarta na nowoczesne metody nauczania i jednocześnie doświadczona kadra. Większość nauczycieli to nauczyciele dyplomowani, będący czynnymi egzaminatorami, część z nich pełni funkcje egzaminatorów powtórnego sprawdzania i przewodniczących zespołów egzaminacyjnych. Nauka pod ich kierunkiem daje szansę na rewelacyjne przygotowanie do egzaminu maturalnego, z którego nasi Uczniowie co roku  uzyskują bardzo dobre wyniki, dzięki czemu dostają się na wybrany kierunek studiów i mogą realizować swoje aspiracje i marzenia.

     Warto zaznaczyć, że kadra naszej placówki uznaje za nadrzędny cel wspieranie wszechstronnego intelektualnego, emocjonalnego, kulturalnego, obywatelskiego i fizycznego rozwoju Ucznia. Szczególną uwagę zwraca na kształcenie umiejętności aktywnego i samodzielnego zdobywania wiedzy z różnych źródeł, dlatego nasi Absolwenci odznaczają się kreatywnością myślenia i działania, odczuwają potrzebę ustawicznego kształcenia się i rozwoju. Te cechy z kolei sprawiają, że z łatwością odnajdują się na uniwersyteckim etapie kształcenia oraz, co najważniejsze, świadomie kierują swoją karierą zawodową i potrafią dostosować się do wymagań rynku pracy.

Ciekawa oferta edukacyjna 

 

Praca dla nauczycieli w naszej szkole jest źródłem satysfakcji, starają  się oni zadbać o wielokierunkowy, wszechstronny rozwój ucznia. Podejmują różnorodne zadania, których celem jest osiąganie przez ucznia wysokiego poziomu satysfakcji nie tylko w zakresie wiedzy i umiejętności, ale również realizowania swoich pasji i zainteresowań, które wybiegają poza ramy szkolnych programów.

Współpraca